STS Kod Promocyjny 2022 – Bonus 1640 zł: STSMAX

Wykorzystaj STS kod promocyjny: STSMAX i odbierz wyjątkowe bonusy na start aż do 1640 złotych!

Zweryfikowana
1640 zł
STSMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty

Premia i szczegóły oferty: 100% do 300 zł, cashback 100 zł, bonusy 1500 zł, 40 zł bez ryzyka

Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

STS Kod Promocyjny

STS Kod Promocyjny STSMAX: dostępne bonusy

STS bonus powitalny Szczegóły Kod promocyjny STS

Bonus 100%

do 300 zł

STS Kod Promocyjny -  STSMAX

Cashback

do 100 zł

STS Kod Promocyjny -  STSMAX

Bonus 50%

do 500 zł

STS Kod Promocyjny -  STSMAX

Bonus 50%

do 700 zł

STS Kod Promocyjny -  STSMAX

Cashback na Betgames

do 20 zł

STS Kod Promocyjny -  STSMAX

Cashback na Wirtuale

do 20 zł

STS Kod Promocyjny -  STSMAX

Przejdź na stronę bukmachera i podaj kod promocyjny STS: STSMAX. W nagrodę otrzymasz bonusy powitalne na łączną kwotę 1640 złotych! Wszystkie szczegóły zamieściliśmy w poniższej tabeli. Zapoznaj się jednak także z dalszą częścią naszego tekstu, gdzie krok po kroku opisaliśmy, jak zarejestrować się, gdzie wpisać w STS kod promocyjny oraz szczegółowo opisaliśmy zasady i warunki wszystkich bonusów na start.

Rejestracja z STS kod promocyjny – gdzie wpisać?

W zakładach bukmacherskich STS rejestracja została podzielona na dwa szybkie kroki, w których kolejno podasz bukmacherowi swoje dane, ustalisz hasło do logowania oraz co naturalne, wpiszesz kod promocyjny. Cały proces otwierania konta trwa około 1,5 minuty.

 1. e-mail, hasło, numer telefonu, kod promocyjny STS: STSMAX, akceptacja regulaminu, zgody marketingowe.
 2. imię, nazwisko, narodowość, PESEL, kod SMS, oświadczenie o pochodzeniu środków, potwierdzenie zgodności danych.

Tak wygląda rejestracja. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej szczegółowo zapoznać się z każdym krokiem, to poniżej zamieściliśmy ich opis.

Dane konta i kod promocyjny – krok 1

Po przejściu na stronę STS z naszego linku, rejestracja powinna uruchomić się automatycznie. Jeżeli nie, kliknij w przycisk “zarejestruj się”. Zobaczysz krótki formularz rejestracyjny. Na samym początku będziesz musiał wpisać swój adres e-mail, hasło (ze znakiem specjalnym), numer telefonu komórkowego, STS kod promocyjny, a pod okienkami zaznaczyć akceptację regulaminu i wyrazić bądź też nie zgodę na kontakty marketingowe (jest to opcja dobrowolna). Upewnij się, że prawidłowo wprowadziłeś wszystkie dane i przejdź do następnego etapu rejestracji z kodem promocyjnym.

Dane osobowe i potwierdzenie – krok 2

W drugim kroku przyjdzie Ci uzupełnić dane osobowe i potwierdzić rejestrację. Wprowadź swoje imię i nazwisko, wybierz narodowość, uzupełnij numer PESEL, wpisz kod SMS, który otrzymałeś na podany we wcześniejszym kroku numer telefonu komórkowego. I na samym końcu wybierz z rozwijanej listy, skąd pochodzą Twoje środki na grę (np. oszczędności). Zaznacz jeszcze ptaszkiem potwierdzenie, że wszystkie dane, które wprowadziłeś są poprawne. Możesz zakończyć rejestrację, zalogować się do bukmachera i odebrać bonusy na start.

