STS Kod Promocyjny 2021 – Bonus 1460 zł: STSMAX

Kod promocyjny STS

Zgarnij specjalny dla Kod Promocyjny STS i otrzymaj najwyższe bonusy na start. Kod jest ważny do końca bieżącego roku!

Zweryfikowana
1460
STSMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
100% do 1200 zł, freebet 30 zł, cashback 230 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2021
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

STS Kod Promocyjny 2021: Bonusy 1460 zł

STS kod promocyjny to STSMAX. Należy wpisać go podczas rejestracji w polu „kod promocyjny“, które znajduje się poniżej wymaganych danych (adresu e-mail, hasła i numeru telefonu). Po użyciu kodu otrzymasz freebet bez depozytu o wysokości 30 zł, a także 100% od pierwszego depozytu do 1200 zł i cashback 230 zł!

STS oferta na start Bonus Kod promocyjny STS
Bonus depozytowy 100% do 1200 zł STSMAX
Zakład bez ryzyka do 230 zł STSMAX
Darmowy zakład 30 zł STSMAX

Jak zarejestrować się i gdzie wpisać kod promocyjny STS?

 • Kliknij wyżej w nasz kod promocyjny.
 • Zostaniesz przeniesiony wprost do formularza rejestracyjnego.
 • Uzupełnij niezbędne dane konta (e-mail, hasło, numer telefonu).
 • Wpisz w formularzu kod promocyjny STS: STSMAXSTS kod promocyjny STSMAX.
 • Zaakceptuj regulamin i zaznacz “Chcę otrzymać swój bonus!”.
 • W następnym kroku wypełnij swoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres, PESEL).
 • Potwierdź rejestrację kodem STS.

Darmowy zakład: 30 zł

Rejestracja w STS już za Tobą? Zatem czas na odebranie pierwszego bonusu! Jeżeli wpisałeś w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny STS, to na Twoje konto wpadnie darmowy zakład bez depozytu. Wynosi on 30 złotych.

Jak odebrać od STS freebet?

Już wiesz, że nie musisz wpłacać pieniędzy na grę, aby otrzymać freebet. Wystarczy, że zweryfikujesz swoje konto – skanami dowodu osobistego lub paszportu – a maksymalnie w ciągu godziny na Twoim rachunku STS pojawi się darmowe 30 złotych. Na wykorzystanie darmowego zakładu masz 120 dni i możesz stawiać na to, na co uważasz za słuszne – za wyjątkiem Hitu Dnia i oferty MaxiKombi.

Warunki obrotu darmowego zakładu

Pierwszą najistotniejszą informacją jest to, iż obracasz wyłącznie kwotę przyznanego darmowego zakładu – 30 złotych, a nie ewentualne wygrane. Na wykonanie obrotu masz 90 dni, a wynosi on trzykrotność otrzymanego freebetu (75 złotych). Do obrotu zaliczają się kupony z kursem min. 1.91.

STS bonus od I depozytu: 100% do 1200 zł

STS bonus od I depozytu

Jeśli już odebrałeś od STS bonus bez depozytu, to czas na pierwszy z bonusów depozytowych. Jest to podwojenie pierwszej wpłaty do maksymalnie 1200 złotych.

Jak odebrać bonus od depozytu?

Bonus od I depozytu zostanie zaksięgowany na Twoim koncie automatycznie po dokonaniu pierwszej wpłaty. Bukmacher STS nie określa minimalnej wysokości depozytu, a więc możesz wpłacić nawet przysłowiową złotówkę czy dwa złote. Jednak równowartość bonusu nie będzie wówczas imponująca. Najwyższy bonus zgarniesz za wpłatę 1200 zł lub wyższą – wówczas na Twoje konto trafi dodatkowe 1200 złotych, a więc będziesz mógł rozpocząć grę z co najmniej 2400 zł na start.

Warunki obrotu bonusem od depozytu

To, co zadowala w przypadku STS to nie tylko wysoki bonus na start, ale również – dość przyjemne warunki obrotu. Kwotę bonusu musisz obrócić trzykrotnie na zakładach bukmacherskich. Do obrotu zaliczają się kupony z kursem łącznym nie mniejszym niż 1.91.

