Fortuna bonus 2024 – dla nowych i zarejestrowanych graczy

Chcesz zarejestrować się u tego bukmachera? Zobacz jaki jest na Fortuna bonus powitalny 2024.

Fortuna bonus na start – aż do 630 złotych!

Zarejestruj się z Fortuna Kod Promocyjny2024 i otrzymaj najlepszy bonus na start. W pakiecie powitalnym u tego bukmachera znalazło się nie byle co, bowiem aż 830 złotych. Całkowita kwota bonusu została podzielona na cztery promocje, z której jedną jest bonus bez depozytu.

5 rating
Fortuna
Odbierz Bonus
  • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
  • ⭐ Cashbacki do 300 zł
  • ⭐ Freebet 10 zł za kod
  • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
ODBIERZ BONUS

Odbierz od Fortuna bonus bez depozytu – 20 złotych freebet

Jako jeden z nielicznych bukmacher Fortuna bonus powitalny przygotował pod postacią darmowego zakładu bez depozytu. Możesz zatem zarejestrować konto, a później otrzymać od buka Fortuna bonus bez depozytu 20 złotych za free na obstawianie meczy. Jedyny wymóg, jaki przed Tobą stawia bukmacher, to weryfikacja tożsamości.

Zarejestruj zatem konto we Fortunie, a następnie zaloguj się i klikając w nazwę użytkownika przejdź do ustawień konta. Znajdź zakładkę z weryfikacją, a następnie wgraj skany lub zdjęcia dowodu tożsamości. Kiedy buk je zatwierdzi, na Twoim koncie pojawi się 2800 pkt. Fortuna Klub Plus, które mają wartość 20 złotych. Przygotuj kupon, zaznacz, że grasz za punkty i gotowe! Freebet jest w grze! A to dopiero pierwszy, a jeszcze nie ostatni od buka Fortuna bonus na start!

Fortuna bonus

ODBIERZ BONUS

Weź na start Fortuna bonus cashback – do 600 złotych

Drugi bonus Fortuna to promocja typowo depozytowa. Będziesz zatem musiał wpłacić środki na grę, a dodatkowo wysłać za nie pierwszy zakład. Kiedy to zrobisz na warunkach bukmachera, aktywujesz cashback. Mówiąc bardziej przystępnym językiem, otrzymasz zwrot nawet do 600 zł za przegrany kupon.

Jak zatem zdobyć ten bonus powitalny Fortuna? Zacznij od dokonania dowolnego depozytu. Pamiętaj jednak, że od jego kwoty będzie zależeć maksymalny zwrot. Jeżeli wpłacisz więc 10 złotych, to taki zwrot będzie Ci przysługiwał i tak dalej. Kolejnym krokiem po dokonaniu wpłaty jest wysłanie kuponu bukmacherskiego. Musisz skreślić kupon maksymalnie w ciągu 5 dni po pierwszym depozycie. Wówczas automatycznie zostanie objęty cashbackiem.

Jeżeli zatem spełniłeś te dwa proste warunki – pierwszy depozyt i pierwszy kupon max. po 5 dniach od wpłaty, w przypadku przegranej, otrzymasz zwrot stawki swojego pierwszego kuponu. Kasa wpadnie na konto bonusowe i będziesz musiał wykonać nią prosty, jednokrotny obrót bez dodatkowych warunków. Po wszystkim możesz ją wypłacić lub grać dalej.

Bierz także 10 zł freebetu

Za pierwszy depozyt, oprócz cashbacku, otrzymasz także 10 zł freebetu – bez warunków minimalnej wpłaty i warunków obrotu. Warto skorzystaj z tej promocji i zyskać dodatkową kasę na obstawianie we Fortunie.

