ETOTO aplikacja mobilna – pobierz na Android, iOS

ETOTO aplikacja to nowoczesna platforma na Android oraz iOS. Za jej pośrednictwem wyjątkowo łatwo obstawisz ulubione mecze. Posiada funkcje takie, jak szybki zakład, uproszczone logowanie i statystyki na żywo.

ETOTO aplikacja
Android i iOS

ETOTO aplikacja

 
POBIERZ APLIKACJĘ
 

ETOTO aplikacja – pobierz na telefon komórkowy

Proces instalacji aplikacji ETOTO nie jest skomplikowany. Na sam początek wystarczy bowiem wybrać odpowiednia wersję aplikacji a reszta potoczy się już bardzo intuicyjnie. W tym miejscu warto też wspomnieć, że ETOTO app to darmowa platforma, która działa na systemach Android oraz iOS. Na ten moment nie wydano wersji na Huawei. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, jak pobrać i zainstalować aplikację mobilną ETOTO, kontynuuj lekturę poradnika.

ETOTO aplikacja Android – jak pobrać?

Skąd pobrać i jak zainstalować aplikację ETOTO na Androidzie? Zerknij na poniższe wskazówki.

 1. Przejdź na stronę bukmachera ETOTO, korzystając z telefonu komórkowego.
 2. Powinieneś zobaczyć wyskakujące okienko z odnośnikiem do aplikacji.
 3. Jeżeli tak się nie stało, znajdź zakładkę “aplikacja mobilna” i wybierz wersję na Android.
 4. Kliknij “Pobierz na Androida”.
 5. Po ukończeniu pobierania, otwórz plik i zaakceptuj “nieznane źródła”.
 6. To konieczny wymóg, żeby zainstalować aplikację.
 7. Po kilkunastu sekundach aplikacja będzie gotowa do użycia.

Pobranie aplikacji na Androida możliwe jest wyłącznie ze strony bukmachera. Pliku nie znajdziesz w Sklepie Google Play.

zainstalować ETOTO na iPhone

ETOTO aplikacja iOS – jak pobrać?

Co zrobić, jeśli chcesz pobrać i zainstalować ETOTO na iPhone? Podążaj za poniższymi wskazówkami.

 1. Wpisz “ETOTO aplikacja” w sklepie App Store.
 2. Możesz też przejść na stronę bukmachera i w zakładce “aplikacja mobilna” znaleźć wersję dla iOS.
 3. Kliknij na “pobierz”.
 4. Po ukończeniu pobierania, aplikacja sama zainstaluje się na Twoim urządzeniu rodziny Apple.
 5. Po chwili będzie więc gotowa do użycia.

Jak zatem wskazaliśmy, w przypadku aplikacji ETOTO iOS, sam możesz zdecydować, który sposób instalacji wybrać. Wybierz po prostu ten, który jest dla Ciebie wygodniejszy.

Wymagania sprzętowe

Jakie są wymagania sprzętowe aplikacji ETOTO mobile? Jak już zdążyliśmy podkreślić, działa ona na systemie Android oraz iOS. Użytkownicy innych urządzeń muszą zadowolić się stroną mobilną. Wracając do aplikacji, to nie posiada ona wygórowanych wymagań sprzętowych. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że nawet kilkuletnie smartfony czy tablety i to nie z najwyższej półki, bez trudu ją obsłużą. Warto jedynie sprawdzić, ile miejsca potrzebujesz na swoim urządzeniu, żeby zainstalować aplikację.

Aplikacja ETOTO – rejestracja konta

Czy można się zarejestrować w aplikacji ETOTO? Oczywiście, że tak. Cały proces rejestracji polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

 1. Wpisz swój adres e-mail, hasło, ETOTO kod bonusowy ETOMAX oraz zaakceptuj regulamin.
 2. Przejdź do kolejnego kroku rejestracji.
 3. Uzupełnij imię, nazwisko oraz numer PESEL i telefon komórkowy.
 4. Zakończ rejestrację.

zarejestrować w aplikacji ETOTO

ETOTO bonus mobilny

Świetna informacja jest taka, że jest w aplikacji ETOTO mobile dedykowany bonus. To darmowy zakład o wartości 70 złotych. Oprócz tego możesz otrzymać także 200% do 100 złotych bonusu od pierwszego depozytu.

Doładowanie konta

Żeby zacząć grać i otrzymać bonusy, najpierw musisz doładować swoje konto. Depozyt możesz złożyć także w aplikacji mobilnej, korzystając z poniższej instrukcji.

 1. Zaloguj się w aplikacji ETOTO.
 2. Kliknij “wpłata”.
 3. Wpisz kwotę, którą chcesz zdeponować.
 4. Wybierz metodę płatności.
 5. Potwierdź wpłatę.