Dodajmy też, że w STS rejestracja bez dowodu uprawnia Cię do gry do łącznej sumy stawek 8000 zł. Po jej przekroczeniu, Twoje konto tymczasowe zostanie zablokowane, a Ty będziesz musiał potwierdzić tożsamość dowodem osobistym. Możesz jednak to zrobić tuż po rejestracji czy wcześniej. Dzięki weryfikacji na konto stałe, odblokujesz także opcję wypłaty wygranych.

STS bonus powitalny – 100% do 300 zł

Jeżeli zarejestrujesz w STS kod promocyjny, to pierwszym bonusem, który wpadnie na Twoje konto gracza będzie podwojenie pierwszego depozytu aż do 300 zł.

 • Wymagany depozyt: tak, bez kwoty minimalnej.
 • Wartość bonusu: 100%
 • Max. bonus: 300 zł
 • Wymagany obrót: x3 po kursie min. 1.91

Możesz dostrzec, że bonus powitalny posiada przyjemne dla oka, ale i w praktyce warunki. Podlega trzykrotnemu obrotowi, na kuponach z kursem 1.91 lub wyższym.

STS bonus

STS zakład bez ryzyka – cashback do 100 zł

Drugi bonus powitalny spodoba się wszystkim, którzy lubią nieco zaszaleć. W tym przypadku wiesz, że nawet jeśli nie trafisz z typami, bukmacher dokona zwrotu stawki. Pamiętaj jednak o warunkach regulaminowych, które są konieczne celem odebrania, a następnie obrócenia bonusu. Ten bonus przysługuje tylko i wyłącznie za rejestrację z kodem promocyjnym STS: STSMAX.

Teraz spójrzmy na skrócone najważniejsze warunki zakładu bez ryzyka.

 • Minimalny depozyt: 50 zł.
 • Minimalna stawka kuponu: 2 zł.
 • Max. zwrot: 100 zł.
 • Podatek bukmacherski: tak, 12%.
 • Warunek obrotu: 3x po kursie min. 1.91

Jak wygląda bonus cashback w praktyce? Żeby go otrzymać, musisz zarejestrować się z kodem, a następnie wpłacić przynajmniej 50 zł na grę. Ubezpieczenie w STS obejmuje pierwszy zakład. Stawiasz go wedle uznania, bez wymogu minimalnej stawki i kursu, a jeżeli się nie uda, to bukmacher zwróci stawkę, odejmując jedynie 12% należnego podatku bukmacherskiego. Swoim zwrotem musisz obrócić trzykrotnie, na poznanych już wcześniej przy okazji bonusu 100% warunkach obrotu tj. minimalny kurs kuponu 1.91.

Bonus reload za II depozyt – 50% do 500 zł

Na Twoje konto może też wpaść przyjemna sumka z drugi depozyt. Będzie to 50% kwoty wpłaty aż do 500 zł. Najpierw musisz jednak obrócić wpłatą, a dopiero później, pojawi się bonus.

 • Wymagany depozyt: tak, bez kwoty minimalnej.
 • Wartość bonusu: 50%
 • Max. bonus: 500 zł
 • Wymagany obrót: x3 po kursie min. 1.91

Kiedy obrócisz drugim depozytem, kasa bonusowa będzie Twoja. Są to więc odwrócone warunki bonusu za 1. depozyt, który otrzymujesz od razu po wpłacie i wymaga obrotu. Tutaj bonus otrzymasz po obrocie, bez dalszych wymogów.

Bonus reload za III depozyt – 50% do 700 zł

Na podobnych warunkach przyznawany jest bonus za III depozyt. Z wyjątkiem takim, że kwota bonusu 50% wzrasta z 500 zł na 700 zł.

 • Wymagany depozyt: tak, bez kwoty minimalnej.
 • Wartość bonusu: 50%
 • Max. bonus: 700 zł
 • Wymagany obrót: x3 po kursie min. 1.91

I drugi raz, najpierw musisz obrócić depozytem, a dopiero później, na Twoim koncie gracza pojawi się gotowy do wypłaty bonus.

