STS Kod Promocyjny 2023: Użyj STSMAX i odbierz 1660 zł

STS Kod Promocyjny: STSMAX, czyli kod bonusowy do STS zapewni Wam dostęp do ekskluzywnej oferty powitalnej u tego bukmachera. Łącznie możecie skorzystać z bonusu na start o wartości nawet 1660 PLN!

Zweryfikowana
1660 zł
STSMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty

Premia i szczegóły oferty:

 • 1500 zł od depozytów
 • cashback 100 zł
 • 60 zł extra
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

STS Kod Promocyjny

STS Kod Promocyjny : STSMAX – Najwyższa Oferta Powitalna

STS bonus powitalny Szczegóły Kod promocyjny STS

🎁 Bonusy od 3 depozytów 

do 1500 zł

Kod  -  STSMAX

💰 Zakład bez ryzyka

100 zł

Kod  -  STSMAX

🔥 Bonus za wykonanie zadań

60 zł

Kod  -  STSMAX

Jaki jest STS Kod Promocyjny na najwyższy bonus 1660 złotych?

STS kod promocyjny STSMAX zapewnia najwyższy bonus powitalny u tego bukmacherea. Za kod promocyjny otrzymasz bonusy, o łącznej wartości nawet 1660 złotych, z czego 100 złotych to zakład bez ryzyka.

STS kod promocyjny STSMAX

STS Kod Promocyjny: zakład bez ryzyka do 100 złotych

Bonus powitalny spodoba się wszystkim, którzy lubią nieco zaszaleć. W tym przypadku wiesz, że nawet jeśli nie trafisz z typami, bukmacher dokona zwrotu stawki. Pamiętaj jednak o warunkach regulaminowych, które są konieczne celem odebrania, a następnie obrócenia bonusu. Ten bonus przysługuje tylko i wyłącznie za rejestrację z kodem promocyjnym STS: STSMAX.

Teraz spójrzmy na skrócone najważniejsze warunki zakładu bez ryzyka.

 • Minimalny depozyt: 50 zł.
 • Minimalna stawka kuponu: 2 zł.
 • Max. zwrot: 100 zł.
 • Podatek bukmacherski: tak, 12%.
 • Warunek obrotu: 2x po kursie min. 1.91

Jak wygląda bonus cashback w praktyce? Żeby go otrzymać, musisz zarejestrować się z kodem, a następnie wpłacić przynajmniej 50 zł na grę. Ubezpieczenie w STS obejmuje pierwszy zakład. Stawiasz go wedle uznania, bez wymogu minimalnej stawki i kursu, a jeżeli się nie uda, to bukmacher zwróci stawkę, odejmując jedynie 12% należnego podatku bukmacherskiego. Swoim zwrotem musisz obrócić dwukrotnie, na poznanych już wcześniej przy okazji bonusu 100% warunkach obrotu tj. minimalny kurs kuponu 1.91.

Bonus od 1. depozytu: 100% do 300 złotych

Jeżeli zarejestrujesz w STS kod promocyjny, to kolejnym bonusem, który wpadnie na Twoje konto gracza będzie podwojenie pierwszego depozytu aż do 300 zł. Poniżej znajdują się najważniejsze warunki oferty.

 • Wymagany depozyt: tak, bez kwoty minimalnej.
 • Wartość bonusu: 100%
 • Max. bonus: 300 zł
 • Wymagany obrót: x2 po kursie min. 1.91

Możesz dostrzec, że bonus powitalny posiada przyjemne dla oka, ale i w praktyce warunki. Podlega dwukrotnemu obrotowi, na kuponach z kursem 1.91 lub wyższym.

Bonus za 2. depozyt: 50% do 500 złotych

Na Twoje konto może też wpaść przyjemna sumka z drugi depozyt. Będzie to 50% kwoty wpłaty aż do 500 zł. Najpierw musisz jednak obrócić wpłatą, a dopiero później, pojawi się bonus.

 • Wymagany depozyt: tak, bez kwoty minimalnej.
 • Wartość bonusu: 50%
 • Max. bonus: 500 zł
 • Wymagany obrót: 2x po kursie min. 1.91

Kiedy obrócisz drugim depozytem, kasa bonusowa będzie Twoja. Są to więc odwrócone warunki bonusu za 1. depozyt, który otrzymujesz od razu po wpłacie i wymaga obrotu. Tutaj bonus otrzymasz po obrocie, bez dalszych wymogów.

