Fuksiarz aplikacja – pobierz na Android lub iOS

Fuksiarz aplikacja została przygotowana na systemy Android oraz iOS. Dowiedz się, jak pobrać aplikację, zainstalować oraz obstawiać mecze na telefonie komórkowym. Zrobisz to dzięki niej w wyjątkowo wygodny sposób.

Fuksiarz aplikacja mobilna – pobieranie i instalacja

Jak pobrać aplikację Fuksiarz? Aplikacja mobilna została przygotowana u tego bukmachera na dwa najpopularniejsze systemy, a więc Android oraz iOS. Wystarczy pobrać odpowiednią wersję i postępować według wskazówek, żeby ją zainstalować. O ile instalowanie wersji na iPhone jest bardzo proste, to tyle, wersja na Androida może sprawić nieco kłopotów. Spójrz w nasz poradnik i upewnij się, czy wszystko robisz dobrze.

Fuksiarz aplikacja
Pobierz

Fuksiarz aplikacjaAndroid lub iOS

Pobierz aplikację

Fuksiarz aplikacja Android

W zakładach bukmacherskich Fuksiarz aplikacja Android dostępna jest do zainstalowania bezpośrednio na stronie bukmachera. Próżno jej szukać w Google Play, gdyż sklep ten nie umożliwia umieszczania aplikacji hazardowych. Dlatego też, jeżeli chcesz pobrać i zainstalować aplikację Fuksiarza na Android, postępuj według poniższych wskazówek.

 1. Odwiedź stronę Fuksiarz.pl na swoim telefonie komórkowym.
 2. Powinieneś ujrzeć komunikat o możliwości pobrania instalacji, kliknij w niego i postępuj według wskazówek.
 3. Jeżeli nie widzisz komunikatu, przejdź do zakładki “aplikacja mobilna” i wybierz wersję na Android.
 4. Po pobraniu pliku instalacyjnego ujrzysz komunikat o “nieznanych źródłach”.
 5. Zaakceptuj ten rodzaj instalacji i postępuj według dalszych wskazówek.
 6. Po kilku chwilach aplikacja Fuksiarz zostanie zainstalowana na Twoim telefonie komórkowym.

Fuksiarz aplikacja iOS

Zdecydowanie łatwiejszą drogę do zainstalowania platformy, jaką jest Fuksiarz.pl aplikacja, mają posiadacze iPhone. W tym przypadku appka dostępna jest w oficjalnym sklepie, a procedura, zarówno pobierania, jak i instalacji, zdecydowanie szybsza, aniżeli w wersji na Android. Zobacz zatem jak pobrać i zainstalować Fuksiarz iOS.

 1. Otwórz sklep App Store na swoim urządzeniu.
 2. Wpisz “Fuksiarz aplikacja” w pole wyszukiwania.
 3. Pobierz aplikację.
 4. Instalacja rozpocznie się automatycznie.
 5. Po kilku chwilach zobaczysz ikonę Fuksiarz.pl na swoim ekranie, a appka będzie gotowa do użycia.

Fuksiarz aplikacja

Rejestracja z kodem promocyjnym w aplikacji Fuksiarza

W aplikacji Fuksiarza możesz założyć konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz. Przy okazji możesz też aktywować Fuksiarz kod promocyjny, z którym otrzymasz najwyższy bonus na start. Obecnie bukmacher oferuje 50% zwrot do 500 zł bez obrotu, freebet 50 złotych w aplikacji oraz cashback bez limitu do 200 złotych. Jak wygląda procedura rejestracji w aplikacji Fuksiarz? Spójrz poniżej.

 1. Uruchom aplikację na swoim telefonie.
 2. Kliknij “rejestracja“.
 3. Wpisz wszystkie wymagane dane (kod promocyjny zostanie aktywowany automatycznie, kiedy przejdziesz do bukmachera z naszego linku).
 4. Potwierdź rejestrację, zaloguj się i odbierz bonusy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Fuksiarz aplikacja na telefon – jak obstawiać mecze?

Fuksiarz aplikacja pozwala w niezwykle wygodny sposób obstawiać mecze na telefonie komórkowym. Jak obstawiać? To bardzo proste, ale dla wszelkiej pewności, spójrz na krótki poradnik, żeby zapoznać się z wszelkimi kwestiami, które w naszym odczuciu, wymagają wyjaśnienia.

Oferta zakładów bukmacherskich

W zakładach bukmacherskich Fuksiarz.pl aplikacja mobilna daje dostęp do pełnej oferty zdarzeń. I mamy tu na myśli zarówno ofertę przedmeczową (pre-match), jak i na żywo (live). Dzięki aplikacji Fuksiarza, możesz obstawiać zakłady sportowe, esport, gry karciane, sporty wirtualne, a nawet rozrywkę. To tysiące dostępnych zakładów podczas każdego dnia tygodnia. Jeżeli chcesz przejrzeć dostępne dziś zakłady, wybierz interesujący Cię rodzaj, kategorię i zobacz, co przygotował bukmacher Fuksiarz.pl.

Wpłaty i wypłaty

Naturalnie, żeby obstawiać mecze, potrzebne są środki. Fuksiarz aplikacja pozwala na błyskawiczne dokonanie depozytu z wykorzystaniem najpopularniejszych metod płatności. Minimalna wpłata to złotówka, a dostępnymi sposobami wpłaty są: BLIK, Przelewy24, VISA, Mastercard, PayU oraz tpay.