Na wyrobienie regulaminowego obrotu masz 120 dni i standardowo – z oferty wyłączone są zakłady Hit Dnia oraz MaxiKombi. W ustawieniach swojego konta na bieżąco możesz sprawdzać, na jakim etapie wyrabiania obrotu jesteś. W ten sposób nie przegapisz momentu, w którym bonus może przepaść – mamy nadzieję, że tak się właśnie nie stanie.

Zakład bez ryzyka: do 230 zł

Jeśli myślałeś, że to wszystko, na co stać w STS kod promocyjny, to pora zweryfikować swoje myślenie. Dlatego, że otrzymać możesz także trzeci bonus – cashback do 230 złotych.

Jak otrzymać cashback?

Przede wszystkim do odbioru zakładu ubezpieczonego uprawnia pierwszy depozyt w kwocie co najmniej 20 złotych. Wówczas automatycznie bukmacher STS aktywuje na Twoim pierwszym kuponie “bezpiecznik”. Możesz postawić zakład przedmeczowy lub na żywo. Nie ma żadnego znaczenia, ile umieścisz na nim zdarzeń czy jego kurs. Jeżeli przegrasz – STS zrobi zwrot.

Warunki obrotu zakładem ubezpieczonym

W przypadku STS bonus na start pod postacią zakładu bez ryzyka wymaga trzykrotnego obrotu, po kursie min. 1.91. Pamiętaj także, że zwrot zostanie rozliczony z uwzględnieniem podatku bukmacherskiego, a więc przy zastosowaniu współczynniku 0.88. Oznacza to, że przykładowo za postawiony za 100 złotych zakład, otrzymasz 88 złotych zwrotu.

Cashback: 50 zł co tydzień

Kolejną akcją promocyjną, na którą należy zwrócić uwagę w STS jest cashback do 50 złotych przyznawany co tydzień! Nie ma tutaj znaczenia czy podczas rejestracji podasz w kod promocyjny STS czy też nie (warto jednak pamiętać, że gwarantuje on freebet!).

Jak odebrać od STS cashback do 50 zł?

Promocja odnawia się co każdy tydzień. Musisz udać się do zakładki “promocje”, odnaleźć opisywaną przez nas akcję i kliknąć “weź udział”.

W promocji biorą udział zakłady AKO na wydarzenia sportowe (z wyłączeniem MaxiKombi, SUPEROFERTY oraz Hitu Dnia). Po dołączeniu do akcji, bukmacher w każdym tygodniu odda Ci 20% stawek przegranych kuponów. Maksymalny bonus, który możesz otrzymać wynosi 50 zł, z podziałem na 30 zł w pierwszym etapie (poniedziałek-czwartek) i 20 zł w drugim etapie akcji (sobota-niedziela).

Warunki obrotu cotygodniowym cashbackiem

Kwota przyznanego zwrotu podlega każdorazowo minimum trzykrotnemu obrotowi po kursie 1.91. Do obrotu nie zaliczają się oferty MaxiKombi, SUPEROFERTA oraz Hit Dnia.

Pewne 20 zł na Sporty Wirtualne

20 złotych zwrotu możesz otrzymać także za obstawianie Sportów Wirtualnych na wypadek, gdyby powinęła Ci się noga.

Jak otrzymać zwrot 20 zł na Sporty Wirtualne?

W ramach promocji możesz otrzymać 20 złotych zwrotu za nieudane zakłady na Sporty Wirtualne. Cashback dotyczy wyłącznie zakładów zawartych w ciągu pierwszej doby. Może to być jeden kupon, ale równie dobrze i 10 kuponów. Maksymalny zwrot wyniesie 20 złotych. Do promocji zaliczają się wyłącznie kupony SOLO lub AKO z minimalnym kursem 1.91.

Warunki obrotu zwrotem na Sporty Wirtualne

Żeby wypłacić bonus musisz obrócić przyznanym zwrotem co najmniej trzy razy na kuponach o kursie min. 1.91. Do obrotu zalicza się wyłącznie oferta Sportów Wirtualnych.

Pewne 20 zł na Betgames

STS zakłady bukmacherskie mocno stawiają nie tylko na Sporty Wirtualne, ale także na Betgames czyli pionierską inicjatywę na polskim rynku hazardowym o charakterze zakładów na gry karciane. Również w przypadku tej oferty możesz otrzymać 20 zł zwrotu za nieudane zakłady.

Jak dostać 20 zł zwrotu na Betgames?