Bonus za 3. depozyt: 50% do 700 złotych

Na podobnych warunkach przyznawany jest bonus za III depozyt. Z wyjątkiem takim, że kwota bonusu 50% wzrasta z 500 zł na 700 zł.

 • Wymagany depozyt: tak, bez kwoty minimalnej.
 • Wartość bonusu: 50%
 • Max. bonus: 700 zł
 • Wymagany obrót: x2 po kursie min. 1.91

I drugi raz, najpierw musisz obrócić depozytem, a dopiero później, na Twoim koncie gracza pojawi się gotowy do wypłaty bonus.

Bonusy do 60 zł za wykonanie zadań

Za każdy z trzech pierwszych depozytów, otrzymasz po dwa zadania. Jeżeli wykonasz wszystkie sześć, na Twoje konto wpadnie 60 zł dodatkowego bonusu. Co ważne, nie ma możliwości odbioru wyłącznie części bonusu. Cała kwota zostanie przypisana do Twojego konta dopiero po wykonaniu wszystkich sześciu zadań. Na ich realizację, a także wykonanie trzech depozytów, masz maksymalnie 30 dni, licząc od dnia rejestracji.

Jak obrócić bonus za STS kod promocyjny?

Spójrz na podsumowanie warunków obrotu bonusów powitalnych STS. Warunki obrotu nie są skomplikowane, a można nawet powiedzieć, że są dość łatwe. To dzięki temu w dużej mierze oferta powitalna STS przyciąga nowych graczy.

Bonus STS Warunki obrotu

Bonusy depozytowe do 1500 zł

każdy 2x na kursie min. 1.91

Cashback do 100 zł

2x kurs min. 1.91

60 zł za misje

2x kurs min. 1.91

Gdzie wpisać kod promocyjny STS? Rejestracja

Rejestracja z STS kod promocyjny

W zakładach bukmacherskich STS rejestracja została podzielona na dwa szybkie kroki, w których kolejno podasz bukmacherowi swoje dane, ustalisz hasło do logowania oraz co naturalne, wpiszesz kod promocyjny. Cały proces otwierania konta trwa około 1,5 minuty.

 1. e-mail, hasło, numer telefonu, kod promocyjny STS: STSMAX, akceptacja regulaminu, zgody marketingowe.
 2. imię, nazwisko, narodowość, PESEL, kod SMS, oświadczenie o pochodzeniu środków, potwierdzenie zgodności danych.

Tak wygląda rejestracja. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej szczegółowo zapoznać się z każdym krokiem, to poniżej zamieściliśmy ich opis.

Rejestracja z STS kod promocyjny (1 krok)

Po przejściu na stronę STS z naszego linku, rejestracja powinna uruchomić się automatycznie. Jeżeli nie, kliknij w przycisk “zarejestruj się”. Zobaczysz krótki formularz rejestracyjny. Na samym początku będziesz musiał wpisać swój adres e-mail, hasło (ze znakiem specjalnym), numer telefonu komórkowego, STS kod promocyjny, a pod okienkami zaznaczyć akceptację regulaminu i wyrazić bądź też nie zgodę na kontakty marketingowe (jest to opcja dobrowolna). Upewnij się, że prawidłowo wprowadziłeś wszystkie dane i przejdź do następnego etapu rejestracji z kodem promocyjnym.

Rejestracja z STS kod promocyjny (2 krok)

W drugim kroku przyjdzie Ci uzupełnić dane osobowe i potwierdzić rejestrację. Wprowadź swoje imię i nazwisko, wybierz narodowość, uzupełnij numer PESEL, wpisz kod SMS, który otrzymałeś na podany we wcześniejszym kroku numer telefonu komórkowego. I na samym końcu wybierz z rozwijanej listy, skąd pochodzą Twoje środki na grę (np. oszczędności). Zaznacz jeszcze ptaszkiem potwierdzenie, że wszystkie dane, które wprowadziłeś są poprawne. Możesz zakończyć rejestrację, zalogować się do bukmachera i odebrać bonusy na start.

sts rejestracja z kodem promocyjnym

Dodajmy też, że w STS rejestracja bez dowodu uprawnia Cię do gry do łącznej sumy stawek 8000 zł. Po jej przekroczeniu, Twoje konto tymczasowe zostanie zablokowane, a Ty będziesz musiał potwierdzić tożsamość dowodem osobistym. Możesz jednak to zrobić tuż po rejestracji czy wcześniej. Dzięki weryfikacji na konto stałe, odblokujesz także opcję wypłaty wygranych.