Cashback na sporty wirtualne – 20 zł

Kolejny w zakładach bukmacherskich STS bonus na start to cashback na sporty wirtualne. W tym przypadku mowa o kwocie zwrotu 20 złotych. Jest to ubezpieczenie na pierwsze zakłady na sporty wirtualne, rozliczone w ciągu jednej doby. Bukmacher ubezpieczy wszystkie Twoje kupony z kursem min. 1.90, a maksymalna kwota zwrotu wyniesie 20 złotych. Warunki obrotu? 3-krotność zwrotu po kursie min. 1.91.

Cashback na Betgames – 20 zł

Analizując ofertę STS, nie mogło zabraknąć także bonusu na zakłady na gry karciane. W STS jest to kolejny cashback o wartości 20 złotych. Postaw zakłady, a w przypadku niepowodzenia bukmacher także zrobi zwrot. Maksymalnie będą to dwie dyszki. Warunki obrotu? 3-krotność zwrotu po kursie min. 1.91.

Jak wpłacać i wypłacać w STS?

Jak dobrze widzisz, rejestracja z STS kod promocyjny uprawnia do odebrania kilku bonusów powitalnych. Jest ekskluzywny cashback, bonus powitalny 100%, 2x reload 50%, dwa kolejne cashbacki. Bonusem wymagają wpłaty własnych środków. Rzuć zatem okiem na poniższe informacje, jak wpłacić do STS depozyt oraz jak wypłacać wygrane.

Depozyt

Kwota minimalnego depozytu w STS to jedyne 1 zł. Bukmacher nie nalicza opłat i prowizji. Deponować środki możesz za pomocą poniżej wskazanych metod.

 • Karty płatnicze
 • PayU (w tym BLIK)
 • Dotpay (w tym Paysafecard)
 • PayPal
 • Skrill
 • Tpay
 • Neteller
 • Wpłata w lokalu naziemnym (kartą lub gotówką)

Podoba nam się szczególnie opcja, że możesz odwiedzić punkt naziemny STS i tam za pomocą gotówki lub karty płatniczej zasilić swoje konto online. Dość oryginalne rozwiązanie, na które zdecydowało się naprawdę niewielu bukmacherów.

Wszystkie płatności w STS są przetwarzane błyskawicznie. Co oznacza taki stan rzeczy? Dokładnie to, że po dokonaniu wpłaty, już po kilku sekundach możesz obstawiać mecze i odbierać od STS bonusy.

Wypłata

Po rejestracji z kodem promocyjnym STS odbierzesz bonusy, które przed wypłatą musisz obrócić. Pamiętaj też, że wypłaty z STS dostępne są dla posiadaczy kont stałych, a więc takich po przeprowadzonej weryfikacji za pomocą dowodu osobistego.

 • Przelew online
 • Przelew zwykły

Minimalna kwota wypłaty to 1 zł. Nie ma żadnych prowizji ani opłat, nawet jeśli wypłacasz częściej, niż raz dziennie. Większość transakcji realizowana jest system STSPay, który wspiera największe i najpopularniejsze banki w Polsce. Dzięki temu, wypłata potrafi pojawić się na koncie bankowym już w kilka minut, maksymalnie kilkadziesiąt. Dla posiadaczy rachunków bankowych w mniej znanych instytucjach, wypłaty z STS realizowane są za pomocą tradycyjnego przelewu. Dlatego jego księgowanie może zająć maksymalnie 2 dni robocze.

Często pojawiające się pytania o STS kod promocyjny

 • Jaki jest do STS kod promocyjny?

Aktualnie obowiązujący kod w STS to: STSMAX.

 • Co otrzymam za kod promocyjny STS?

Łącznie 1640 złotych w bonusach.

 • Jakie są bonusy na start?

100% do 300 zł, cashback 100 zł, 50% do 500 zł, 50% do 700 zł, 20 zł cashback betgames, 20 zł cashback karty.

 • Nie działa mój kod promocyjny, co zrobić?

Skontaktuj się z bukmacherem na całodobowym czacie online. Jeśli kod promocyjny nie działa, to musiało dojść do jakiś problemów technicznych ze strony STS zakłady bukmacherskie. Konsultant je potwierdzi i przypisze Twój kod ręcznie.

 • Co to jest warunek obrotu bonusem?

