Betclic zakłady bukmacherskie 2024 – informacje i recenzja

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Betclic zakłady bukmacherskie są jednym z najpopularniejszych operatorów hazardowych w Polsce. W naszym tekście dowiesz się wszystkiego o tym miejscu do gry, które oferuje wiele zakładów, transmisje, wysokie kursy oraz ciekawe bonusy dla graczy. 

Betclic zakłady bukmacherskie

ODBIERZ BONUS

Zakłady bukmacherskie Betclic 2024 – informacje, właściciel, licencja

Na samym początku przyjrzyj się najważniejszym informacjom o Betclic zaklady bukmacherskie. Przedstawiliśmy je w poniższej tabeli.

Właściciel

BEM Operations Limited (Gaming in Poland Sp. z o.o.)

Siedziba bukmachera

ul. Zwycięska 20A/204, 53-033 Wrocław

Strona internetowa

www.betclic.pl

Numer rejestr.

KRS 759388

Licencja

Ministerstwo Finansów, PS4.6831.11.2017, z dnia 26 września 2018 r.

Kontakt

[email protected]

Zakres działalności

tylko zakłady online

Betclic jest legalnym bukmacherem, który posiada zezwolenie (licencje) Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej na organizację zakładów wzajemnych w Polsce. W tej chwili bukmacher świadczy usługi tylko w internecie, pod adresem betclic.pl, gdzie przyjmuje zaklady online. Jak na razie, nie zdecydował się na otwarcie własnych lokali naziemnych. Choć niewykluczone, że uczyni to w niedalekiej przyszłości.

Co można obstawiać w Betclic?

Jeżeli nie masz jeszcze swojego konta na betclic.pl, zarejestruj je z użyciem Betclic Kod Promocyjny i poczytaj, jakie bonusy otrzymasz za kod rejestracyjny. Obstawiając w Betclic, masz możliwość skorzystania z bogatej oferty zakładów. Olbrzymią gratką jest fakt, że bukmacher nie ogranicza się jedynie do zakładów sportowych, ale posiada też ofertę na gry elektroniczne (esport), gry karciane oraz sporadyczne zakłady na rozrywkę.

Zakłady sportowe

W ofercie bukmchera Betclic znajdujemy około 35 różnych sportów. Są to naturalnie piłka nożna, koszykówka, tenis, siatkówka, boks, mma, piłka ręczna, hokej, ale też inne dyscypliny, jak sporty zimowe, żużel, baseball, golf, kolarstwo czy krykiet. Z pełną ofertą dyscyplin można zapoznać się bezpośrednio na stronie internetowej bukmachera.

Betclic zakłady bukmacherskie

Obstaw tutaj

Betclic przyjmuje zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. Na jego stronie możesz stawiać zaklady pojedyncze, akumulowane lub systemowe. Masz możliwość skorzystania także z cashout, czyli wcześniejszej wypłaty kuponu, jeśli chcesz ograniczyć swoje ryzyko i wziąć w garść nieco mniejszą, ale jednak wygraną. To głównie dzięki temu bukmacher wygrywa porównanie Superbet czy Betclic, w którym zestawiliśmy oferty obu tych bukmacherów.

Zakłady na esport

Betclic nie zignorował zakładów na esport, które już jakiś czas temu stały się nieodłącznym elementem rynku bukmacherskiego w Polsce. Póki co możesz betować najważniejsze gry esport, z CS: GO i LoL na czele, ale operator w miarę możliwości będzie poszerzał swoją ofertę. Tutaj także masz możliwość stawiania zakładów przedmeczowych oraz na żywo.

Gry karciane

Swego rodzaj urozmaiceniem, a według niektórych, zamiennikiem dla kasyna online są zakłady na gry karciane. Nie jest to żadnym obejściem prawa hazardowego w Polsce, a legalnym ruchem. Wszystko dlatego, że obstawiasz symulowane rozgrywki karciane. Nie uczestniczysz więc w grze, a jedynie stawiasz zakłady na jej rozstrzygnięcie, będąc “biernym” obserwatorem. Na ten moment można obstawiać w Betclic blackjacka oraz pokera. Możesz stawiać kto wygra oraz na konkretne układy kart.

Gry karciane betclic

Rozrywka

W tym zakresie oferta jest najbardziej skromna, bowiem bukmacher Betclic nie posiada stałej sekcji z rozrywką, a tego rodzaju zaklady pojawiają się jedynie przy okazji ważnych wydarzeń. Mamy na myśli przede wszystkim różnego rodzaju wybory (czy to w Polsce czy Stanach Zjednoczonych), konkursy Eurowizji, galę Oscarów i tym podobne wydarzenia, które rozgrzewają także graczy w zakładach bukmacherskich.

Dodajmy, że Betclic jako jeden z nielicznych bukmacherów nie posiada oferty na sporty wirtualne. Można się domyślać, że osoby odpowiedzialne za ofertę uznały, że tego rodzaju zakłady nie będą interesujące dla klientów bukmachera. Jeśli rozglądasz się za wirtualkami, to warto uprzedzić, że nie znajdziesz ich na betclic.pl. Bukmacher ma za to dla Ciebie wiele zakładów sportowych, esportowych i ciekawe rozwiązanie zakładów na gry karciane.

FAQ

Czy Betclic to legalny bukmacher?

Tak. Bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów, która uprawnia go do przyjmowania zakładów na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Co obstawię na Betclic.pl?

Możesz obstawiać sport, esport, gry karciane oraz rozrywkę. To całkiem pokaźna oferta.

Jakie kupony mogę wysysłać w Betclic?

Pojedyncze, akumulowane oraz systemowe. Wszystko zależy od Twoich preferencji.