ComeOn Opinie i Recenzja: poznaj nowego bukmachera

Moje na temat bukmachera ComeOn opinie są dobre. Nie ma szału, ale nie jest też źle. Ten stosunkowo nowy operator hazardowy może pochwalić się atrakcyjnymi kursami i szeroką ofertą zdarzeń.

ComeOn Opinie

Ogólna ocena bukmachera

⭐⭐⭐⭐

Zakłady bukmacherskie

Około 30 sportów

Zakłady na żywo

Około 28 sportów

Bonus powitalny

200 złotych

Metody płatności

BLIK, przelewy online

Minimalna wpłata

5 zł

Minimalna wypłata

20 zł

Aplikacja mobilna

Android, iOS

Transmisje wideo

Nie

Odwiedź bukmachera

WEJDŹ NA STRONĘ

ComeOn opinie o bukmacherze

Opinie o ComeOn muszą być dobre. Jest to nie tylko uznana światowa marka, ale przede wszystkim jakościowy i zaufany bukmacher. Wraca on do Polski po dłuższym okresie nieobecności, związanym z zawirowaniami w ustawie hazardowej.

ComeOn jest synonimem jakości i szerokiej oferty zakładów. Wszyscy fani sportu znajdą tu dla siebie naprawdę wiele zakładów. Większość z nich powiązana jest z atrakcyjnymi kursami bukmacherskimi. Wszystko zostało zaprezentowane na szybkiej i intuicyjnej platformie, która jest dostosowana także do urządzeń mobilnych.

Pojawił się też naturalnie w ComeOn bonus powitalny oraz promocje dla zarejestrowanych graczy. Ciekawie wygląda zwłaszcza program lojalnościowy, którego szerzej omówimy w dalszej części tekstu.

ComeOn Informacje

Pełna nazwa

Cherry Online Polska Sp. z o.o.

Siedziba firmy

ul. Gedymina 30, 04-120 Warszawa

Numer KRS

0000678163

Licencja hazardowa

DAG11.6831.11.2022

Organ licencyjny

Ministerstwo Finansów Rzeczypospolitej Polskiej

Rodzaje zakładów

zakłady online

Kontakt

[email protected]

Jeżeli chcesz poznać szczegółowo nasze na temat ComeOn opinie oraz recenzje graczy, to trafiłeś we właściwe miejsce. Życzymy miłej lektury.

Opinie o ComeOn

Licencja i bezpieczeństwo

ComeOn jest legalnym polskim bukmacherem, który rozpoczął działalność we wrześniu 2023 roku. Jest to więc jeden z nowszych podmiotów branży bukmacherskiej w Polsce. ComeOn posiada licencję Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej. Jej numer to DAG11.6831.11.2022. Przedstawicielem bukmachera w Polsce jest spółka Cherry Online Polska Sp. z o.o., którą gracze mogą skojarzyć słusznie z innym bukmacherem, a więc PZBuk.

ComeOn opinie – oferta zakładów bukmacherskich

Przeglądając ofertę ComeOn mamy przeświadczenie, że ucieszą się przede wszystkim fani sportu oraz gier karcianych. Właśnie w zakresie tych dwóch rodzajów zakładów bukmacher ma do zaoferowania najwięcej. Zakłady sportowe to kilkadziesiąt dyscyplin, włącznie z piłką nożną, tenisem, koszykówką, siatkówką czy sportami walki. Najlepsze wydarzenia mają blisko 300 różnych rynków bukmacherskich, co jest wysoce satysfakcjonujące.

Jeżeli chodzi o zakłady na gry karciane, to dostępnymi opcjami jest wojna, andar bahar, blackjack oraz poker. Nie ma jeszcze co prawda żadnego polskiego stołu, ale niewykluczone, że już wkrótce bukmacher ComeOn pójdzie w tę stronę, nawiązując do konkurencyjnych ofert.

