STS rejestracja – krok po kroku

W tekście omówiłem jak wygląda w STS rejestracja. Dokonasz jej na stronie internetowej lub w aplikacji. Założenie konta gracza odbywa się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, a więc podanie swoich danych osobowych, adresowych i ustalenie danych logowania.

5 rating
STS
Odbierz Bonusy
 • 🎁 zakład bez ryzyka 100 zł
 • 🌟 bonusy od wpłat do 600 zł
 • 🚀 bonus za zadania 60 zł
ZAREJESTRUJ SIĘ W STS

STS rejestracja – załóż konto i odbierz bonusy

STS rejestracja to nieskomplikowana czynność. Chcąc założyć konto, będziesz musiał podać swoje dane osobowe i adresowe. Funkcja STS załóż konto jest dostępna zarówno na stronie internetowej (komputer) lub stronie mobilnej czy aplikacji (telefon).

Rejestracja STS odbywa się poprzez uzupełnienie pół formularza rejestracyjnego i potwierdzenie jej kodem sms. Nie jest to nazbyt skomplikowaną czynnością, by nie powiedzieć, że wszystko jest banalnie proste.

Od razu warto też dodać, że można założyć w STS konto bez dowodu. Należy jednak pamiętać, żeby podczas rejestracji podawać wyłącznie prawdziwe dane i nie popełnić błędu, gdyż bukmacher może przeprowadzić później weryfikację tożsamości. Sprawdź poniżej krok po kroku, jak założyć konto w STS. Nie pomijaj żadnego etapu, aby mieć gwarancję otrzymania najwyższego bonusu.

STS rejestracja

 1. Przejdź na stronę bukmachera STS, korzystając z dowolnego linku w tekście.
 2. Jeżeli nie zobaczysz formularza rejestracyjnego, kliknij na przycisk STS “załóż konto“.
 3. Wpisz kolejno e-mail, hasło, numer telefonu komórkowego oraz STS kod promocyjny: STSMAX
 4. Przejdź do kolejnego kroku rejestracji.
 5. Wprowadź swoje imię i nazwisko, wybierz obywatelstwo oraz uzupełnij numer PESEL.
 6. Wpisz otrzymany na numer telefonu kod SMS, którym potwierdzisz rejestrację.
 7. Wybierz skąd pochodzą Twoje środki na grę.
 8. Zaznacz zgodę na bonus powitalny i potwierdź, że podane przy rejestracji dane są zgodne z prawdą.
 9. Zakończ rejestrację. Możesz obstawiać!

Czym jest w STS kod sms? Służy do potwierdzenia rejestracji. Gdzie go znajdziesz? Otrzymasz go wiadomością tekstową na numer telefonu komórkowego, który podałeś bukmacherowi. Dlatego tak ważne jest, żeby podobnie, jak pozostałe dane, numer był prawidłowy.

Reasumując, widać zatem, że w STS rejestracja przebiega szybko i bez zbędnych “ceregieli”. Nie musisz się gimnastykować, żeby założyć w STS konto, a wystarczy dosłownie około jednej minuty, żeby zacząć obstawiać mecze i przy okazji odebrać ciekawe bonusy bukmacherskie.

STS rejestracja bez dowodu osobistego

STS to bukmacher bez dowodu – na takie pojęcie można się często natknąć w internecie. Co to właściwie oznacza? Otóż sposób rejestracji i rozpoczęcia obstawiania w tych zakładach bukmacherskich. Powyżej opisana przez nas procedura – a więc rejestracja bez dowodu –  prowadzi jednak do utworzenia konta tymczasowego. Owszem, tak, jak wspomnieliśmy, taka rejestracja STS uprawni Cię do obstawiania meczy i odebrania bonusu. Nie będziesz mógł jednak wypłacić swoich wygranych. Przed zleceniem pierwszej wypłaty konieczna jest weryfikacja tożsamości, którą przeprowadzisz skanem bądź zdjęciem dowodu osobistego (ewentualnie paszportu). Warto też wiedzieć, że na koncie tymczasowym można grać maksymalnie do łącznego limitu 8000 złotych, wydanych na zakłady. Zarówno przed pierwszą wypłatą, jak i po przekroczeniu limitu, w celu dalszej gry, konieczna jest wskazana w STS weryfikacja tożsamości.

STS rejestracja

Rejestracja STS na telefonie komórkowym

W legalnych zakładach bukmacherskich STS rejestracja dostępna jest też dla urządzeń mobilnych. W dokładnie taki sam sposób, jak na stronie internetowej, możesz otworzyć konto na stronie mobilnej czy w aplikacji bukmacherskiej. Pamiętaj jedynie o wprowadzeniu kodu promocyjnego i o tym, żeby wszystkie dane, podane bukmacherowi były zgodne ze stanem faktycznym. Wówczas unikniesz problemów przy weryfikacji tożsamości. Cały proces rejestracji na telefonie komórkowym jest identyczny jak w przypadku strony internetowej tego bukmachera, a więc możesz skorzystać z poniższej skróconej instrukcji lub szczegółowej, zamieszczonej na początku tekstu.

 1. Przejdź do STS.
 2. Wpisz wymagane dane w formularzu rejestracyjnym.
 3. Potwierdź rejestrację kodem SMS.
 4. Zaznacz zgodę na bonus i zaakceptuj regulamin.
 5. Potwierdź założenie konta, zaloguj się i obstawiaj mecze.

Bonus powitalny za rejestrację w STS

Bukmacher STS dla wszystkich nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem, przygotował atrakcyjny bonus powitalny. Jak wygląda bonus za rejestrację? Rzuć okiem poniżej.

STS bonusy Szczegóły Idź po bonus STS

Zakład bez ryzyka 

100 zł

 
ODBIERZ BONUS
Bonusy od wpłat 
 

do 600 zł

 
ODBIERZ BONUS

Bonus za zadania 

 

60 zł

 
ODBIERZ BONUS

Oferta jak najbardziej może się podobać. Podsumowując, warto założyć konto i spróbować swoich sił, obstawiając ulubione sporty czy mecze. STS jest nie tylko najpopularniejszym, ale też czołowym polskim operatorem hazardowym.

STS Rejestracja – najczęściej zadawane pytania

 • Jak długo trwa w STS rejestracja?

Rejestracja trwa maksymalnie 2 minuty. Bardziej sprawni użytkownicy przebrną przez nią w niespełna minutę.

 • Czy mogę zarejestrować się w STS bez dowodu?

Jak najbardziej. Utworzysz jednak wówczas tylko konto tymczasowe.

 • Jak założyć konto STS na telefonie komórkowym?

Dokładnie tak samo, jak na stronie internetowej. Należy podać wymagane dane w formularzu rejestracyjnym, a następnie potwierdzić założenie konta, kodem sms.

 • Jaka jest różnica pomiędzy kontem stałym, a kontem tymczasowym?

Na koncie tymczasowym nałożone są pewne ograniczenia: blokada wypłaty wygranych oraz limit gry do 8000 zł łącznie. Konto stałe nie ma żadnych ograniczeń.

 • Na czym polega w STS weryfikacja tożsamości?

Na wysłaniu do bukmachera skanów/zdjęć dowodu osobistego, ewentualnie paszportu.

 • Jaki otrzymam bonus za rejestrację?

O szczegółach, jak założyć konto na STS i odebrać bonusy, piszemy w naszym tekście.

 • Czy trzeba być pełnoletnim, żeby założyć konto w STS?

Tak, opcja STS załóż konto dostępna jest tylko pełnoletnich osób.

 • Czy rejestracja w STS jest darmowa?

Tak. Rejestracja STS jest darmowa.