Otrzymaj dodatkowy na Fortuna bonus – 50% do 200 złotych

Kolejny na stronie bukmachera Fortuna bonus dla nowych graczy to 50% od depozytu. Promocja przysługuje na drugi depozyt. Podobnie, jak przy bonusie cashback, możesz dokonać dowolnej wpłaty, ale pamiętaj, że wysokość bonusu zależy od Twojego depozytu (max. 200 złotych) i nic więcej. Zastanów się zatem, czy chcesz wpłacić 10 zł, 50 zł, a może i więcej.

Bonus należy zaakceptować maksymalnie dwa dni po rejestracji konta, a po wykonaniu depozytu, kasa pojawi się na nim automatycznie. Będziesz musiał zagrać za nią jeden raz i warto podkreślić, że ten bonus Fortuna nie podlega jakimkolwiek warunkom obrotu. To tygryski lubią najbardziej.

Jak szybko policzyć, w pakiecie powitalnym Fortuna zakłady bukmacherskie jest do wyjęcia łącznie 830 złotych. Trudno zatem nie zgodzić się z twierdzeniem, że to jedna z najlepszych tego typu ofert na rynku bukmacherskim w Polsce. Zwłaszcza, że dwie dychy dostaniesz bez jakiegokolwiek depozytu na spróbowanie gry.

Fortuna bonus Szczegóły oferty Idź po bonus Fortuna

Darmowy zakład bez depozytu

20 zł

ODBIERZ BONUS

Cashback

600 zł

ODBIERZ BONUS

Darmowy zakład

10 zł

ODBIERZ BONUS

Fortuna bonus dla starych graczy – inne oferty promocyjne

Przedstawiliśmy bardzo dokładnie, jak wygląda w zakładach Fortuna bonus dla nowych klientów, ale to jeszcze nie wszystko. Każdy z graczy, nawet ten, który dopiero się zarejestruje, może odebrać także Fortuna bonus dla starych graczy. Jak prezentują się te bonusy? Tak, bonusy, bowiem ofert jest więcej, niż jedna. Zobacz szczegóły poniżej.

fortuna bonus

Fortuna bonus – Happy Hours

Happy Hours to szczęśliwe godziny, w których możesz stawiać zakłady bez podatku. Przekłada się to na potencjalne wygrane wyższe aż o 14%. Spokojnie, należny prawem podatek bukmacherski od stawki zakładu nie wyparuje, a bukmacher bierze go na klatę, czyli odprowadza za Ciebie.

Promocja znana też jest jako Fortuna bonus AKO. Wszystko dlatego, że celem aktywacji zakładów bez podatku, należy przygotować kupon akumulowany. Musisz na nim umieścić co najmniej trzy zdarzenia, z kursem min. 1.30 każde. I zagrać go w sobotę lub w niedzielę, w godzinach od 12:00 do 15:00. Właśnie wtedy aktywne są Happy Hours.

Fortuna Klub Plus

Wielu bukmacherów zrezygnowało już z programu lojalnościowego, ale nie Fortuna. I słusznie. Taka oferta wciąż przykuwa uwagę graczy, a za aktywność możesz odebrać całkiem niezły od buka Fortuna bonus.

Do programu lojalnościowego Fortuny nie musisz się zapisywać. Wystarczy, że będziesz obstawiał mecze. Każde wydane 2 złote przekłada się na 1 punkt lojalnościowy. W dowolnej chwili możesz zajrzeć do Sklepu Gracza i zobaczyć ile punktów jest potrzebnych, żeby je wymienić na bonus Fortuna. Oferty bonusowe zmieniają się co jakiś czas, więc warto je śledzić na bieżąco i sprawdzać, czy masz już wystarczającą liczbę pkt. Fortuna Klub Plus. A jest na co patrzeć. Kolejne bonusy od wpłaty, cashbacki czy freebety to tylko część z propozycji, od których sklepowe półki aż się uginają.

Wszystkie u bukmachera Fortuna promocje działają tak samo, bez względu czy to strona czy Fortuna aplikacja bukmacherska. Maksymalny bonus to aż 830 zł, które czeka na Ciebie!