ETOTO logowanie – zaloguj się i odbierz bonusy na start!

W ETOTO logowanie zainteresuje każdego, komu chodzi po głowie obstawianie meczy. Będziesz potrzebował loginu i hasła, żeby zalogować się i postawić zakłady.

ZALOGUJ SIĘ

ETOTO logowanie po raz pierwszy

Jeżeli nie masz jeszcze swojego konta, to naturalnie ETOTO logowanie nie jest możliwe. Najpierw musisz bowiem dokonać rejestracji. W tym celu odwiedź stronę bukmachera, klikając w jeden z linków w naszym tekście. Zostaniesz skierowany bezpośrednio do formularza rejestracyjnego i w kilkadziesiąt sekund otworzysz wspomniane konto. Danymi, które należy podać w ETOTO pl są adres e-mail, hasło logowania, ETOTO kod bonusowy, imię, nazwisko, PESEL oraz numer telefonu.

Etoto zaloguj

Po wypełnieniu wszystkich pól formularza rejestracyjnego, wystarczy, że potwierdzisz swoją rejestrację i od teraz ETOTO logowanie będzie możliwe.

Jak zalogować się w ETOTO pl?

Przejdź na stronę bukmachera i kliknij w przycisk “zaloguj się”. Ujrzysz wyskakujące okienko z dwoma polami do wypełnienia. W pierwszym należy wpisać swój adres e-mail bądź nazwę użytkownika. W drugim wprowadź hasło logowania i kliknij pod spodem na przycisk “zaloguj się”. Jeżeli wprowadziłeś poprawne dane, po chwili zostaniesz zalogowany i ujrzysz swoje konto oraz pełną ofertę zakładów bukmacherskich.

 1. Przejdź do ETOTO.
 2. Kliknij “zaloguj się” w górnym prawym narożniku strony internetowej.
 3. Zobaczysz okno logowania.
 4. W pierwszym polu wpisz podany przy rejestracji adres e-mail lub opcjonalnie nazwę użytkownika.
 5. W polu poniżej wpisz hasło logowania, zwracając uwagę na wielkość liter.
 6. Kliknij w okienku ETOTO “zaloguj się”, a po chwili zobaczysz swoje konto gracza.

ETOTO “zaloguj się

ZALOGUJ SIĘ

Bonus za zalogowanie się do bukmachera

Warto w tym miejscu dodać, że pierwsze logowanie ETOTO, a w zasadzie to rejestracja, powiązana jest z bonusem powitalnym. W tym momencie bukmacher oferuje potrojenie pierwszego depozytu. Dzięki temu możesz zyskać 200% bonusu do 100 złotych. Mało tego, nagradzane jest także w ETOTO logowanie w aplikacji mobilnej. Tam czeka na Ciebie darmowy zakład o wartości 50 złotych. Otrzymasz go pod warunkiem zdeponowania przynajmniej 100 złotych.

ETOTO zaloguj się na telefonie komórkowym

No właśnie, a jak wygląda na ETOTO logowanie w aplikacji mobilnej? Zacznijmy od tego, że aplikacja została wydana na dwa systemy operacyjne, a więc Android oraz iOS. Jeżeli nie masz konta gracza, możesz je zarejestrować w aplikacji. I co najważniejsze, jeden login służy do grania zarówno na telefonie, jak i na komputerze. Nie trzeba, a wręcz nie można tworzyć oddzielnych kont. Każdy może posiadać wyłącznie jedno konto gracza.

Po uruchomieniu aplikacji, należy kliknąć w górnym prawym narożniku “zaloguj się”, a następnie wpisać w pola login lub opcjonalnie adres e-mail, a także hasło logowania. Możesz zaznaczyć także ptaszkiem, żeby system zapamiętał Twoje dane logowania.

Aplikacja pozwala także na uproszczone logowanie na konto. Po zalogowaniu się, kliknij w trzy kreski po lewej, a następnie “ustawienia” i “logowanie”. Możesz tam aktywować szybkie logowanie za pomocą kodu PIN bądź biometrię, a więc Touch ID i Face ID. Dzięki temu nie musisz już każdorazowo wpisywać loginu i hasła, żeby otworzyć dostęp do konta i zacząć obstawiać mecze na telefonie komórkowym.

 1. Otwórz aplikację.
 2. Kliknij w aplikacji ETOTO “zaloguj się”.
 3. Wpisz dane logowania, a więc e-mail lub login oraz hasło do konta.
 4. Potwierdź logowanie.
 5. Możesz aktywować logowanie biometryczne lub za pomocą kodu PIN.
 6. W tym celu kliknij w trzy kreski, następnie ustawienia i logowanie.
 7. Wybierz uproszczony sposób logowania na konto i postępuj według wskazówek.

ETOTO zaloguj się

Zapomniałeś hasła? Nic straconego!

W czasach pędzącego życia i posiadania co najmniej kilku kont w różnych zakątkach internetu, każdemu może zapomnieć się hasło czy login. Jeżeli utracisz dostęp do konta ETOTO, logowanie nie będzie możliwe. Możesz jednak go odzyskać w prosty sposób.

Pod okienkiem logowania znajdziesz odnośnik “JEŚLI NIE MOŻESZ SIĘ ZALOGOWAĆ, ZRESETUJ HASŁO TUTAJ”. Kliknij na niego, a następnie wpisz swój adres e-mail, na który założyłeś konto. W wiadomości e-mail otrzymasz link do resetowania hasła.

Jeżeli z jakiś przyczyn nie możesz zresetować hasła lub zapomniałeś także swojego adresu e-mail, to skontaktuj się z bukmacherem za pomocą adresu e-mail bądź czatu online. Obie formy kontaktu znajdziesz na jego stronie, jak i w aplikacji mobilnej.

FAQ

 • Czy w ETOTO logowanie jest bezpieczne?

Tak, to legalny polski bukmacher.

 • Co potrzebuje, aby się zalogować?

Login (e-mail) oraz hasło. Dodatkowo, w aplikacji mobilnej możesz zalogować się kodem PIN, Touch ID lub Face ID.

 • Zapomniałem hasła, co robić?

Zresetuj hasło, klikając na link pod okienkiem logowania. Jeżeli to nie pomaga, skontaktuj się z obsługą klienta ETOTO.