Fortuna freebet bez depozytu: 20 PLN za rejestrację konta

Fortuna freebet dostępny jest nie jeden, a aż dwa! Za rejestrację konta gracza otrzymasz od bukmachera Fortuna darmowy zakład 20 zł bez depozytu, a za podanie naszego kodu promocyjnego możesz zgarnać drugi o wartości 10 złotych.

4.5 rating
Fortuna
Odbierz Bonus
  • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
  • ⭐ Cashbacki do 300 zł
  • ⭐ Freebet 10 zł za kod
  • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
AKTYWUJ FREEBET

Fortuna freebet 20 PLN (darmowy zakład bez depozytu)

Pierwszym, można rzec koronnym darmowym zakładem jest Fortuna freebet bez depozytu. Bukmacher oferuje ten bonus każdemu użytkownikowi, który zdecyduje się zarejestrować konto i dopełni minimum formalności. Wymogiem jest pełna rejestracja konta. Żeby otrzymać ten darmowy zakład nie musisz wpłacać własnych pieniędzy, gdyż jak sama nazwa wskazuje, jest to oferta bez depozytu.

Fortuna freebet
Wartość darmowego zakładu

Darmowy zakład bez depozytu

20 złotych

Minimalny depozyt

brak wymogu

Minimalny kurs

brak limitu

Warunek obrotu

brak obrotu

Jak zatem odebrać ten freebet? Przejdź do bukmachera Fortuna korzystając z poniższego linka i zarejestruj konto. Opcjonalnie możesz wpisać w formularzu Fortuna kod promocyjny BETMAX. Jednak wygodniej jest po prostu kliknąć na poniższy przycisk, który poprowadzi Cię wprost do etapu rejestracji konta.

AKTYWUJ FREEBET

Po przejściu na stronę bukmachera, musisz zarejestrować konto. Wybierz rejestrację poprzez logowanie do banku, dzięki czemu od razu założysz pełne konto, łącząc się ze swoim bankiem. Oczywiście, możesz zarejestrować się też tradycyjnie, a mianowicie z wykorzystaniem formularza rejestracyjnego. W takim przypadku musisz wypełnić wszystkie wymagane pola, a po zakończeniu rejestracji dokonać weryfikacji tożsamości.

Weryfikacja tożsamości polega na zalogowaniu się do serwisu bukmacherskiego i wgraniu w sekcji ustawień konta skanów dowodu osobistego lub paszportu.

Fortuna freebet przyznawany jest wyłącznie dla posiadaczy konta stałego. To dlatego tak ważna jest rejestracja poprzez logowanie do banku lub z wykorzystaniem formularza wraz z weryfikacją tożsamości.

Fortuna freebet

Po spełneniu tych warunków, a więc po założeniu stałego (pełnego) konta, otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych. Jest to równowartość 20 złotych bez depozytu. Jak aktywować freebet Fortuna? Przygotuj dowolny kupon bukmacherski, a pod okienkiem do wpisywania stawki znajdziesz pole “gram za 2800 pkt”. Zaznacz je ptaszkiem i wyślij kupon. W ten sposób aktywujesz darmowy zakład 20 złotych. Wygrana będzie Twoja, bowiem nie podlega żadnemu obrotowi.

Fortuna freebet 10 PLN (darmowy zakład za kod promocyjny)

Drugi darmowy zakład nie jest już bonusem bez depozytu, ale warto także z niego skorzystać. Promocja przysługuje graczom, którzy zarejestrują kod promocyjny BETMAX lub klikną w dowolny link w tym tekście, żeby przejść do bukmachera i założyć konto. Odebranie tego bonusu możliwe jest po dokonaniu pierwszego depozytu. Co ciekawe, możesz wpłacić nawet jedną złotówkę.

Fortuna freebet
Wartość darmowego zakładu

Darmowy zakład za 1. depozyt

10 złotych

Minimalny depozyt

1 złotówka

Minimalny kurs

brak limitu

Warunek obrotu

brak obrotu

Podobnie jak Fortuna freebet bez depozytu, także ten darmowy zakład przyznawany jest w punktach lojalnościowych. Możesz go wykorzystać tak, jak masz ochotę. Bukmacher nie narzuca bowiem ani warunku kursu, ani liczby zdarzeń na kuponie. Co równie ważne, wygrana z darmowego zakładu wypłacana jest w gotówce, a więc nie wymaga dokonywania obrotu bonusem.

AKTYWUJ FREEBET

Freebet Fortuna – darmowy zakład 5 PLN za udostępnienie kuponu

W zakładach bukmacherskich Fortuna darmowy zakład dostępny jest także za udostępnienie kuponu. Tym razem kwota jest najniższa, bowiem 5 złotych, ale jak mawia klasyk, skoro dają, to trzeba brać. Żeby skorzystać z tego bonusu, musisz przejść do zakładki “Strefa Typera” i tam udostępnić swój zagrany kupon. Fortuna nagrodzi freebetem 5 złotych pierwsze udostępnienie kuponu.