Podobnie, jak w przypadku Sportów Wirtualnych, tak i na Betgames liczą się zakłady zawarte w ciągu pierwszej doby. Warunek to minimalny kurs kuponu 1.91. STS zrobi zwrot za nieudane zakłady na gry karciane do maksymalnej kwoty 20 złotych.

Warunki obrotu zwrotem na Betgames

Zwrot za gry karciane podlega obowiązkowym warunkom obrotu bonusem. Wymagany obrót to: 3x kurs min. 1.91.

Do 340 zł za polecenie znajomych

Ciekawy bonus możesz otrzymać także za polecenie znajomych do gry w STS. Łącznie to nawet 340 złotych. Masz kolegów, którzy tak, jak Ty interesują się zakładami bukmacherskimi i twierdzisz, że spodoba im się w STS oferta? No to do dzieła, bo kasa bonusowa czeka.

Jak otrzymać kasę za polecenie znajomych?

Za pierwszego poleconego znajomego możesz otrzymać 50 złotych – tyle też dostanie Twój kolega. Bonus obowiązuje aż do sześciu znajomych, a dodatkowo za trzeciego i szóstego poleconego kolegę otrzymasz nie 50 zł, a 70 zł. Jak łatwo wyliczyć, łączna kwota, którą możesz zyskać z tej promocji, wynosi 340 złotych!

Co zatem zrobić aby otrzymać kasę? Przede wszystkim wyślij znajomemu zaproszenie do gry, a jeśli zarejestruje się z Twojego polecenia i wpłaci min. 50 zł, dokonując obrotu min. 500 zł (kurs min. 1.85), Ty i Twój kolega otrzymacie bonus. I tak w przypadku każdego poleconego znajomego.

A dodatkowo, Twój kolega może skorzystać także z naszej dedykowanej oferty, rejestrując się i wpisując w kod promocyjny STS: STSMAX. Darmowy zakład 30 złotych spadnie mu jak z nieba.

FAQ dotyczący rejestracji z STS kod promocyjny

 • Jaki jest w kod promocyjny STS VIP?

Kod promocyjny STS to: STSMAX. Otrzymasz dzięki niemu darmowy zakład bez depozytu 30 złotych.

 • Gdzie wpisać kod promocyjny?

Kod promocyjny możesz użyć podczas rejestracji w STS. W formularzu znajdziesz odpowiednio okno, oznaczone właśnie jako “kod promocyjny”.

 • Czy kod promocyjny STS można wykorzystać kilka razy?

Niestety nie. Kod możesz użyć tylko jeden raz.

 • Jak otrzymać w STS freebet?

Podaj podczas rejestracji w kod promocyjny STS: STSMAX oraz zweryfikuj swoją tożsamość. W ciągu max. godziny na Twoim koncie pojawi się darmowy zakład.

 • Jakie są bonusy powitalne w STS?

Oprócz darmowego zakładu 30 zł (za kod), otrzymasz także m.in. 100% od pierwszego depozytu do 1200 złotych oraz cashback do 230 złotych i nie tylko!

 • Jaka jest minimalna wpłata do STS, aby otrzymać bonus 100%

Minimalny depozyt do otrzymania bonusu to 1 zł. Max. bonus (1200 zł) otrzymasz za wpłatę 1200 zł lub wyższą.

 • Jak obrócić bonus powitalny w STS?

Bonus 100% wymaga trzykrotnego obrotu na kursie min. 1.91. Na spełnienie warunków obrotu masz aż 120 dni.

 • Ile trwa weryfikacja tożsamości?

Z reguły od kilku do kilkunastu minut.

 • Czy rejestracja w STS jest darmowa?

Tak. Stworzenie konta gracza u bukmachera STS jest zupełnie darmowe. Za darmo otrzymasz też bonus bez depozytu (jeśli wpiszesz kod: STSMAX).

Oferta STS na dzisiaj

Zapewne zastanawiasz się co kryje się pod tym hasłem. Oferta STS na dzisiaj to nic innego, jak dostępne zakłady bukmacherskie, które można stawiać na stronie tego operatora, ale też aktualizowana dość często sekcja z bonusami. Powyżej przedstawiliśmy bonusy powitalne oraz promocje okresowe. Na łamach STS znajdziesz jednak także inne bonusy, szczególnie takie, które przypisywane są konkretnym meczom: PKO Ekstraklasy, Ligi Mistrzów czy Reprezentacji Polski. Wówczas możesz wyhaczyć dodatkowe darmowe zakłady, zakłady ubezpieczone czy nawet bonusy od depozytów. Wszystko zależy od hojności bukmachera STS, a ten, jak pokazał, potrafi być wyjątkowo hojny.

