Fuksiarz opinie – recenzja i bonus powitalny 500 zł

Fuksiarz opinie – recenzja i bonus powitalny 500 zł

Jakie posiada Fuksiarz opinie wśród graczy? Sprawdzamy.

Fuksiarz oferta zakładów sportowych

W Fuksiarz zakłady sportowe są tym elementem bukmacherskiej układanki, na którą nowy bukmacher kładzie największy nacisk. Dlatego oferta wygląda nieźle. Jednocześnie nie oszukujmy się bukmacher nie ustrzegł się kilku potknięć.

Zacznijmy od tych dobrych stron, a więc faktu, że bukmacher specjalizuje się w najpopularniejszych sportach: piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie oraz piłka ręczna. Jest też tutaj do wyboru nieco mniej znanych lub zupełnie abstrakcyjnych dyscyplin.

fuksiarz opinie

O ile w przypadku polskich lig, a już szczególnie w piłce nożnej bukmacher pokrywa także niższe klasy rozgrywkowe (nawet 3. ligę), to w przypadku zagranicznych wydarzeń tak kolorowo już nie jest. Da się zauważyć pewną rozbieżność pomiędzy najlepszymi ligami/rozgrywkami a tymi nieco mniej prestiżowymi. Myślimy tutaj w szczególności o dostępnych zakładach bukmacherskich na pojedyncze wydarzenia. Najlepsze i najpopularniejsze rozgrywki, jak Liga Mistrzów czy PKO BP Ekstraklasą na pojedynczym meczu mają ponad 100 różnych zakładów. Na tym tle bladziej wypadają mniej popularne wydarzenia, gdzie zakładów jest kilkadziesiąt, a niekiedy i kilkanaście lub kilka. Dlatego nie mamy złudzeń, o Fuksiarz opinie będą rewelacyjne wśród graczy obstawiających to co popularne, a średnie wśród klientów grających na mniej oczywiste mecze lub dyscypliny.

Kursy bukmacherskie i limity na zakłady

Porównaliśmy kursy na Fuksiarz zakłady bukmacherskie i u bezpośrednich konkurentów. Nowy bukmacher nie ma się czego wstydzić. To średnia rynkowa, gdzie na części kursów Fuksiarz jest jednym z lepszych bukmacherów, a na pozostałych kręci się wokół środka stawki. Jeżeli stanie się tak, że jakiś kurs nie będzie dla Ciebie korzystny, warto żebyś sprawdził promocje BOOST. Fuksiarz podwyższa kursy dla najciekawszych wydarzeń dnia. Na początku działalności bukmachera dostępne tam były wyłącznie zakłady piłkarskie i tenisowe. Nie wykluczamy jednak, że ulegnie to zmianie, choć raczej nie oszukujmy się – nic spoza absolutnego topu tam nie trafi.

Jakie są fakty na temat limitów u bukmachera Fuksiarz? Zakłady sportowe ustaliły maksymalną stawkę dla wszystkich kuponów na poziomie limitu wygranej do 500 000 złotych. To maksymalna kwota, którą możesz wygrać na jednym zakładzie. Poza tym sporadycznie zakłady mogą być dowolnie limitowane poniżej tej kwoty: na konkretne mecze, wydarzenia lub zakłady. Taka adnotacja znajduje się w zapisach regulaminowych, ale nie jest to nic nieoczywistego. W ten sposób zabezpiecza się każdy bukmacher. Jak na razie Fuksiarz działa za krótko by ocenić czy często odwołuje się do stosowania limitów. Maksymalna miesięczna wypłata na jedno konto gracza wynosi 400 000 zł, a pula pieniędzy przeznaczona to błyskawicznej wypłaty to 200 000 złotych.

Zerknijmy na limity wpłat i wypłat. Nie ma minimalnego depozytu. Do Fuksiarz można wpłacać już od złotówki i dokładnie tyle samo wynosi próg wypłaty. W tym miejscu bukmacherowi należą się oklaski! Nawet jeśli ktoś rzadko wpłaca złotówkę i wypłaca, to należy docenić gest, że Fuksiarz nie chce ingerować w kwoty wpłat i wypłat. To z pewnością mocno wpływa na to, że o Fuksiarz opinie są pochlebne.