Ten darmowy zakład ma identyczne warunki, jak dwa poprzednie freebety. Po pierwsze, możesz go aktywować na dowolnie wybranym przez siebie kuponie, a po drugie, wygrana to gotówka, która nie wymaga obrotu.

Inne bonusy powitalne od Fortuny

Na tym, co napisaliśmy bonusy Fortuny się nie kończą. Oferta powitalna u tego operatora opiewa bowiem na łączną kwotę aż 630 złotych, gdzie oprócz 30 złotych darmowych zakładów, znalazło się także miejsce dla trzech cashbacków. Są to zakłady bez ryzyka, które zabezpieczą Twoje kupony na wypadek przegranej.

Zakład bez ryzyka 100 zł

Pierwszy cashback Fortuna to 100 złotych. Żeby aktywować ubezpieczenie kuponu musisz postawić swój pierwszy zakład w ciągu maksymalnie 72 godzin po rejestracji konta. Nie ma minimalnej stawki kuponu, ale pamiętaj, że to od niej uzależniona jest wartość potencjalnego zwrotu. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot 100% stawki swojego kuponu bez potrącania podatku bukmacherskiego. Zwrot zostanie wypłacony w gotówce, bez konieczności obrotu.

Zakład bez ryzyka 200 zł

Drugi cashback jest o 100% większy, bowiem opiewa na kwotę maksymalną 200 złotych. Warunki są identyczne, ale zwróć uwagę na czas zawaracia kuponu. Tym razem musisz wysłać zakład po 72 godzinach od rejestracji konta (lub później). Może to być ponownie dowolny kupon, a bukmacher zabepiezpieczy 100% stawki. Fortuna zrobi zwrot gotówki bez obrotu.

Zakład bez ryzyka 300 zł

Trzeci cashback Fortuny jest najwyższy. Mowa bowiem tutaj o kwocie aż 300 złotych. Ubezpieczenie możesz aktywować od 144 godzin po rejestracji konta. Warunki identyczne jak poprzednio, a więc dowolny kupon i zwrot 100% stawki w gotówce bez konieczności realizowania warunków obrotu.

Fortuna bonusy i promocje dla zarejestrowanych graczy

Skoro poznałeś już jak uzyskać w Fortuna freebet na start i jakie są pozostałe bonusy dla nowych graczy, to warto teraz rzucić okiem, co ciekawego bukmacher przygotował dla starych graczy. A przyznamy szczerze, że jest na czym zawiesić oko.

Zakłady bez podatku

W każdym miesiącu Fortuna rusza z inną promocją na zakłady bez podatku. Warunki obowiązujące w trwającym miesiącu znajdziesz bezpośrednio na stronie bukmachera. Spełniając je możesz stawiać bez podatku, co przekłada się bezpośrednio na wygrane wyższe aż o 14% względem standardowej oferty.

Mistrzowskie BOOSTY

Fortuna wyróżnia także najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w swojej ofercie. Dzięki temu znajdziesz na nie podwyższone kursy bukmacherskie. Oferta aktywna jest codziennie i znajdziesz ją w zakładce “Mistrzowski BOOST”.

Sklep i Program Lojalnościowy

Fortuna jako jeden z nielicznych bukmacherów posiada także program lojalnościowy, w którym punktami nagradza aktywnych graczy. Zebrane punkty możesz wymienić w Sklepie Gracza na atrakcyjne bonusy, w tym między innymi Fortuna freebet, bonus od doładowania czy cashback

FAQ

  • Jaki jest Fortuna freebet bez depozytu?

Fortuna zakłady bukmacherskie freebet to aktualnie 20 złotych, które otrzymasz za rejestrację konta bez konieczności depozytu.

  • Jaki jest jeszcze Fortuna darmowy zakład?

To nie jedyny Fortuna freebet. Możesz otrzymać także 10 złotych za kod promocyjny i 5 złotych za udostępnienie kuponu.

  • Jak uzyskać freebet Fortuna?

Freebet bez depozytu otrzymasz za rejestrację konta. Wymagana jest także weryfikacja tożsamości – poprzez logowanie do banku lub wgranie skanów dowodu tożsamości.

  • Czy freebet można otrzymać jeden raz?

Tak. Opisane freebety można otrzymać jeden raz. Warto jednak zauważyć, że Fortuna dość często nagradza graczy darmowymi zakładami w ramach krótkoterminowych promocji. Warto sprawdzić więc aktualną ofertę tego legalnego bukmachera.