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej Fuksiarza możesz wypłacić także wygrane. Bukmacher wypłaca środki ekspresowymi przelewami, a minimalna wypłata to już jedna złotówka. Średni czas wypłaty to z kolei 15 minut, pod warunkiem,  że Twój bank znajduje się na liście partnerów, współpracujących z systemem Przelewy24.

Fuksiarz – sposoby płatności

Obstawianie krok po kroku

Spójrzmy teraz w szczegółach, jak obstawiać mecze na telefonie w aplikacji Fuksiarza. Należy wybrać rodzaj zakładów, rozgrywkę (kategorię), a następnie konkretne wydarzenie, które umieszczasz na swoim kuponie bukmacherskim. Wpisujesz stawkę i zatwierdzasz wysłanie zakładu bukmacherskiego.

 1. Wybierz rodzaj zakładów – przedmeczowe lub na żywo.
 2. Wybierz kategorię zakładów – sport, sporty wirtualne, gry karciane, esport
 3. Wybierz rozgrywkę/grę/podkategorię – na przykład Liga Mistrzów
 4. Wybierz wydarzenie – na przykład mecz Barcelona – Real
 5. Klikając na kurs przy wybranym zakładzie, dodasz go automatycznie do wersji roboczej kuponu.
 6. Dodaj kolejne zakłady (kupon AKO) lub poprzestań na jednym (kupon SOLO)
 7. Wpisz stawkę kuponu i zatwierdź jego wysłanie.
 8. To wszystko! Oczekuj na rozstrzygnięcie swojego kuponu bukmacherskiego.

Aplikacja Fuksiarz – najważniejsze funkcje

Sporo napisaliśmy już o tym, jak działa Fuksiarz aplikacja, jak obstawiać mecze na telefonie, ale warto też przejrzeć jej najważniejsze funkcje. Całość zebraliśmy w poniższym fragmencie tekstu i wszystkie funkcje są klarowną odpowiedzią na pytanie: dlaczego warto pobrać aplikację Fuksiarz na telefon.

Aplikacja Fuksiarz na telefon

Dedykowany darmowy zakład

Pierwszą świetną informacją jest oferowany przez Fuksiarz aplikacja freebet. Darmowy zakład ma wartość 50 złotych i jest przyjemnym dodatkiem do powitalnego zwrotu 50% do 500 złotych. Freebet możesz odebrać wyłącznie na telefonie komórkowym, spełniając uprzednio warunki promocji. Wystarczy, że wyślesz w aplikacji dowolny zakład o stawce minimum 25 zł. Po jego rozliczeniu otrzymasz freebet.

Pełna oferta zakładów bukmacherskich

Aplikacja daje pełny dostęp do oferty zakładów bukmacherskich. Możesz więc w niej obstawiać wszystko to, co na stronie internetowej bukmachera, włącznie z zakładami przedmeczowymi i na żywo.

Szybki dostęp przez logowanie biometryczne

Dzięki aplikacji Fuksiarza zdecydowanie szybciej zalogujesz się na swoje konto gracza. Dostęp do niego możesz ustawić za pomocą danych biometrycznych takich, jak odcisk palca. Nie musisz już się trudzić z każdorazowym wpisywaniem loginu i hasła.

Powiadomienia o wynikach, kuponach i bonusach

Aktywując powiadomienia push, Fuksiarz będzie wysyłał bezpośrednio na Twój telefon najważniejsze informacje. Dotyczą one między innymi wyników zakładów oraz nowych bonusów bukmacherskich.

Fuksiarz aplikacja vs strona mobilna – co lepsze?

Co wybrać? Fuksiarz aplikacja czy strona mobilna? Zdecydowanie polecamy aplikację, która ma wiele usprawnień, jak między innymi logowanie danymi biometrycznymi oraz dedykowany bonus, pod postacią darmowego zakładu (freebet 50 zł). Jeżeli jesteś zdecydowany na tego bukmachera – wybierz aplikację. Jeśli nie, możesz przetestować go najpierw na stronie mobilnej. To także opcja dla osób, które posiadają urządzenia spoza rodziny Android i iOS.

Fuksiarz aplikacja – opinie graczy

Gracze mają jak najbardziej pochlebne opinie o aplikacji Fuksiarza. Uważają ją za niezwykle nowoczesną platformę, która pozwala w szybki, a zarazem intuicyjny sposób obstawiać mecze. To w końcu najważniejsze, bowiem w obecnych czasach, każdy typer ceni sobie wygodę. Aplikacja ma też dedykowany bonus, wspomniany już freebet, który dodatkowo wzmaga chęć jej zainstalowania. Jak najbardziej zgadzamy się z graczami i możemy polecić aplikację Fuksiarz, jako jedną z lepszych na polskim rynku zakładów wzajejmnych.

Fuksiarz aplikacja

Aplikacja Fuksiarz – najczęściej zadawane pytania

 • Na jakie systemy jest Fuksiarz aplikacja?

Fuksiarz przygotował swoją aplikację na Android oraz iOS.

 • Skąd pobrać i jak zainstalować aplikację Fuksiarz.pl?

Wersję na Androida pobierzesz i zainstalujesz bezpośrednio na stronie bukmachera. Jeżeli masz iPhone, skorzystaj z App Store, aby pobrać aplikację Fuksiarza na iOS.

 • Jakie funkcje posiada Fuksiarz aplikacja mobilna?

Jest ich sporo, ale najważniejsze to ułatwione logowanie na konto (biometra), pełna oferta zakładów, pełne wsparcie dla płatności oraz powiadomienia push.

 • Czy jest bonus mobilny?

Tak. Aplikacja Fuksiarza oferuje mobilny freebet, o wartości 50 złotych.