Fortuna rejestracja – jak założyć konto w Fortunie?

W serwisie bukmacherskim Fortuna rejestracja możliwa jest na dwa sposoby – za pomocą usługi Moje ID lub tradycyjnie – poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Rejestracja w Fortunie trwa około jednej minuty.

5 rating
Fortuna
Odbierz Bonus
 • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
 • ⭐ Cashbacki do 300 zł
 • ⭐ Freebet 10 zł za kod
 • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
ZAREJESTRUJ SIĘ W FORTUNIE

Jak założyć konto we Fortunie? Instrukcja krok po kroku

W zakładach bukmacherskich Fortuna konto możesz założyć na dwa różne sposoby. Pierwszą metodą jest rejestracja za pośrednictwem konta bankowego, a druga opcja, to tradycyjna rejestracja, z wykorzystaniem formularza rejestracyjnego. Sam musisz zdecydować, która metoda będzie dla Ciebie wygodniejsza. Podpowiemy, że obie są równie proste i szybkie i w obu przypadkach dzieli Cię zaledwie kilka kroków od możliwości stawiania zakładów bukmacherskich.

Fortuna rejestracja

Rejestracja Fortuna przez MojeID

To innowacja metoda rejestracji, którą bukmacher Fortuna wprowadził jako pierwszy na rynku hazardowym, we współpracy z usługą MojeID. To bezpieczne narzędzie, które umożliwia potwierdzanie tożsamości online, za pomocą konta bankowego. Zobacz więc odpowiedź na pytanie Fortuna jak założyć konto z MojeID:

 1. Przejdź na stronę bukmachera Fortuna.
 2. Kliknij “rejestracja”.
 3. Wybierz “Przez logowanie do banku”.
 4. Kliknij pod spodem “Zarejestruj się przez bank”.
 5. Wybierz swój bank i kontynuuj według wskazówek*
 6. Sfinalizuj rejestrację i zaloguj się na swoje konto.

*w tej chwili z usługą MojeID współpracują takie banki, jak PKO Bank Polski, Inteligo, ING, Bank Pekao, Grupa BPS i SGB, mBank, Velo Bank, BOŚ Bank, BNP Paribas, Credit Agricole, Santander Bank Polska, Alior Bank, Millennium Bank. Jeżeli jesteś klientem jednego z nich, możesz założyc konto we Fortunie opisaną powyżej metodą. Taka rejestracja powoduje utworzenie konta stałego, które od razu zostaje zweryfikowane.

Rejestracja Fortuna przez MojeID

Fortuna rejestracja tradycyjna

Jeżeli nie masz możliwości rejestracji poprzez MojeID lub wolisz tradycyjną metodę, to śmiało sprawdź odnośnie bukmachera Fortuna jak założyć konto, korzystając z tradycyjnego formularza rejestracyjnego. Proces ten jest równie łatwy i szybki. Oto szczegóły:

 1. Przejdź na stronę bukmachera Fortuna.
 2. Kliknij przycisk “rejestracja”.
 3. Wybierz “Przez wypełnienie formularza”.
 4. Kliknij pod spodem “Zarejestruj się przez formularz”.
 5. Wprowadź wszystkie wymagane dane.
 6. Będą to nick, e-mail, numer telefonu, kod sms, dane osobowe oraz dane adresowe.
 7. Zakończ i potwierdź rejestrację.
 8. Zaloguj się na konto.

Fortuna rejestracja tradycyjna

Jak zatem widać, w formularzu rejestracynym należy wprowadzić wszystkie wymagane przez bukmachera dane. Koniecznie sprawdź czy podałeś prawidłowo numer telefonu komórkowego, bowiem to na niego otrzymasz kod PIN (sms), niezbędny do sfinalizowania pierwszego kroku rejestracji. Możesz w ten sposób zarejestrować konto tymczasowe, bez weryfikacji tożsamości.

Bonus za rejestrację konta

Pamiętaj, że podczas rejestracji konta gracza możesz użyć nasz Fortuna kod promocyjny, z którym otrzymasz najwyższy bonus powitalny. Żeby aktywować kod, wystarczy, że przejdziesz z naszej strony na stronę bukmachera. Wówczas kod aktywuje się automatycznie. Możesz też skorzystać z tradycyjnej metody, a więc skopiować i wkleić kod Fortuny w formularz rejestracyjny.

Fortuna bonus Szczegóły oferty Fortuna Odbierz Fortuna bonus

Darmowy zakład bez depozytu

20 zł

ODBIERZ BONUS

Cashback

600 zł

ODBIERZ BONUS

Darmowy zakład

10 zł

ODBIERZ BONUS

Fortuna weryfikacja tożsamości

Czy bukmacher Fortuna wymaga rejestracji, żeby rozpocząć grę? Oczywiście, że nie. Weryfikacja będzie wymagana przy pierwszej próbie wypłaty wygranych lub po przekroczeniu limitów gry na koncie tymczasowym. Termin ważności konta tymczasowego w Fortunie to 28 dni. Oprócz tego, jak długo można posiadać konto tymczasowe we Fortunie, posiada ono też sumaryczny limit stawek, wynoszący 5000 złotych i wspomnianą już blokadę wypłaty wygranych.

Jak zatem się zweryfikować? Możesz skorzystać podobnie, jak przy rejestracji z dwóch opcji. Ważne. Weryfikacja jest tylko wymagana w przypadku rejestracji przez formularz. Kiedy założysz konto przez MojeID, zostaniesz automatycznie zweryfikowany.

 • Weryfikacja dokumentem tożsamości – po zalogowaniu się na konto możesz wysłać skany dowodu osobistego lub paszportu.
 • MojeID – po zalogowaniu się na konto, możesz zweryfikować się poprzez MojeID.

Ile trwa weryfikacja tożsamości?

Fortuna dość szybko weryfikuje tożsamość graczy. MojeID kończy się automatyczną weryfikacją. Jeżeli chodzi o dokument tożsamości, to powinien on zostać zatwierdzony w ciągu maksymalnie jednej godziny.

Fortuna rejestracja – najczęściej zadawane pytania

 • Jak przebiega w zakładach Fortuna rejestracja?

Rejestracja Fortuna możliwa jest przez wypełnienie formularza bądź MojeID (logowanie się za pomocą banku).

 • Czy rejestracja konta jest darmowa?

Tak. Założenie konta u bukmachera Fortuna jest darmowe.

 • Jaka jest różnica, pomiędzy kontem tymczasowym, a stałym?

Konto tymczasowe może być aktywne max. 28 dni, do limitu stawek 5000 zł i nie wypłacisz wygranych. Konto stałe znosi wszystkie te limity.

 • Na czym polega weryfikacja tożsamości w Fortunie?

Jest to potwierdzenie tożsamości, w celu przekształcenia konta tymczasowego w konta stałe. Polega na weryfikacji przez MojeID lub wysłaniu skanów dowodu tożsamości.

 • Czy tylko gracze, którzy ukończyli 18. rok życia mogą się zarejestrować?

Tak. Fortuna, jak i zakłady bukmacherskie dostępne są w Polsce wyłącznie dla pełnoletnich osób.