Rodzaj konta Warunki

Konto tymczasowe

max. limit stawek 8000 zł, brak możliwości wypłaty

Konto stałe

bez limitu, możliwość wypłaty wygranych

Co zrobić kiedy kod promocyjny STS nie działa?

Na sam początek sprawdź, czy prawidłowo wpisałeś kod. Jeżeli tak, skontaktuj się z bukmacherem, gdyż prawdopodobnie wystąpiły problemy techniczne. Nie ma powodów do paniki, bowiem podanie naszego kodu, zagwarantuje dostęp do wszystkich opisanych w tym tekście bonusów. Z STS możesz skontaktować się, korzystając z całodobowego czatu online. Ikonkę do wywołania czatu znajdziesz w prawym dolnym narożniku strony internetowej. Śmiało opisz swój problem, a w przeciągu minuty konsultant powinien przyjść z pomocą.

Czy jest kod promocyjny STS dla starych graczy?

Niestety, na chwilę obecną STS nie ma kodu promocyjnego dla zarejestrowanych już graczy. Obecny kod mogą wykorzystać tylko nowi użytkownicy, podczas procesu rejestracji konta. Nie ma jednak tego złego, co na dobre by nie wyszło. STS oferuje wiele promocji dla zarejestrowanych graczy. Wszystkie bonusy opisaliśmy w dalszej części naszego tekstu. Sprawdź zatem szczegóły, bowiem jest na czym zawiesić oko!

Bonusy STS dla starych graczy

Oprócz wielu bonusów powitalnych, zakłady bukmacherskie STS przygotowały także ciekawe oferty dla starych graczy. Wśród nich można znaleźć zróżnicowane bonusy. Jeśli więc już zarejestrujesz się z kodem promocyjnym, rzuć także okiem na zakładkę “promocje” na stronie bukmachera.

STS promocje Opis bonusu

Zaproś Kumpli

do 340 złotych za polecenie znajomych

Cashback Betgames

nawet 100 złotych zwrotu 

Pewny bonus

30 zł bonusu za grę w punktach

Cashout

wypłać wcześniej zakład przedmeczowy lub na żywo

Inne

regularne bonusy na najważniejsze mecze i wydarzenia (zwłaszcza cashbacki)

Zaproś Kumpli (do 340 zł)

Bukmacher postanowił nagradzać wszystkich tych, którzy polecają jego usługi dalej. W ten sposób możesz zarobić nawet 340 złotych na obstawianie zakładów. Dołącz do akcji, postaw kupon za min 25 złotych po kursie min. 1.85, dzięki czemu uzyskasz możliwość zapraszania znajomych.

Za każdego zaproszonego znajomego, który obstawi łącznie za min 500 zł (min. kurs 1.85) otrzymasz 50 złotych. Pięć dyszek wpadnie też na konto Twojego znajomego. W ten oto sposób możesz zaprosić nawet 6 znajomych i zgarnąć 340 złotych bonusów. Za każdego z nich otrzymać możesz po 50 złotych, a dodatkowo za trzeciego i szóstego kolejne 20 złotych ekstra premii.

Cashback Betgames (do 100 zł)

STS kolejny raz promuje swoją ofertę Betgames, a więc zakłady na gry karciane. Tym razem możesz otrzymać 20% zwrotu za przegrane środki aż do maksymalnie 100 złotych. Należy zapisać się do akcji, a promocja nie posiada żadnych wymagań, poza tym, że zwrot dotyczy wyłącznie zakładów na Betgames i wynosi maksymalnie 100 zł. Stawka kuponu czy liczba zdarzeń nie ma najmniejszego znaczenia.

sts bonusy

Pewny bonus (do 30 złotych)

Jak zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę w STS możesz stawiać online, ale też naziemnie. Teraz bukmacher wprowadził dodatkową promocje, gdzie nagradza graczy, obstawiających w punktach stacjonarych. Dzięki regularnej grze w placówkach STS możesz otrzymać 30 zł bonusu na zakłady online.

Obstawiaj minimum za 15 zł dziennie. Jeżeli uda Ci się zagrać przez 10 dni z rzędu w lokalu, otrzymasz 15 zł bonusu. Po 20 dniach z rzędu otrzymasz kolejne 15 zł bonusu. Jak widać możesz zgarnąć łącznie 30 złotych na zakłady online.