Bonusy i promocje Fuksiarz

Skoro nowy bukmacher to i bonusy. Fuksiarz bonus powitalny ma i opiewa on na okrągłe 500 złotych. To wiadomość dobra. Druga dobra jest taka, że to cashback a więc zwrot za nieudany zakład. Możemy jednak nieco pokręcić nosem. Zwrot to nie 100%, a jedynie 50%. Jako rekompensatę bukmacher gwarantuje, że środki wrócą na depozyt i będą dostępne do błyskawicznej wypłaty bez obrotu, który jest wymagany u większości innych bukmacherów.

fuksiarz bonus

Aktywacja cashbacku jest prosta, jak budowa cepa: rejestracja, pierwszy depozyt (min. 20 złotych) i postawienie zakładu ako (min. 2 zdarzenia, min. kurs selekcji 1.20). Oczywiście wbrew temu, co sądzi bukmacher nie jest to prawdziwy zwrot. Owszem słowo prawdziwy można odnieść do tego, że środki wracają na konto depozytowe i świetnie, ale nie wróci tam cała kwota postawiona, a jedynie 88%, bo bukmacher uszczypnie podatek bukmacherski od stawki. Tak czy siak o bonusie Fuksiarz opinie są dobre, głównie ze względu na to, że zwrot wraca na konto depozytowe, a podatek? Ten jest praktycznie przy okazji każdego cashbacku powitalnego.

W Fuksiarz bonus powitalny nie jest osamotniony, bowiem w sukurs przychodzą promocje bukmacherskie. Cashback bez końca 50% możesz odbierać za kolejne zakłady. Spełniając zasady promocyjne na Twoje konto może wrócić nawet kolejne 2000 złotych. Jest też BOOST na kursy bukmacherskie, o którym wspomnieliśmy ciutkę wyżej. Czy jeszcze czymś zaskoczy nas Fuksiarz? Bonusy podobają się i nam i graczom, a ich warunki: cóż, odrobinę byśmy poprawili, ale też nie ma powodów do zbytniego marudzenia. No może poza tym, że przydałby się na Fuksiarz darmowy zakład.

Sprawdź kod promocyjny!

Dodatkowo prześledź, jak działa na Fuksiarz kod promocyjny. Czy jest taki kod, gdzie go wprowadzić oraz najważniejsza rzecz: co otrzymasz za kod promocyjny. Bywa tak, że bukmacherzy dają wyższe pakiety powitalne lub nawet ekskluzywne oferty, nieosiągalne dla zwykłego zjadacza chleba, a to właśnie z kodem możesz być potraktowany jak VIP. Warto prześledzić jak to wygląda w zakładach bukmacherskich Fuksiarz.

Dodatkowe funkcje dostępne na zakładach sportowych

Skoro Ty i zakłady sportowe się lubicie, to warto prześledzić co jeszcze przygotował na tę formę gry Fuksiarz. Opinie graczy kolejny raz są dobre, choć jest jedna mała rzecz, która przyprawia niektórych o ból głowy: transmisje wideo.

Zakłady na żywo i dostępność transmisji wideo

Cała pula zakładów bukmacherskich Fuksiarz dostępna jest prematch oraz live. Zakłady na żywo jak na porządnego bukmachera przystały doczekały się osobnej zakładki i dość przejrzystego interfejsu. Jest tu jeszcze ciutkę więcej rynków aniżeli w zakładach przedmeczowych, a dynamika zmiany kursów może się podobać. Jeżeli chcesz stawiać na żywo, przejdź po prostu do sekcji “zakłady na żywo” i dalej postępuj identycznie, jak na zakładach przedmeczowych.

Ale też bukmacherowi należy się delikatna bura. Dopadło go to, co większość nowych bukmacherów – brak transmisji wideo. Chociaż jest tutaj ładny wizualny tracker, to streamy to streamy i nikt nie powie, że nie. Ci gracze, którzy szukają bukmachera nie tylko do obstawiania meczów, ale także do oglądania transmisji wideo, mogą poczuć się zawiedzeni. Chyba, że stanie się tak, że Fuksiarz szybko dołączy transmisje wideo do oferty. Jeżeli zaś chodzi o Fuksiarz opinie o zakładach live: jak najbardziej dobre. O transmisjach? A co tu oceniać, skoro ich nie ma.