Są to wymogi, które musisz spełnić, żeby bonus nie przepadł i żeby móc wypłacić wygrane, uzyskane dzięki bonusowi.

 • Jak działa na STS freebet?

Jeżeli jest oferowany, na stronie bukmachera będziesz mógł zapoznać się z jego warunkami.

 • Czym jest rejestracja tymczasowa i konto stałe?

Rejestracja tymczasowa to rejestracja bez dowodu (limit stawek do 8000 zł, brak możliwości wypłaty). Konto stałe to konto po weryfikacji dowodem osobistym, dzięki której wszystkie wskazane wcześniej limity znikają.

 • W jaki sposób wpłacać i wypłacać?

Wpłacać możesz BLIK-iem, kartą, przelewami online czy e-walletami. Wypłata tylko za pomocą przelewów bankowych. Minimalna kwota wpłaty i wypłaty to dokładnie tyle samo – 1 złotówka.

STS oferta na bonusy dla starych graczy

Oprócz wielu bonusów powitalnych, zakłady bukmacherskie STS przygotowały także ciekawe oferty dla starych graczy. Wśród nich można znaleźć zróżnicowane bonusy. Jeśli więc już zarejestrujesz się z kodem promocyjnym, rzuć także okiem na zakładkę “promocje” na stronie bukmachera. Krótki opis bonusów znajdziesz również poniżej.

Cashback do 50 zł

Jeżeli jesteś fanem piłki nożnej, a europejskie puchary wywołują ciarki na Twoich plecach, to możesz skorzystać z możliwości ubezpieczenia kuponu na kwotę 50 złotych. Zapisz się do promocji. Postaw dowolny zakład przedmeczowy (solo lub ako) na europejskie puchary. Na kuponie możesz umieścić też inne zdarzenia, ale pamiętaj, że co najmniej jeden zakład musi dotyczyć europejskich pucharów i mieć kurs min. 1.50. Jeśli powinie Ci się noga, otrzymasz zwrot 10% stawki. I tak za każdy regulaminowy kupon w trakcie obowiązywania promocji. Maksymalny łączny zwrot wynosi 50 zł.

Zaproś Kumpli

Bukmacher postanowił nagradzać wszystkich tych, którzy polecają jego usługi dalej. W ten sposób możesz zarobić nawet 340 złotych na obstawianie zakładów. Dołącz do akcji, postaw kupon za min 25 złotych po kursie min. 1.85, dzięki czemu uzyskasz możliwość zapraszania znajomych.

Za każdego zaproszonego znajomego, który obstawi łącznie za min 500 zł (min. kurs 1.85) otrzymasz 50 złotych. Pięć dyszek wpadnie też na konto Twojego znajomego. W ten oto sposób możesz zaprosić nawet 6 znajomych i zgarnąć 340 złotych bonusów. Za każdego z nich otrzymać możesz po 50 złotych, a dodatkowo za trzeciego i szóstego kolejne 20 złotych ekstra premii.

Cashout

Możesz wypłacić wciąż otwarty kupon przedmeczowy czy na żywo, jeśli nie chcesz dalej ryzykować. Sprawdź w zakładce z otwartymi kuponami, czy pojawiła się propozycja wykupu. Jeśli tak, to jednym kliknięciem możesz zamknąć kupon i zgarnąć pewną wygraną.

Pozostałe bonusy

Pamiętaj, że STS ma też inne promocje dla swoich graczy. Zaglądaj regularnie na stronę bukmachera, żeby sprawdzać aktualne oferty. Są to bonusy dotyczące konkretnego dnia, tygodnia czy nawet określonego meczu. Najnowsze bonusy sprawdzisz na stronie głównej bukmachera oraz do zakładki “promocje”. Cashbacki, freebety i tym podobne czekają na odbiór.

Aplikacja STS na telefon komórkowy i tablet

W zakładach STS kod promocyjny działa także na telefonie komórkowym. Możesz zarejestrować się na stronie mobilnej lub w aplikacji bukmacherskiej, wklepać kod i odebrać także najwyższe bonusy.