Obstawianie meczy na telefonie

Bez dwóch zdań, jeżeli chcesz obstawiać mecze na telefonie komórkowym, powinieneś zainstalować aplikację mobilną ETOTO. Bukmacher oferuje w niej wszystkie zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Wystarczy, że wybierzesz jedną z sekcji, a następnie dyscyplinę i rozgrywkę. Znajdź mecz i klikając w kurs, dodaj zakład do kuponu. Modyfikuj go do woli, aż nie wprowadzisz stawki i nie klikniesz “postaw zakład”, czym wyślesz swój kupon bukmacherski w aplikacji mobilnej.

ETOTO aplikacja – recenzja i jej funkcje

Jakie są opinie graczy na temat aplikacji mobilnej tego bukmachera? Bardzo dobre. ETOTO posiada jedną z najszybszych aplikacji na rynku bukmacherskim w Polsce. Wszystko ze względu na natywną nawigacje SDF. Aplikacja jest nie tylko szybka, ale i wygodna w użytkowaniu. Potwierdzeniem jej jakości jest niezwykła funkcjonalność. Oprócz wszystkich zakładów, bonusów i płatności, znajdziesz w niej takie funkcje, jak logowanie biometrią, powiadomienia push, szybki zakład oraz dedykowany bonus mobilny. To powoduje, że warto zainstalować aplikację ETOTO na telefon.

W ostatnim czasie bukmacher zadbał o kolejną aktualizację swojej aplikacji mobilnej, co zresztą czyni bardzo regularnie. Tym razem aplikacja ETOTO dostała poprawione takie funkcje, jak historia zakładów na sportach wirtualnych, wyświetlanie zakładów na żywo, proces weryfikacji konta (MojeID), karuzela z najpopularniejszymi zdarzeniami, widok wydarzenia oraz wyświetlanie zmian kursowych.

Czy są jakieś minusy? Owszem i w zasadzie to jeden. Mowa o transmisjach online, których nie uraczysz ani w aplikacji ETOTO ani też na stronie tego bukmachera.

Uproszczona weryfikacja tożsamości w aplikacji (Moje ID)

Aplikacja ETOTO w jednej z ostatnich aktualizacji doczekała się także uproszczonej weryfikacji tożsamości. Już teraz nie musisz rejestrować się z wykorzystaniem tradycyjnego formularza rejestracyjnego, a możesz skorzystać ze skróconej wersji zakładania konta. Wszystko dzięki funkcji Moje ID, a więc weryfikacji konta gracza za pośrednictwem rachunku bankowego.

Jak działa rejestracja z Moje ID w praktyce? W zakładach bukmacherskich ETOTO aplikacja mobilna pozwala na wybór sposobu rejestracji. Kiedy podasz podstawowe dane i potwierdzisz kod sms, aplikacja ETOTO pozwoli Ci wybrać sposób dokończenia rejestracji – “rejestracja z Twoim bankiem” lub “prosty formularz”.

Wybierając drugą opcję rejestrujesz się jak zwykle. Pierwsza to właśnie Moje ID. Rejestracja odbywa się poprzez logowanie do Twojego banku. Wystarczy, że zalogujesz się do banku, autoryzujesz przekazanie danych do ETOTO i to wszystko. Stajesz się posiadaczem konta stałego i nie musisz weryfikować tożsamości skanami dowodu osobistego lub paszportu. Za to ETOTO app da się lubić!

zainstalować aplikację ETOTO na telefon

Aplikacja ETOTO czy strona mobilna? Co lepsze?

Zdecydowanie wybieramy aplikację mobilną ETOTO, która posiada więcej funkcjonalności względem strony mobilnej. ETOTO aplikacja mobilna jest też szybsza i łatwiejsza w użyciu. Ponadto, ETOTO app pozwala na szybsze założenie konta, z wykorzystaniem weryfikacji przez bank (usługa Moje ID). I niewątpliwie jest to jeden z kluczowych argumentów, przemawiających na korzyść apki.

Jeżeli jednak ETOTO aplikacja mobilna nie może znaleźć się na Twoim urządzeniu, choćby z tego względu, że masz telefon z innym systemem, niż Android czy iOS, wybierz stronę mobilną. Tam także znajdziesz wszelkie zakłady, ale nie znajdziesz niestety bonusu mobilnego pod postacią darmowego zakładu.

FAQ

 • Dla jakich systemów jest ETOTO aplikacja?

Jest w ETOTO aplikacja Android i iOS.

 • Skąd pobrać aplikację ETOTO na Android?

Plik instalacyjny pobierzesz z oficjalnej strony bukmachera.

 • Skąd pobrać aplikację ETOTO na iOS?

Aplikację możesz pobrać na dwa sposoby – z oficjalnej strony buka lub ze sklepu App Store.

 • Jakie funkcje posiada aplikacja?

Daje dostęp do pełnej oferty zakładów, a do tego można aktywować w niej szybki zakład, powiadomienia o bonusach oraz szybkie logowanie na konto.

 • Czy jest bonus ETOTO mobile?

Tak. W aplikacji ETOTO możesz otrzymać 222 złotych w darmowym zakladzie.