Jak sprawdzić ofertę na dzisiaj w STS?

W tym celu wystarczy, że odwiedzisz stronę bukmachera lub przejdziesz do aplikacji mobilnej. Jeśli nie masz jeszcze konta, pamiętaj, że w STS rejestracja wiąże się z dostępem do bonusów powitalnych: 100% do 1200 zł, cashback 230 zł oraz freebet 30 zł za kod promocyjny STSMAX. Wracając jednak do oferty STS na dzisiaj, znajdziesz ją w menu bukmachera po lewej stronie. Wystarczy, że pod nagłówkiem “zakłady bukmacherskie” z rozwijanego okienka z filtrami wybierzesz “dzisiaj”. Możesz też zdefiniować filtry nie tylko na dzisiejsze zdarzenia, ale na przykład też na te, które rozpoczną się w ciągu 30 minut, godziny, 3 godzin czy 12 godzin. Jak widać istnieje sporo ciekawych sposobów, aby zapoznać się z dzisiejszą ofertą bukmachera. Poza tym, naturalnie po przejściu do zakładów live, zobaczysz tam trwające mecze, które możesz obstawiać na żywo.

Gdzie znaleźć dzisiejsze bonusy?

Z reguły bukmacher dzisiejsze bonusy wyświetla na stronie głównej. Powinieneś więc zobaczyć je już po zalogowaniu się na swoje konto. Takie promocje pojawią się dokładnie w tym samym miejscu, co STS bonus na start, a więc w centralnej części strony internetowej w postaci przewijanych graficznych kafelków. Jeśli jednak nie widzisz tam tych promocji, zawsze warto zajrzeć do zakładki “promocje”, poprzez kliknięcie odnośnika w środkowym menu. Najnowsze promocje na dzisiaj zobaczysz na samej górze wyświetlonej strony. Jeśli ich nie ma, to cóż, widocznie dzisiaj nie dzieje się nic ciekawego, ale zawsze możesz skorzystać z dostępnych tam regularnych ofert.

STS pod lupą: oferta i funkcjonalność

O tym, jak działa w kod promocyjny STS wiesz już dosłownie wszystko. Czas zatem by przyjrzeć się nieco bliżej ofercie tego legalnego bukmachera oraz ciekawym funkcjom, dostępnym na jego stronie oraz w aplikacji mobilnej.

Zakłady bukmacherskie STS

Zakłady bukmacherskie STS

Jakie są możliwości obstawiania na STS? Oferta bukmachera jest dość szeroka i dzieli się na kilka podstawowych rodzajów zakładów bukmacherskich.

Zakłady na sport

Najszerszy wybór zdarzeń bukmacherskich znajdziesz w wydarzeniach sportowych. W ofercie STS dostępnych jest kilkadziesiąt różnych dyscyplin. Bukmacher kładzie szczególny nacisk na takie sporty, jak: piłka nożna, tenis ziemny, siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie oraz piłka ręczna. Sporo dzieje się także w przypadku boksu oraz mieszanych sztuk walki (MMA).

Najciekawsze mecze i wydarzenia posiadają około 150-200 różnych rynków bukmacherskich. Pamiętaj aby odebrać od bukmachera kod promocyjny STS, zanim zarejestrujesz się i postawisz pierwszy zakład.

Zakłady na esport

Bukmacher STS mocno stąpa po branży gamingowej. Sam jest sponsorem wiodących zawodników na polskiej scenie sportu elektronicznego oraz dostarcza całkiem pokaźną dawkę zakładów bukmacherskich. Obstawiać możesz tutaj wszystkie popularne gry – łącznie z CS-em, LoL-em, DoTą, Starcraftem czy Call of Duty i FIFĄ. Często przy okazji najbardziej prestiżowych turniejów oferowane są przez STS różne promocje bukmacherskie.

Sporty wirtualne

Sporty wirtualne to prawdziwe dyscypliny skopiowane do wirtualnej rzeczywistości. Za wynik odpowiada tutaj generator komputerowy, a mecze i wydarzenia rozgrywane są przez całą dobę. W ofercie STS znajdziesz chociażby wirtualną piłkę nożną, wirtualny tenis czy kilka rodzajów wirtualnych wyścigów.

