Jak obstawiać w Betclic?

Początkujący gracze szukają odpowiedzi na pytanie jak obstawiać w Betclic. Poniżej zamieściliśmy szczegółową instrukcję, która zaczyna się od rejestracji, wpłaty i odebrania bonusu. Zapraszamy.

Wejdź na stronę

Jak obstawiać w Betclic?

Betclic umożliwia obstawianie pełnoletnim graczom, którzy przebywają na terenie Polski. Na samym początku wymagana jest rejestracja unikalnego konta, później zasilenie, po drodze możesz odebrać bonusy, a następnie przystąpić do wybrania zakładów i wysłania kuponu. Przyda się też wiedza, jak wypłacić wygrane. Wszystko opisaliśmy w tekście.

 1. Zarejestruj konto na stronie lub w aplikacji na telefon.
 2. Doładuj konto.
 3. Postaw pierwszy zakład – sugeruję kurs min. 1.14, aby skorzystać z powitalnego cashbacku.
 4. Sprawdź rozliczenie kuponu.
 5. Jeżeli wygrałeś, wypłać swoje wygrane.

Rejestracja konta

Konieczne, żeby dowiedzieć się i na własnej skórze wypróbować jak obstawiać w Betclic, jest założenie konta. Każdy gracz może dokonać rejestracji jednego konta na swoje prawdziwe dane osobowe i adresowe.

 1. Wejdź na stronę lub uruchom aplikację Betclic.
 2. Naciśnij przycisk “zaloguj”.
 3. Pod okienkami do logowania znajdź i kliknij “zarejestruj się”.
 4. Wprowadź swoje dane w formularzu.
 5. Przejdź do kolejnego kroku, wprowadź następne dane.
 6. Wykorzystaj także w zakładach Betclic Kod Promocyjny.
 7. Zakończ rejestrację.
 8. Potwierdź ją i zaloguj się na utworzone konto!

Zatem żeby poznać na Betclic jak obstawiać, musisz też wiedzieć jak założyć konto? Żeby je utworzyć, wejdź na stronę betclic.pl lub zainstaluj i otwórz aplikację mobilną, a następnie kliknij w przycisk „Zarejestruj się”. Po chwili zobaczysz formularz rejestracyjny. Wypełnij wymagane dane, a po kilkudziesięciu sekundach będziesz mógł się zalogować. Wszystko dlatego, że Betclic dostarcza szybką rejestrację, która wymaga podania wyłącznie podstawowych danych.

Pamiętaj jedynie, że każdy gracz może posiadać jedno konto. Surowo zabronione jest tworzenie kolejnych kont. Taki występek może prowadzić do zablokowania dostępu do zakładów bukmacherskich Betclic. Zanim poznasz odpowiedź na kluczowe pytanie, a więc Betclic jak obstawiać, omówmy pokrótce, jak wygląda rejestracja w serwisie.

Betclic jak obstawiać

Załóż konto w Betclic

Dodajmy, że rejestracja w Betclic zajmuje około 30 sekund. W zależności od tego, jak szybko obsługujesz klawiaturę. Nie jest więc to męczący etap, a wręcz przeciwnie, rejestracja konta jest bardzo prosta i poradzą sobie z nią nawet początkujący gracze.

Doładowanie konta

Żeby zacząć obstawiać w Betclic, z racji tego, iż bukmacher nie proponuje żadnego bonusu bez depozytu, konieczne jest zasilenie konta. Skoro wiesz już jak je zarejestrować, to nadszedł czas aby omówić kolejny krok, czyli właśnie doładowanie. Spójrz na szczegółową instrukcję krok po kroku:

 1. Zaloguj się w Betclic.
 2. Naciśnij na plus, widoczny przy saldzie konta w górnym prawym narożniku.
 3. Wpisz w okienku, które się pojawi, kwotę doładowania.
 4. Wybierz jedną z dostępnych metod wpłaty.
 5. Potwierdź, klikając w przycisk “depozyt”.
 6. Kontynuuj według wskazówek i sfinalizuj doładowanie.

Po kilku sekundach od doładowania konta, środki powinny pojawić się na Twoim rachunku gracza, co jest równoznaczne z tym, iż będziesz mógł korzystać z nich i obstawiać mecze.

Jak sam widzisz, doładowanie konta jest tak samo proste i intuicyjne, co rejestracja konta w Betclic. Dostępnymi metodami płatności w Betclic są: BLIK, przelewy24, karty, Skrill oraz PSC.

Trzeba zauważyć również, iż legalny bukmacher Betclic dopuszcza minimalny depozyt o wartości 1 złotego. Miej na uwadze, że minimalna stawka zakładu to 2 złote. Zatem żeby sprawdzić w praktyce jak obstawiać na Betclic, musisz doładować swoje konto za co najmniej 2 złote. Warto też wiedzieć, że od stawki pierwszego zakładu zależy wysokość potencjalnego cashbacku za przegrany kupon.

Wybierz odpowiednie zakłady

Oferta Betclic zakłady bukmacherskie jest dość rozległa. Nic się jednak nie martw, bo bukmacher zadbał o przejrzyste przemieszczanie się po niej.

 1. Przejdź do zakładów przedmeczowych lub na żywo (możesz nimi mieszać na kuponie)
 2. Znajdź sport, rozgrywkę i mecz, którym jesteś zainteresowany.
 3. Zobaczysz ofertę zakładów.
 4. Klikając na kurs przy wybranym zakładzie, automatycznie przeniesiesz go do szkicu kuponu.
 5. Wprowadź stawkę kuponu (kupon jest widoczny po prawej stronie), żeby zobaczyć potencjalną wygraną.
 6. Możesz zatwierdzić kupon, jeżeli wszystko jest w porządku.
 7. Możesz jednak dorzucić kolejny zakład czy zakłady, tworząc kupon wielokrotny. Wówczas masz szanse na wyższą wygraną, ale pamiętaj, że wszystkie zakłady muszą okazać się trafione.

