Paweł Bomba Scarface kim jest? Wiek, dzieci, czym się zajmuje?

Paweł Bomba Scarface kim jest? Wiek, dzieci, czym się zajmuje?

Paweł Scarface Bomba to jeden z najpopularniejszych freak fighterów, który od początku swojej kariery związany był z High League, a następnie zasilił szeregi Clout MMA. Zobacz kim jest Paweł Bomba Scarface, co wiadomo o nim, ile ma lat, jak wygląda jego rodzina i czym się zajmuje poza walkami.

Kim jest Paweł Bomba Scarface? Ile ma lat?

Paweł Scarface Bomba urodził się w 1988 lub 1989 roku. Dokładny wiek Scarface nie jest znany, ale jest to 34 lub 35 lat. Aktualnie nie wiadomo nic o tym czy Scarface ma dziewczynę. Wcześniej było wiadomo, że związany był z Zusje, zawodniczką Fame MMA czy High League. Para jednak się rozstała, o czym Zusje otwarcie powiedziała w jednym z wywiadów.

Wiadomo jednak, że Paweł Bomba Scarface ma dzieci. Konkretnie dwójkę, o czym fani freak fightów dowiedzieli się podczas jednej z konferencji High League. Nie jest jednak znany wiek dzieci Scarface. Wiadomo, że Paweł Bomba ma córkę i syna. Jak widać, ceni on sobie prywatność, co w świecie freak fightu nie jest takie oczywiste.

Co jeszcze możemy napisać o tym, kim jest Paweł Scarface Bomba? Gdzie mieszka? Scarface na co dzień mieszka w Gdańsku, do którego przeprowadził się w wieku 11 lat. Bomba urodził się bowiem w Olsztynie. Scarface chwali się tym, że ukończył jednolite studia prawnicze (Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego), choć wielu poddaje to pod wątpliwość.

O życiu prywatnym Scarface wiadomo tak naprawdę niewiele. Warto jednak wspomnieć, że Paweł Bomba posiada konto na Instagramie, które śledzi ponad 100 tysięcy osób. Uchyla on tam różnych rąbków tajemnic czy dzieli się materiałami ze swoich podróży.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paweł Bomba (@bombascarface2.0)

Paweł Bomba stoczył do tej pory trzy walki w organizacji High League. Scarface rozpoczął od dwóch przegranych pojedynków na zasadach mma. W debiucie znokautował go Mateusz Leśniak, a w drugiej walce Amadeusz Roślik. Na ostatniej gali High League 5, Scarface wygrał przez dyskwalifiakcję rywala kickboxerski pojedynek z Mateuszem Murańskim, który zmarł przed kilkoma dniami.

Później Bomba miał przymusowy pobyt w więzieniu, a po wyjściu na przepustkę związał się z Clout MMA, które ogłosiło jego walkę z Dominikiem Pudzianowskim na debiutanckiej gali tejże organizacji.