Betgames

W polskiej branży hazardowej brakuje szerokiego wyboru kasyn online, a co za tym idzie gier karcianych. Dostępny jest tylko jeden operator-monopolista. W pewien sposób zaradził temu bukmacher STS. Oferta Betgames to zakłady na gry karciane: poker, wojna oraz bakarat. Możesz przyglądać się prawdziwemu krupierowi i obstawiać na to, co wydarzy się za chwilę.

Zakłady pozasportowe

Zakłady bukmacherskie już dawno wyszły poza sztywne ramy sportu – esport, betgames a także inne zakłady, takie jak polityka czy rozrywka są także dostępne na stronie STS. Możesz betować chociażby na to, kto wygra Eurowizję, kto wygra wybory w danym kraju oraz kto będzie następnym Papieżem.

Zakłady live

Wszystkie zakłady sportowe oraz esportowe możesz obstawiać na dwa sposoby: przedmeczowo – zanim rozpocznie się dane wydarzenie lub na żywo – w trakcie jego trwania. W przypadku zakładów live znajdziesz dodatkowe możliwości typowania, które z przyczyn oczywistych nie są dostępne na zakładach przedmeczowych, jak chociażby: wynik meczu od danego stanu (np. 1:0) czy co wydarzy się pierwsze w najbliższych 5 minutach meczu. Sprawdzisz też tutaj wyniki na żywo.

Transmisje wideo

Bukmacher STS stale rozwija swoje transmisje na żywo. Usługa streamingu pozwala za darmo oglądać a przy tym obstawiać mecze Serie A, La Liga, Ligue 1, Bundesligi, największych turniejów tenisowych oraz innych dyscyplin sportowych. Wystarczy, że w ciągu ostatnich 24 godzin postawiłeś jakikolwiek zakład (nawet za złotówkę) i już masz darmowy dostęp do transmisji wideo – bez konieczności wykupywania drogich abonamentów telewizyjnych.

Cash-out

W ramach oferty bukmachera STS możesz skorzystać także z funkcji cash-out na wciąż otwartym kuponie. Często zdarza się, że bukmacher oferuje odkupienie od Ciebie zakładu. Na Twoje konto wpadnie wówczas pewna gotówka, co prawda niższa, niż ewentualna wygrana, ale czasem lepszy rydz, niż nic.

Betbooster

Ostatnim krzykiem mody w zakładach bukmacherskich STS, które to podobnie, jak w przypadku Betgames są pionierem na polskim rynku hazardowym, jest Betbooster. To algorytm, który podpowiada Ci na co postawić w danym meczu. Analizuje ostatnie wyniki, statystyki i szuka odpowiadających im zakładów bukmacherskich. Np. jeśli dana drużyna strzela dużo bramek czy wygrywa często na wyjeździe, to właśnie taką podpowiedź możesz znaleźć bezpośrednio w ofercie bukmachera.

Doświadczenie użytkowników

Choć strona zakładów bukmacherskich STS utrzymana jest w nieco mrocznej tonacji z przeważającym ciemno-granatowym kolorem, to wszystko jest czytelne i na miejscu. Widać, że bukmacher popracował sporo nad intuicyjnością, tak aby układ strony nie zaskoczył zarówno początkujących, jak i zaawansowanych typerów i to STS-owi się udało.

Bez trudu odnajdziesz interesujące Cię zakłady, skorzystasz z polecanych ofert czy ustawisz filtry tak, aby wyselekcjonować tylko oferty, które bierzesz pod uwagę.

Jakość Obsługi Klienta

Do dyspozycji graczy oddany został czat online oraz formularz kontaktowy. Konsultanci w obu miejscach pracują przed 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Cechuje ich fachowość i kultura osobista. Jeżeli będziesz potrzebował pomocy czy będziesz miał pytania, chociażby odnośnie tego, jak działa w STS kod promocyjny, polecamy wybranie opcji czatu online. Czas oczekiwania na konsultanta nie powinien przekroczyć 5 minut. Choć z reguły wystarczy zaledwie kilkadziesiąt sekund, by operator dołączył do Twojego czatu.

Metody płatności

Jak wyglądają wpłaty i wypłaty w STS? Zarówno depozyty, jak i wypłaty możesz realizować błyskawicznymi płatnościami. Minimalny depozyt i minimalna wypłata to 1 zł. Bukmacher nie nalicza żadnych opłat i prowizji.