Cashout w Fuksiarz zakłady bukmacherskie

Bukmacher wręcz nie mógł ominąć ważnej dla rynku bukmacherskiego funkcji cashout. O co w niej chodzi? Cashout pozwala na zamknięcie kuponu bukmacherskiego i wypłacenie większej bądź mniejszej części wygranej przed rozliczeniem wszystkich meczów. Szczególnie cieszy oko, że cashout może być aktywowany na zakładach solo oraz ako. Zupełnie bez znaczenia jest czy stawiasz zakłady z oferty prematch lub live. Cała funkcja działa sprawnie i ma przejrzyste warunki. Żeby z niej skorzystać musisz udać się do sekcji otwartych zakładów. To w niej pojawia się przycisk cashout, służący do wcześniejszego zamknięcia kuponu. Kluczowym faktem jest to, że cashout nie możesz używać, kiedy grasz za bonus.

Aplikacja Fuksiarz dla urządzeń mobilnych

Pewnie liczyłeś, że w tej sekcji przedstawiającej o Fuksiarz opinie napiszemy dobrą recenzję aplikacji mobilnej. Niestety w Fuksiarz aplikacja mobilna nie istnieje. Pewnie to tylko przejściowy etap, a bukmacher już pracuje nad dedykowaną propozycją dla urządzeń mobilnych. Czekamy, bo bukmacher bez aplikacji to trochę jak mecz piłkarski bez goli.

By nie być gołosłownymi, że bukmacher jest przyjazny graczom mobilnym warto wspomnieć o jego witrynie mobilnej. Strona mobilna została dopasowana do wszelakich urządzeń mobilnych typu smartfony i tablety. Zakłady mobilne dostępne są pod adresem m.fuksiarz.pl lub po prostu po wpisaniu adresu strony głównej bukmachera na telefonie. W takim przypadku algorytm sam przekieruje Ciebie na witrynę mobilną.

Early PayOut, którego mogą pozazdrościć inni operatorzy

Nowy bukmacher ma też nową funkcję, której nie dostrzeżesz u jego bezpośrednich konkurentów. To unikalna oferta, która kryje się pod nazwą Early PayOut. O niej w Fuksiarz opinie są tym lepsze, bowiem nie ma jej nikt inny. Do czego służy? Do wypłaty 100% wygranej z jeszcze trwającego meczu. Kiedy? Wtedy kiedy zagrałeś na zwycięstwo konkretnej drużyny, a ona prowadzi 2 bramkami. Nie trzeba czekać do końca meczu, a można od razu zamknąć taki zakład, zgarniając całą wygraną forsę.

Przykładowo na mecz Polska – Białoruś postawiłeś na zwycięstwo Polaków. Nasi prowadzą już 2:0, a w meczu jest 30 minuta. Nie musisz czekać do końca a możesz i wręcz powinieneś skorzystać z Early PayOut i zabrać 100% wygranej już na wspomnianym etapie tego meczu.

Zakłady rozrywkowe Fuksiarz

Co oprócz zakładów sportowych dostarcza Fuksiarz?

Czy zakłady sportowe to wszystko w Fuksiarz? Oferta jest nieco szersza. Nie ma kasyna online bo to w Polsce nielegalne (oprócz rządowego kasyna). Są za to gry karciane i zakłady rozrywkowe (muzyka, rozrywka). Szczerze przyznajmy obie oferty nie powalają na kolana, ale kilka dobrych słów możemy jak najbardziej szczerze napisać.

Gry karciane

Gry karciane to nie partyjka pokera czy kręcenie ruletą. To oglądanie symulowanego stołu i betowanie rozgrywki. Na ten moment w Fuksiarz opinie o kartach nie mogą powalać na kolana. Dlatego, bo do obstawiania dostępny jest tylko Blackjack oraz Poker. Nie ma Wojny czy Baccarata. Gra toczy się w towarzystwie realnego krupiera, a podczas niej znajdziesz kilka chwil przerwy na rundy, gdzie możesz wysyłać zakłady. Gry karciane to raczej standard i tutaj pojawia się ten sam dostawca, który obsługuje większość polskiego rynku. Można się pobawić, ale wodotrysków nie uraczysz.