Zakłady na żywo

Wszystkie zakłady przedmeczowe, poza drobnymi wyjątkami, dostępne są też w ofercie na żywo. Znajdziesz ją w specjalnej zakładce “na żywo”. Kursy zmieniają się dynamicznie w zależności od tego, co dzieje się w danej rywalizacji. Nie są jednak dostępne na ten moment w ComeOn transmisje, co mamy nadzieję, że rychło ulegnie poprawie. Wówczas na temat ComeOn opinie będą jeszcze lepsze.

ComeOn opinie – bonus powitalny

Bukmacher proponuje na ten moment jeden bonus powitalny. Jest to podwojenie pierwszego depozytu, a więc 100% do 200 złotych. Warto zadbać o ComeOn kod bonusowy, który można podać w trakcie rejestracji konta. Bonus przyznawany jest po minimalnej wpłacie 25 złotych i wymaga jednokrotnego obrotu na kuponach AKO (min. 3 zakłady, kurs 3.50 dla kuponu). Choć kwota bonusu powitalnego może nie jest szczególnie wysoka, to warunki bonusowe i obrót jest bardzo przyjazny graczom.

ComeOn bonus

ComeOn opinie – promocje dla zarejestrowanych graczy

Wśród innych promocji w ComeOn wyróżnić można program lojalnościowy. Możesz zbierać punkty za swoją aktywność i wymieniać je w Sklepie Gracza choćby na przeróżne bonusy, w tym darmowe zakłady o różnej wartości.

Metody płatności

W tym momencie ComeOn obsługuje podstawowe metody płatności. Minimalny depozyt to 5 złotych. Wpłacać można z wykorzystaniem BLIK oraz Przelewów24. Jeżeli chodzi o wypłaty, to realizowane są one przelewami bankowymi. Bukmacher nie pobiera żadnych opłat ani nie nalicza prowizji.

ComeOn opinie – obsługa klienta

ComeOn dysponuje całodobową obsługą klienta. Wykwalifikowani i uprzejmi operatorzy działają zarówno na czacie online, jak i pod adresem e-mail: [email protected].

obsługą klienta Come On

Doświadczenia użytkownika

Doświadczenia użytkownika, a więc opinie ComeOn są także jak najbardziej pozytywne. Gracze chwalą sobie grę zarówno na komputerze, jak i na telefonie komórkowym. Wskazują, że obie platformy są bardzo intuicyjne, szybkie, a zarazem nowoczesne. Robią wizualne wrażenie, co także jest ważne i determinujące przy wyborze bukmachera. ComeOn zdecydował się wdrożyć także kilka rozwiązań, które usprawniają i przyspieszają grę. Wciąż jednak czekamy, aż zostanie wydana ComeOn aplikacja mobilna. Wówczas, podobnie jak w przypadku transmisji online, recenzja ComeOn będzie jeszcze lepsza.

Najczęstsze pytania o opinie o ComeOn

  • Jakie są o ComeOn opinie graczy?

Opinie o Comeon są bardzo pozytywne. Ten bukmacher budzi duże nadzieje i wszyscy liczą, że podobnie jak na Świecie, także i w Polsce już wkrótce będzie czołowym operatorem. Początek jest niezły, ale czekamy na więcej.

  • Jakie są największe plusy ComeOn?

Największymi plusami, co potwierdzają opinie ComeOn jest szeroka oferta zdarzeń, szybka rejestracja, nowoczesna strona oraz atrakcyjne kursy. Warto też wskazać hojny program lojalnościowy.

  • Jakie są największe minusy ComeOn?

Niski bonus powitalny, brak transmisji online oraz brak aplikacji mobilnej.

ComeOn opinie – podsumowanie i wniosek końcowy

Moja recenzja ComeOn pokazuje, że ten bukmacher zanotował dobry start, ale liczę, że to jeszcze nie wszystko, co zaprezentował. Poprawa wymagana jest w kilku obszarach. Przede wszystkim przydałaby się kompletniejsza oferta zakładów bukmacherskich, lepszy bonus powitalny oraz promocje dla zarejestrowanych graczy, których tak naprawdę w ogóle brakuje. Jedyne, za co w pełni można pochwalić bukmachera, to uznana na świecie marka, ale liczyłem po nim na zdecydowanie więcej.