Wpłaty w STS

STS wpłaty Minimalny depozyt Czas księgowania
Przelew dotpay 1 zł Natychmiastowo
Przelew PayU 1 zł Natychmiastowo
BLIK 1 zł Natychmiastowo
Karty VISA i Mastercard 1 zł Natychmiastowo
Paysafecard 1 zł Natychmiastowo
Skrill 30 zł Natychmiastowo
PayPal 20 zł Natychmiastowo
Neteller 1 zł Natychmiastowo
Wpłata w lokalu naziemnym (gotówka lub karta) 1 zł Natychmiastowo
Zwykły przelew 1 zł do 2 dni roboczych

Wypłaty z STS

STS wypłaty Minimalna kwota wypłaty Czas księgowania
STSPay (przelew online) 1 zł zazwyczaj do 15 minut
Zwykły przelew 1 zł do 2 dni roboczych

STS mobile

STS mobile

W STS zakłady bukmacherskie możesz stawiać także wprost ze swojego telefonu czy tabletu. Jak to zrobić? Wystarczy pobrać aplikację STS lub zalogować się na stronie mobilnej.

Aplikacja STS

W STS aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem Android, iOS oraz sprzęt mobilny od Huaweia (AppGallery). Aplikacja oprócz standardowych opcji, dostępnych także na stronie internetowej bukmachera posiada wiele ułatwień: logowanie za pomocą PIN, odcisku palca czy powiadomienia push o nowych promocjach i bonusach. To wszystko sprawia, że aplikacja STS uznawana jest za jedną z najnowocześniejszych platform wśród polskich operatorów bukmacherskich.

Ciekawymi opcjami w aplikacji są ponadto czat online, gdzie możesz wymieniać się opiniami z innymi graczami bądź chwalić się swoimi wygranymi. Na pochwałę zasługuje także sekcja z transmisjami online, gdzie na żywo możesz śledzić chociażby mecze piłki nożnej czy tenisa ziemnego. No i wreszcie, to, co gracze uwielbiają przy okazji zakładów live, a więc funkcja szybkiego zakładu. Jednym muśnięciem w interesujący Cię zakład i kurs możesz postawić wcześniej zdefiniowany zakład. Pobierz aplikację STS i sam zobacz, jak wiele możesz dzięki niej zrobić na telefonie komórkowym.

Pamiętaj jednocześnie, że w aplikacji możesz też zarejestrować nowe konto u bukmachera STS – kod promocyjny też się przyda – działa i oferuje, tak jak na stronie internetowej – freebet 30 zł oraz pozostałe bonusy: 100% do 1200 zł i cashback do 230 złotych.

kod promocyjny STS mobile

Strona mobilna

Jeśli nie chcesz lub nie możesz pobrać (inny system operacyjny) aplikacji STS, śmiało możesz odpalić na telefonie czy tablecie stronę mobilną. To odchudzona wersja strony głównej pod adresem m.sts.pl.

Plusy i minusy STS

Zobacz także jakie wady i zalety dostrzegamy w STS. Kod promocyjny to bez dwóch zdań oferta, która może się podobać. A jak wyglądają inne oferty i zagadnienia?

Zalety STS Wady STS
Trzy bonusy na start Sporadycznie kontrowersyjne kursy bukmacherskie
Dostępny darmowy zakład bez depozytu (z STS kod promocyjny) Szybkie wypłaty online tylko do 11 banków
Sporo darmowych transmisji wideo Aplikacja nieosiągalna dla Windows Phone
Potężna dawka zakładów bukmacherskich Brak wsparcia telefonicznego

Nasza o STS recenzja: bukmacher z wieloma bonusami!

Tak, tak i jeszcze raz tak. Jeśli lubisz bonusy i promocje bukmacherskie, idealnym wyborem dla Ciebie będzie STS. Kod promocyjny: STSMAX gwarantuje dodatkowy freebet 30 zł. No i jak tu nie lubić STS? Zwłaszcza, że bukmachera cechuje także solidna oferta zakładów, częste inne akcje promocyjne i funkcjonalna aplikacja mobilna. Jest to jeden z lepszych wyborów na polskim rynku bukmacherskim. A jeśli zastanawiasz się, co potrafi konkurencja, spójrz poniżej.

0 0 vote
Article Rating