Z mojej strony proponuję postawić zakład z kursem min. 1.14. Taki kupon aktywuje pierwszy zakład bez ryzyka. To oznacza dokładnie to, że w przypadku przegranej, bukmacher zwróci pełną stawkę kuponu na Twoje konto w formie darmowego zakładu.

Przede wszystkim w górnym menu znajdziesz dwie sekcje – zakłady oraz na żywo, odpowiadające zakładom przedmeczowym oraz zakładom na żywo. Po lewej stronie zostało umieszczone pionowe menu z popularnymi zakładami oraz selekcją sportów.

wysłanie kuponu bukmacherskiego

Warto dodać, że obstawianie Fame MMA możliwe jest tylko w Betclic. Fame MMA zakłady znajdziesz tylko u tego operatora, a wynika to z oficjalnej współpracy sponsorskiej, pomiędzy wspomnianymi podmiotami. Inną nowością, dostępną na ten moment wyłącznie w Betclic jest anulowanie zakładu, a więc cofnięcie kuponu i odzyskanie środków.

Obstaw tutaj

Jak sprawdzić kupon czy wygrałeś?

Dobrą informacją jest to, że po zalogowaniu się na konto gracza, Betclic informuje o wynikach kuponów w wyskakującym okienku. Jednakże możesz również sprawdzić to samodzielnie – zarówno gdy kupon jest “w grze”, jak i został już rozliczony.

 1. Zaloguj się na swoje konto w Betclic.
 2. Kliknij na “moje kupony” w prawym górnym narożniku.
 3. Wybierz sekcję z otwartymi, zakończonymi lub wygranymi kuponami.

Betclic sprawdź kupon

Dzięki funkcji “Moje kupony” na stronie Betclic, możesz łatwo sprawdzić status swoich kuponów. W zakładce tej znajdziesz zarówno otwarte, zakończone czyli przegrane oraz wygrane kupony. Możesz sprawdzić status kuponów zarówno na telefonie komórkowym, jak i na komputerze. Jak wolisz.

Jak wypłacić wygrane?

Betclic wypłata wygranych

Wiedząc jak obstawiać mecze na Betclic, musisz od razu wiedzieć, jak wypłacić wygrane. Wszystko dlatego, że celem każdego gracza, a więc zapewne także i Ciebie, jest osiągnięcie wygranej. Na całe szczęście wypłaty w Betclic są równie ekspresowe, co depozyty. Wypłacone środki pojawią się na Twoim rachunku bankowym w ciągu od kilkunastu sekund do maksymalnie kilkunastu minut, licząc od momentu złożenia dyspozycji.

 1. Zaloguj się
 2. Kliknij na swoje imię
 3. Wybierz “wypłać”
 4. Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić
 5. Potwierdź wypłatę

Jeżeli chodzi o minimalną kwotę wypłaty, wynosi ona 1 grosz. Maksymalna wygrana na jednym kuponie może wynieść 800 000 zł. To najwyższa wartość u legalnych bukmacherów w Polsce.

Wskazówki eksperta jak obstawiać w Betclic

Poznałeś już cały proces od rejestracji konta do wypłaty wygranej. Dzięki temu wiesz jak obstawiać w Betclic. Pozwól jednak, że udzielę jeszcze kilku wskazówek, korzystając z mojego wieloletniego doświadczenia w branży bukmacherskiej. Po pierwsze polecam dokładnie uzupełnić dane przy rejestracji, gdyż jakikolwiek błąd może być później problematyczny do “odkręcenia”. Po drugie zapoznaj się równie dokładnie z warunkami bonusu powitalnego, gdyż głupio by było, aby ubezpieczenie kuponu przeszło obok Twojego nosa, prawda? Po trzecie nie wybieraj zakładów na chybił trafił, a obstawiaj tylko te rozgrywki i sporty, które rzeczywiście śledzisz, a nie na zasadzie, że podpowiedział to kolega. I po czwarte, przed postawieniem zakładu dokonaj analizy statystyk i ostatnich wyników. Aktualna forma często determinuje to jak wyglądają wydarzenia sportowe.

 • Niezbędna do obstawiania w Betclic jest rejestracja konta.
 • Konieczne jest również doładowanie konta (po pierwszym depozycie możesz skorzystać z cashbacku do 50 złotych).
 • Musisz wybrać zakłady i umieścić je na kuponie.
 • Rozliczenie kuponu sprawdzisz w zakładce “moje kupony”.
 • Wygrane wypłacisz po kliknięciu w ikonę konta i przejściu do sekcji “wypłata”.

 Twoje pytania o to jak obstawiać w Betclic

 • Jak obstawiać w Betclic?
  Załóż konto, doładuj je i postaw, na co masz ochotę. Wszystko opisaliśmy w poradniku.
 • Jakie zakłady postawię na Betclic?
  Zakłady przedmeczowe i na żywo na: wydarzenia sportowe, esport oraz na gry karciane.
 • Jaka jest minimalna stawka kuponu?
  2 zł.
 • Jaka jest maksymalna wygrana w Betclic?
  Maksymalna wygrana z jednego kuponu może wynieść nawet 800 000 zł.
 • Kto może obstawiać w Betclic?
  Osoby, które przebywają w Polsce i kończyły 18. rok życia.