Cashout

Możesz wypłacić wciąż otwarty kupon przedmeczowy czy na żywo, jeśli nie chcesz dalej ryzykować. Sprawdź w zakładce z otwartymi kuponami, czy pojawiła się propozycja wykupu. Jeśli tak, to jednym kliknięciem możesz zamknąć kupon i zgarnąć pewną wygraną.

Pozostałe bonusy

Pamiętaj, że STS ma też inne promocje dla swoich graczy. Zaglądaj regularnie na stronę bukmachera, żeby sprawdzać aktualne oferty. Są to bonusy dotyczące konkretnego dnia, tygodnia czy nawet określonego meczu. Najnowsze bonusy sprawdzisz na stronie głównej bukmachera oraz do zakładki “promocje”. Cashbacki, freebety i tym podobne czekają na odbiór.

STS oferta zakładów bukmacherskich

Na stronie tego bukmachera znajdziesz bardzo szeroką ofertę sportową. Kilkadziesiąt dyscyplin mówi samo za siebie. Do tego wiele tysięcy lig, i kilkanaście tysięcy meczy każdego dnia. Nie ma znaczenia czy chcesz obstawiać topowe rozgrywki, trzecią ligę polską czy czwartą angielską. A może jesteś fanem tenisa, koszykówki, hokeja czy nawet tak niszowych sportów, jak bobsleje, krykiet czy piłka wodna? Zakłady na to wszystko znajdziesz w STS. Dodatkowo są to zakłady przedmeczowe lub na żywo, które możesz obstawiać wraz ze startem wydarzenia.

STS oferta zakłady

Sporym plusem oferty STS są także transmisje wideo. Możesz śledzić najlepsze mecze piłki nożnej, tenisa ziemnego czy innych dyscyplin za pośrednictwem darmowej usługi STS TV na komputerze lub telefonie komórkowym.

Jak wpłacać i wypłacać w STS? Metody płatności

Jak dobrze widzisz, rejestracja z STS kod promocyjny uprawnia do odebrania kilku bonusów powitalnych. Jest ekskluzywny cashback, bonus powitalny 100%, 2x reload 50%, dwa kolejne cashbacki. Bonusem wymagają wpłaty własnych środków. Rzuć zatem okiem na poniższe informacje, jak wpłacić do STS depozyt oraz jak wypłacać wygrane.

Depozyt

Kwota minimalnego depozytu w STS to jedyne 1 zł. Bukmacher nie nalicza opłat i prowizji. Deponować środki możesz za pomocą poniżej wskazanych metod.

 • Karty płatnicze
 • PayU (w tym BLIK)
 • Dotpay (w tym Paysafecard)
 • PayPal
 • Skrill
 • Tpay
 • Neteller
 • Wpłata w lokalu naziemnym (kartą lub gotówką)

Podoba nam się szczególnie opcja, że możesz odwiedzić punkt naziemny STS i tam za pomocą gotówki lub karty płatniczej zasilić swoje konto online. Dość oryginalne rozwiązanie, na które zdecydowało się naprawdę niewielu bukmacherów.

Wszystkie płatności w STS są przetwarzane błyskawicznie. Co oznacza taki stan rzeczy? Dokładnie to, że po dokonaniu wpłaty, już po kilku sekundach możesz obstawiać mecze i odbierać od STS bonusy.

Wypłata

Po rejestracji z kodem promocyjnym STS odbierzesz bonusy, które przed wypłatą musisz obrócić. Pamiętaj też, że wypłaty z STS dostępne są dla posiadaczy kont stałych, a więc takich po przeprowadzonej weryfikacji za pomocą dowodu osobistego.

 • Przelew online
 • Przelew zwykły

Minimalna kwota wypłaty to 1 zł. Nie ma żadnych prowizji ani opłat, nawet jeśli wypłacasz częściej, niż raz dziennie. Większość transakcji realizowana jest system STSPay, który wspiera największe i najpopularniejsze banki w Polsce. Dzięki temu, wypłata potrafi pojawić się na koncie bankowym już w kilka minut, maksymalnie kilkadziesiąt. Dla posiadaczy rachunków bankowych w mniej znanych instytucjach, wypłaty z STS realizowane są za pomocą tradycyjnego przelewu. Dlatego jego księgowanie może zająć maksymalnie 2 dni robocze.

