KSW 83 Colosseum 2 typy: Postaw zakłady z kursem 20.47!

Chyba nie trzeba mówić, jakie emocje towarzyszą obstawianiu KSW 83 Colosseum 2. Typy, które proponujemy to zakład łączony na pięć walk, o łącznym kursie 20,47. W naszym odczuciu jest duże prawdopodobieństwo, że zakłady wejdą. Dlaczego? Sprawdź analizy w tekście.

Kupon na KSW 83 Colosseum 2 – typy z kursem łącznym 20,47

KSW 83 Colosseum 2 typy

Obstaw tutaj

W naszym odczuciu jest duże prawdopodobieństwo, że właśnie taki kupon ma szanse powodzenia. Jeżeli chcesz obstawić jak my, kliknij w czerwony przycisk “obstaw tutaj”, a przeniesiemy Cię bezpośrednio do bukmachera, który proponuje dodatkowo zakład bez ryzyka do 200 zł. Jeżeli zakład nie wejdzie, otrzymasz zwrot stawki w formie freebetu. Oto jakie zdarzenia proponujemy na kuponie:

  • Patryk Tołkaczewki wygra z Krzysztofem Głowackim przed czasem.
  • Adam Soldaev wygra z Danielem Rutkowskim.
  • Arkadiusz Wrzosek wygra z Bogdanem Stoicą przed czasem.
  • Mariusz Pudzianowski wygra z Arturem Szpilką przed czasem.
  • Mamed Khalidov wygra ze Scottem Askhamem przed czasem.

Typowanie KSW 83 Colosseum 2 – analiza naszych typów

Przedstawiliśmy na KSW 83 Colosseum 2 typy. Żeby nie być gołosłownymi, czas je przeanalizować.

KSW 83 typy: Tołkaczewski wygra z Głowackim przed czasem

W pierwszej walce postawiliśmy na zwycięstwo Patryka Tołkaczewskiego przed czasem. Cóż, Gleba jest zdecydowanie cięższy i ma lepszy background jeśli chodzi o mma od Głowackiego. Tołkaczewski przyznał, że już kiedyś trenował mieszane sporty walki, ale także i teraz, od dłuższego niż Główka czasu przebywał na macie. Doskonale wiemy, jak radzili sobie zawodowi pięściarze wchodząc do mma. To całkiem inny świat. Uważamy więc, że Tołkaczewski, który jest też bardziej energiczny i zaprawiony w bojach w walkach na gołe pięści, pójdzie po wygraną przed czasem.

KSW 83 typy: Soldaev wygra z Rutkowskim

Nasze drugie KSW 83 Colosseum 2 typy to wygrana Adama Soldaeva z Danielem Rutkowskim. Co ciekawe, faworytem, jeśli chodzi o KSW 83 Colosseum 2 kursy bukmacherskie jest Rutek. My jednak uważamy, że większa wszechstronność Soldaeva i umiejętność kontrowania weźmie górę.

KSW 83 typy: Wrzosek wygra przed czasem ze Stoicą

W pojedynku kickboxerów na zasadach mma, a więc Arkadiusz Wrzosek vs Bogdan Stoica stawiamy na Wrzoska, który będzie się chciał z jak najlepszej strony zaprezentować przed swoją publicznością. Arek może być przyszłą gwiazdą KSW, a widowiskowa wygrana przed czasem może mu dać olbrzymiego kopa w tę stronę. Stoica ma spore braki, jeżeli chodzi o defensywę i Wrzosek może to wykorzystać.

KSW 83 typy: Pudzianowski wygra przed czasem ze Szpilką

Pudzianowski – Szpilka to walka, która elektryzuje wszystkich. Nasze KSW 83 typy to wygrana Pudziana przed czasem. O ile panowie co ciekawe ważą podobnie, o tyle Pudzianowski ma zdecydowanie większe doświadczenie, jeżeli chodzi o mma. Jego potworna siła i doświadczenie mogą przełożyć się na to, że Pudzian ubije Szpilę w parterze. Choć niewykluczone, co pokazał z Materlą, że będzie potrafił znokautować Szpilkę.

KSW 83 typy: Khalidov wygra przed czasem z Askhamem

Ostatnia walka, na którą mamy KSW Colosseum 2 typy to trylogia, pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Scottem Askhamem. Uważamy, że dłuższa przerwa spowodowana kontuzją da się we znaki Askhamowi. Mamed będzie to chciał wykorzytać. Walczący widowiskowo Khalidov znów mógł przyszykować niespodziankę, aby efektownie skończyć rywala przed czasem. Niewykluczone, że Mamed po tej walce rzuci rękawice i zakończy karierę. W kuluarach zresztą o tym słychać.

Chcesz poznać jeszcze więcej typów i kursów na KSW 83 Colosseum 2? Klikając tutaj zapoznasz się z naszymi kompletnymi prognozami i kursami na wszystkie walki.