Wimbledon 2022 wyniki meczów na żywo

Za nami już dwa dni rywalizacji na Wimbledonie. Czas zatem na emocje związane z drugą rundą spotkań. Śledź Wimbledon 2022 wyniki na żywo w naszym serwisie.

Wimbledon 2022 wyniki na żywo (30.06.2022)

We wtorek rozegrana zostanie pierwsza seria meczów drugiej rundy Wimbledonu. Wyniki meczów Wimbledonu znajdziesz poniżej. A jeżeli interesujesz się obstawianiem, to warto spojrzeć także na nasze typy bukmacherskie.

Na korcie w drugiej rundzie Wimbledonu zobaczymy między innymi Maję Chwalińską, Katarzynę Kawę, Magdę Linette, Magdalenę Fręch czy Igę Świątek. Jak pewnie już wiecie, z Wimbledonem w pierwszej rundzie pożegnał się Hubert Hurkacz. W rywalizacji naturalnie są też wielcy faworyci, jak chociażby Serb Novak Djoković czy Hiszpan Rafael Nadal. Druga runda Wimbledonu przyniesie nam kilka emocjonujących pojedynków. Przede wszystkim mamy nadzieję, że Wimbledon 2022 wyniki będą korzystne dla Polaków, którzy w komplecie awansują do trzeciej rundy.

O ile Iga Świątek czy Magda Linette awansowały zgodnie z oczekiwaniami do drugiej rundy, to jesteśmy zbudowani postawą chociażby Mai Chwalińskiej, naszej debiutantki w Wielkim Szlemie oraz Katarzyny Kawy. Obie musiały przedzierać się przez eliminacje i pokazały, że nie było to szczytem ich możliwości. Ściskamy kciuki za kolejne, dobre występy biało-czerwonych.

Gdzie stawiać zakłady na Wimbledon 2022 wyniki?

Wszystkie mecze Wimbledonu możesz obstawiać na poniżej wymienionych stronach, z wykorzystaniem bonusów wskazanych w tabeli.

Wimbledon 2022 bukmacher
Bonusy
Kody promocyjne

STS Kod Promocyjny

 

do 1640 złotych

BETCLIC

 

cashback do 200 zł

ofertą Fortuny

 

do 810 zł + 20 zł freebet

eWinner

 

do 610 złotych

Polskie Zakłady Bukmacherskie - PZBuk

 

do 1050 złotych

Kolejny z najlepsi bukmacherzy to LVBET

 

do 3333 zł + 20 zł freebet