Aplikacja STS

Sama STS aplikacja to jedna z najlepszych rzeczy, jaka mogła przytrafić się graczom, obstawiającym mecze z telefonu. Jest intuicyjna w obsłudze i szybka. Oprócz wszystkich standardowych funkcji, znanych ze strony internetowej, wspiera też szybkie zakłady, logowanie odciskiem palca czy powiadomienia push o najnowszych promocjach. Dodatkowo możesz zapisać swój kod BLIK i zlecać depozyt bez odkładania telefonu komórkowego z ręki. Podoba nam się też opcja w aplikacji STS sprawdź kupon, dzięki czemu szybko uzyskasz informację o jego rozstrzygnięciu.

Jak pobrać aplikację STS? Wersję na Androida znajdziesz wyłącznie na stronie bukmachera. Wersja iOS dostępna jest i na stronie buka i w sklepie App Store. Proces instalacji jest bardzo intuicyjny, ale w przypadku Androida przed instalacją zostaniesz poproszony dodatkowo o akceptację nieznanych źródeł. Dlatego, że taka po prostu jest polityka tego systemu dla wszystkich aplikacji spoza Google Play. Nie znalazło się tam miejsce dla aplikacji STS (ani też apki innego buka czy kasyna) ze względu na surową politykę Google względem branży hazardowej.

Aplikacja STS na telefon

STS oferta na zakłady sportowe

Na stronie tego bukmachera znajdziesz bardzo szeroką ofertę sportową. Kilkadziesiąt dyscyplin mówi samo za siebie. Do tego wiele tysięcy lig, i kilkanaście tysięcy meczy każdego dnia. Nie ma znaczenia czy chcesz obstawiać topowe rozgrywki, trzecią ligę polską czy czwartą angielską. A może jesteś fanem tenisa, koszykówki, hokeja czy nawet tak niszowych sportów, jak bobsleje, krykiet czy piłka wodna? Zakłady na to wszystko znajdziesz w STS. Dodatkowo są to zakłady przedmeczowe lub na żywo, które możesz obstawiać wraz ze startem wydarzenia.

Sporym plusem oferty STS są także transmisje wideo. Możesz śledzić najlepsze mecze piłki nożnej, tenisa ziemnego czy innych dyscyplin za pośrednictwem darmowej usługi STS TV na komputerze lub telefonie komórkowym.

Informacje o bukmacherze

STS Kod Promocyjny

STS jest jednym z najstarszych polskich bukmacherów. Wielu graczy kojarzy go z tradycyjnych lokali naziemnych, ale szybko, bukmacher przeniósł się też na rynek online. Obecnie jest hegemonem polskiego rynku zakładów bukmacherskich, mając około 50% udział w nim. STS słynie z wielu innowacyjności, jak chociażby BetBooster czy Sporty Wirtualne, które wprowadził do swojej oferty jako jeden z pierwszych. Dodajmy, że początki spółki sięgają 1997 roku, a siedziba mieści się w Katowicach. STS jest legalnym bukmacherem i posiada licencję Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej o numerze PS4.6831.20.2017.KLE. Operator jest oficjalnym partnerem i sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej.  Z pewnością zaangażowanie w sport jest także doceniane przez jego klientów.

Jakie są na temat STS opinie graczy?

Świetne. STS uważany jest za jednego z nowocześniejszych, a zarazem najlepszych bukmacherów. Gracze chwalą go za szeroką ofertę zakładów, hojne bonusy i wiele transmisji wideo. Momentami pojawiają się zastrzeżenia co do wysokości kursów czy limitów. Dlatego zweryfikowaliśmy te dane i nie stwierdziliśmy, by coś było nie tak. W porównywarkach kursów STS plasuje się zawsze w czołówce.

Podsumowanie

Możemy śmiało polecić rejestrację w STS. Pamiętaj, żeby użyć nasz kod promocyjny STS: STSMAX. Dzięki niemu zyskasz dostęp do najwyższych bonusów na start, w tym do cashbacku 100 zł i 1540 zł pozostałych bonusów. Powodzenia!

5 2 votes
Article Rating