Betclic jak obstawiać? Porady dla początkujących graczy

Jak obstawiać w Betclicu? Jak założyć konto, wpłacić depozyt i odebrać bonus? Na wszystkie te oraz inne pytania odnośnie tego jak grać w Betclicu odpowiadam w moim tekście.

wejdź na stronę

Betclic jak obstawiać? Po pierwsze rejestracja

Oczywiście nie będzie żadnym zaskoczeniem fakt, że do obstawiania na Betclicu konieczna jest rejestracja konta. Ta możliwa jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. rok życia. Jak założyć konto? Przejdź do Betclica, kliknij przycisk rejestracji, wypełnij wymagane dane, a po kilkudziesięciu sekundach będziesz mógł się zalogować. Rejestracja dostępna jest także bezpośrednio w aplikacji na telefon. Betclic dostarcza szybką rejestrację, która wymaga podania wyłącznie podstawowych danych.

Pamiętaj jedynie, że każdy gracz może posiadać jedno konto. Surowo zabronione jest tworzenie kolejnych kont. Taki występek może prowadzić do zablokowania dostępu do zakładów bukmacherskich Betclic. Zanim poznasz odpowiedź na kluczowe pytanie, a więc Betclic jak obstawiać, omówmy pokrótce, jak wygląda rejestracja w serwisie.

 1. Wejdź na stronę lub uruchom aplikację Betclic.
 2. Naciśnij przycisk “zaloguj”.
 3. Pod okienkami do logowania znajdź i kliknij “zarejestruj się”.
 4. Wprowadź swoje dane w formularzu.
 5. Przejdź do kolejnego kroku, wprowadź następne dane.
 6. Wykorzystaj także w zakładach Betclic Kod Promocyjny.
 7. Zakończ rejestrację.
 8. Potwierdź ją i zaloguj się na utworzone konto!

Betclic jak obstawiać

Załóż konto w Betclic

Dodajmy, że rejestracja w Betclic zajmuje około 30 sekund. W zależności od tego, jak szybko obsługujesz klawiaturę. Nie jest więc to męczący etap, a wręcz przeciwnie, rejestracja konta jest bardzo prosta i poradzą sobie z nią nawet początkujący gracze.

Jak obstawiać na Betclicu? Po drugie doładowanie

Żeby wiedzieć jak obstawiać na Betclic, musisz poznać także sposób doładowania konta, bowiem co logiczne, bez środków nie wyślesz żadnych zakładów. Proces doładowania jest równie prosty, co opisana wcześniej rejestracja w serwisie. Dostępnymi metodami płatności w Betclic są: BLIK, przelewy24, karty, Skrill oraz PSC. Jak doładować konto? Spójrz na poniższą instrukcję.

 1. Po zalogowaniu naciśnij na “+” widoczny przy saldzie konta w prawym górnym narożniku.
 2. Wprowadź kwotę depozytu.
 3. Wybierz metodę wpłaty.
 4. Potwierdź klikając “depozyt”.
 5. Sfinalizuj płatność.

Minimalny depozyt wynosi 1 złotówkę. Warto jednak, żebyś miał na uwadze, pytając jak obstawiać na Betclic, że minimalna stawka zakładu to z kolei 2 złote i tyle też powinieneś mieć na koncie, żeby obstawić cokolwiek. Jak wysłać zakład? To opisaliśmy w kolejnej części poradnika.

Jak obstawiać w Betclic? Po trzecie wybór zakładów

Oferta Betclic zakłady bukmacherskie jest dość rozległa. Nic się jednak nie martw, bo bukmacher zabdał o przejrzyste przemieszczanie się po niej. Przede wszystkim w górnym menu znajdziesz dwie sekcje – zakłady oraz na żywo, odpowiadające zakładom przedmeczowym oraz zakładom na żywo. Po lewej stronie zostało umieszczone pionowe menu z popularnymi zakładami oraz selekcją sportów.

 • Przejdź do zakładów przedmeczowych lub na żywo (możesz nimi mieszać na kuponie)
 • Znajdź sport, rozgrywkę i mecz, którym jesteś zainteresowany.
 • Zobaczysz ofertę zakładów.
 • Klikając na kurs przy wybranym zakładzie, automatycznie przeniesiesz go do szkicu kuponu.
 • Wprowadź stawkę kuponu (kupon jest widoczny po prawej stronie), żeby zobaczyć potencjalną wygraną.
 • Możesz zatwierdzić kupon, jeżeli wszystko jest w porządku.
 • Możesz jednak dorzucić kolejny zakład czy zakłady, tworząc kupon wielokrotny. Wówczas masz szanse na wyższą wygraną, ale pamiętaj, że wszystkie zakłady muszą okazać się trafione.

wysłanie kuponu bukmacherskiego

Warto dodać, że obstawianie Fame MMA możliwe jest tylko w Betclic. Fame MMA zakłady znajdziesz tylko u tego operatora, a wynika to z oficjalnej współpracy sponsorskiej, pomiędzy wspomnianymi podmiotami. Inną nowością, dostępną na ten moment wyłącznie w Betclic jest anulowanie zakładu, a więc cofnięcie kuponu i odzyskanie środków.

Obstaw tutaj

Jak sprawdzić w Betclic kupon?

Kupon sprawdzisz przechodząc do zakładki “moje kupony”, która jest widoczna w górnym prawym narożniku strony głównej. Tam znajdziesz otwarte, zakończone (przegrane) oraz wygrane kupony. Bez trudu sobie poradzisz z wszystkim i to nawet, jeżeli chcesz sprawdzić kupon Betclic na telefonie komórkowym.

Jak wypłacić wygrane z Betclic? No i wreszcie wypłata

Skoro wiesz już jak obstawiać mecze Betclic, to sprawdźmy to, co jest szczególnie przyjemne, a więc jak wypłacić wygrane.

 • Po zalogowaniu kliknij w swoje imię po prawej stronie.
 • Wybierz “wypłać”.
 • Wprowadź kwotę wypłaty.
 • Zatwierdź zlecenie.

Minimalna kwota wypłaty to 1 grosz, ale naturalnie, życzymy Tobie zdecydowanie wyższych wygranych! Warto dodać, że maksymalna wygrana z jednego kuponu bukmacherskiego w Betclic wynosi 800 000 zł, co jest jedną z najwyższych tego typu kwot na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Jak obstawiać na Betclic? Najczęściej zadawane pytania

 • Jak obstawiać na Betclic?
  Załóż konto, doładuj je i postaw, na co masz ochotę. Wszystko opisaliśmy w poradniku.
 • Jakie zakłady postawię na Betclic?
  Zakłady przedmeczowe i na żywo na: wydarzenia sportowe, esport oraz na gry karciane.
 • Jaka jest minimalna stawka kuponu?
  2 zł.
 • Jaka jest maksymalna wygrana w Betclic?
  Maksymalna wygrana z jednego kuponu może wynieść nawet 800 000 zł.