Aplikacja STS na urządzenia mobilne

W zakładach STS kod promocyjny działa także na telefonie komórkowym. Możesz zarejestrować się na stronie mobilnej lub w aplikacji bukmacherskiej, wklepać kod i odebrać także najwyższe bonusy.

STS aplikacja

Sama STS aplikacja to jedna z najlepszych rzeczy, jaka mogła przytrafić się graczom, obstawiającym mecze z telefonu. Jest intuicyjna w obsłudze i szybka. Oprócz wszystkich standardowych funkcji, znanych ze strony internetowej, wspiera też szybkie zakłady, logowanie odciskiem palca czy powiadomienia push o najnowszych promocjach. Dodatkowo możesz zapisać swój kod BLIK i zlecać depozyt bez odkładania telefonu komórkowego z ręki. Podoba nam się też opcja w aplikacji STS sprawdź kupon, dzięki czemu szybko uzyskasz informację o jego rozstrzygnięciu.

Jak pobrać aplikację STS? Wersję na Androida znajdziesz wyłącznie na stronie bukmachera. Wersja iOS dostępna jest i na stronie buka i w sklepie App Store. Proces instalacji jest bardzo intuicyjny, ale w przypadku Androida przed instalacją zostaniesz poproszony dodatkowo o akceptację nieznanych źródeł. Dlatego, że taka po prostu jest polityka tego systemu dla wszystkich aplikacji spoza Google Play. Nie znalazło się tam miejsce dla aplikacji STS (ani też apki innego buka czy kasyna) ze względu na surową politykę Google względem branży hazardowej.

Najczęstsze pytania o STS kod promocyjny

 • Jaki jest do STS kod promocyjny?

Aktualnie obowiązujący kod w STS to: STSMAX.

 • Co otrzymam za kod promocyjny STS?

Łącznie 1660 złotych w bonusach.

 • Jakie są bonusy na start?

100% do 300 zł, cashback 100 zł, 50% do 500 zł, 50% do 700 zł oraz 60 zł za misje.

 • Nie działa mój kod promocyjny, co zrobić?

Skontaktuj się z bukmacherem na całodobowym czacie online. Jeśli kod promocyjny nie działa, to musiało dojść do jakiś problemów technicznych ze strony STS zakłady bukmacherskie. Konsultant je potwierdzi i przypisze Twój kod ręcznie.

 • Co to jest warunek obrotu bonusem?

Są to wymogi, które musisz spełnić, żeby bonus nie przepadł i żeby móc wypłacić wygrane, uzyskane dzięki bonusowi.

 • Jak działa na STS freebet?

Jeżeli jest oferowany, na stronie bukmachera będziesz mógł zapoznać się z jego warunkami.

 • Czym jest rejestracja tymczasowa i konto stałe?

Rejestracja tymczasowa to rejestracja bez dowodu (limit stawek do 8000 zł, brak możliwości wypłaty). Konto stałe to konto po weryfikacji dowodem osobistym, dzięki której wszystkie wskazane wcześniej limity znikają.

 • W jaki sposób wpłacać i wypłacać?

Wpłacać możesz BLIK-iem, kartą, przelewami online czy e-walletami. Wypłata tylko za pomocą przelewów bankowych. Minimalna kwota wpłaty i wypłaty to dokładnie tyle samo – 1 złotówka.

STS Opinie o bukmacherze: wady i zalety

STS uważany jest za jednego z nowocześniejszych, a zarazem najlepszych bukmacherów. Gracze chwalą go za szeroką ofertę zakładów, hojne bonusy i wiele transmisji wideo. Momentami pojawiają się zastrzeżenia co do wysokości kursów czy limitów. Dlatego zweryfikowaliśmy te dane i nie stwierdziliśmy, by coś było nie tak. W porównywarkach kursów STS plasuje się zawsze w czołówce.

✅ Zalety STS
❌ Wady STS

Wysoki bonus powitalny, w tym zakład bez ryzyka

Brak darmowego zakładu na start

Całe mnóstwo transmisji online, także na telefonie komórkowym

Brak kontaktu przez telefon

Całodobowa obsługa klienta na czacie online

Limity w przypadku mało popularnych rozgrywek czy niższych lig

STS Kod Promocyjny – czy warto?

Możemy śmiało polecić rejestrację w STS. Pamiętaj, żeby użyć nasz kod promocyjny STS: STSMAX. Dzięki niemu zyskasz dostęp do najwyższych bonusów na start, w tym do cashbacku 100 zł i 1560 zł pozostałych bonusów. Powodzenia!