Zakłady rozrywkowe

Mocno symboliczna (jak na razie) jest oferta zakładów pozasportowych. Takie w Fuksiarz zakłady bukmacherskie podzielone są na dwie podkategorie: muzyka, rozrywka. Melomani mogą obstawiać Eurowizję, a fani filmu i rozrywki na przykład Oscary. Jest to jakieś tam urozmaicenie od sportu, ale przydałoby się ciutkę więcej ofert. Chociaż swoją drogą, to przecież zakłady sportowe wiodą prym, a reszta jest miłym dla oka dodatkiem, więc nie ma co narzekać.

Najczęściej pojawiające się pytania o bukmachera Fuksiarz

Czy Fuksiarz to legalny bukmacher?

Fuksiarz posiada licencję (od grudnia 2020 roku) i jest legalnym bukmacherem online w Polsce. Możesz zweryfikować ten fakt na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów.

Jaki jest w Fuksiarz bonus powitalny?

W Fuksiarz na start jest cashback 50% do 500 zł. Bez warunku obrotu, czyli zwrot w całości wraca na depozyt.

Jakie są o Fuksiarz opinie?

O Fuksiarz opinie są dobre, choć zarówno my jak i gracze dostrzegamy kilka drobnych niedociągnięć, które mamy nadzieję nowy bukmacher zrewiduje.

Jak obstawiać mecze na Fuksiarz?

Trzeba się zarejestrować, doładować konto i wybrać interesujące zdarzenie z oferty bukmacherskiej.

Czy jest w ofercie Fuksiarz aplikacja mobilna?

Jak tylko aplikacja Fuksiarz się pojawi, zobaczysz odnośnik do niej na stronie bukmachera.

Ile wynosi minimalny depozyt?

Tylko 1 zł, ale uważaj: żeby odebrać cashback powitalny, zdeponuj min. 20 złotych.

Ile wynosi maksymalna wygrana?

Na jednym zakładzie możesz wygrać max. 500 000 złotych.

Czy muszę weryfikować tożsamość?

Przez pierwsze dni gry nie (do 5000 zł łącznej sumy stawek), ale weryfikacja jest konieczna do wypłaty środków z konta bukmacherskiego.

Czy jest na Fuksiarz kasyno online?

Są jedynie zakłady na gry karciane. Dostępne gry: blackjack, poker.

Jak uruchomić na Fuksiarz czat online?

Jeżeli czat będzie online, to w rogu ekranu pojawi się stosowne okienko do jego wywołania i połączenia się z obsługą klienta Fuksiarz.

Podsumowanie, czyli jak ważne są o Fuksiarz opinie

Trzeba z uznaniem przyznać, że bukmacher zanotował dobry debiut. O Fuksiarz opinie są niezłe, ale mogą być jeszcze lepsze, bo to dopiero jego początki i pierwsze kroki w stawce bukmacherów online. Jak my na to wszystko spoglądamy? Patrzymy tak, że Fuksiarz jest dobrą propozycją dla początkujących graczy jako alternatywa od dużo bardziej już popularnych bukmacherów. Na plus? Bogate zakłady sportowe, ciekawe promocje, Early PayOut jako coś nowego w Polsce oraz ogólna przejrzystość i intuicyjność platformy bukmacherskiej. Na minus? Brak aplikacji mobilnej, nie ma zakładów esportowych, nie ma (na razie) czatu online. Jeszcze uzupełnijmy, że w Fuksiarz opinie o bonusie powitalnym z jednej strony są dobre: cashback wraca na depozyt, a z drugiej średnie: to tylko 50% zwrot a nie 100%. Podsumowując, uważamy, że warto wypróbować tego bukmachera, bo ma on dla Ciebie więcej plusów niż minusów, a błędy zdarzają się każdemu, zwłaszcza początkującym operatorom. Zatem czekamy na ich poprawę i po cichu liczymy, że raz dwa Fuksiarz wskoczy do czołówki najlepszych bukmacherów. Są ku temu powody, by tak myśleć.

Najważniejsze plusy Fuksiarz

  • Ilość zakładów sportowych
  • Promocje
  • Early PayOut
  • Przejrzystość

Słabe strony i minusy Fuksiarz

  • Niedostępność aplikacji
  • Brak czatu online

Ogólna ocena bukmachera Fuksiarz: 5/6

Podsumowując raz jeszcze bukmacherowi możemy przyznać 5 punktów w 6 punktowej skali. To całkiem dobry wynik!

Jeśli masz już konta u tego bukmachera i chciałbyś odebrać inne bonusy powitalne, przeczytaj naszą recenzję o:

5 1 vote
Article Rating