LVBET Kod Promocyjny 2023 [ BEST20 ] – Bonus 2020 PLN

LVBET kod promocyjny to: BEST20. Użyj kod promocyjny w czasie rejestracji i otrzymaj najwyższy bonus – aż do 2020 zł. Składają się na niego: darmowy zakład 20 zł bez depozytu oraz 2000 złotych od depozytów!

Zweryfikowana
2020 zł
BEST20
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Bonusy depozytowe - 2000 zł
 • Darmowy zakład - 20 zł
 • Bez podatku - 33 dni
   
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Zarejestruj w LVBET kod promocyjny

LVBET kod promocyjny – Najwyższy bonus!

LVBET bonusy Szczegóły LVBET Kod Promocyjny

Bonusy depozytowe

2000 zł

LVBET Kod Promocyjny - BEST20

Darmowy zakład

 

20 zł

 

LVBET Kod Promocyjny - BEST20

Gra bez podatku

 

33 dni po rejestracji

 

LVBET Kod Promocyjny - BEST20

Wpisz w LVBET kod promocyjny, a otrzymasz 2020 złotych w bonusach powitalnych. Będzie to 2000 zł od dwóch pierwszych depozytów oraz wisienka na torcie, a więc darmowy zakład 20 złotych. Dodatkowo, przez 33 dni możesz grać bez podatku!

Jaki jest LVBET kod promocyjny?

Zarejestruj w LVBET kod promocyjny : BEST20. Otrzymasz za niego aż 2020 złotych w bonusach, w tym darmowy zakład o wartości 20 złotych i to bez depozytu! Poza tym cashback 2000 zł za dwie pierwsze wpłaty i 33 dni gry bez podatku!

Łączna kwota bonusów wynosi nawet 2020 złotych, czyniąc ją jedną z najwyższych ofert powitalnych na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Kod promocyjny przeznaczony jest dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze konta u tego bukmachera.

Zarejestruj w LVBET kod promocyjny

Bonus za kod promocyjny LVBET

Sprawdź, co otrzymasz za LVBET kod promocyjny. Wszystkie bonusy opisaliśmy poniżej.

LVBET kod promocyjny na darmowy zakład 20 zł

Darmowy zakład 20 zł dostępny jest wyłącznie dla graczy, którzy zarejestrują konto z kodem promocyjnym. Użyj kodu BEST20, żeby go zgarnąć. Po drodze będziesz musiał jeszcze spełnić kilka prostych warunków, włącznie z weryfikacją swojej tożsamości, o której wspomnieliśmy powyżej.

 1. Zarejestruj się i aktywuj swoje konto.
 2. Zweryfikuj tożsamość, skanami dowodu tożsamości.
 3. Podczas weryfikacji zaznacz opcję “chcę otrzymać bonus bez depozytu”.
 4. Przygotuj kupon kombi z co najmniej 3 zakładami, o kursie łącznym min. 2.50 i kursie min. 1.25 na każdy zakład.
 5. Aktywuj na nim darmowy zakład 20 zł.
 6. Wygrane za darmowy zakład podlegają 2-krotnemu obrotowi, po kursie łącznym co najmniej 2.00.

Trzeba przyznać, że darmowe zakłady są tym, co uwielbiają gracze. LVBET kod promocyjny daje taką możliwość, więc chylimy czoła. Jest to bonus jednorazowy, więc mimo tego, że wpada darmowa kasa, warto ją wykorzystać mądrze, żeby zamienić w wygrane. Doceniamy też tylko 2x obrót, który jest wyjątkowo korzystną propozycją, która tylko podkreśla, że warto odebrać od LVBET freebet.

LVBET Bonus 100% do 1000 zł za pierwszy depozyt

Na freebecie LVBET nie poprzestaje. Kolejne bonusy są już stricte depozytowe, a niezłe kwoty premii sprawiają, że warto na nie spojrzeć z bliska. Za dokonanie pierwszej wpłaty w serwisie LVBET, możesz otrzymać podwojenie depozytu aż do 1000 złotych. Zwróć uwagę na kluczowy warunek bonusu za 1. depozyt, a mianowicie minimalną wpłatę o wartości 10 zł.

 1. Wpłać pierwszy depozyt, min. 10 zł.
 2. Na Twoje konto wpadnie bonus 100%.
 3. Wykorzystaj go na swoje zakłady i dokonaj obrotu, żeby wypłacić wygrane.
 4. Minimalny wymagany obrót to 4x bonus, po kursie łącznym co najmniej 1.75.
 5. Masz 30 dni na spełnienie tych warunków.

1500 zł to niezła kwota bonusu, a czterokrotny obrót owszem nie jest czymś łatwym, ale też nie jest wymaganiami napompowanymi do granic absurdu. Powiedzmy, że jest to całkiem przyzwoita oferta, a do jej aktywowania nie jest potrzebny LVBET kod promocyjny. Warto jednak go wykorzystać, ze względu na opisywany wcześniej darmowy zakład 20 zł.

50% do 1000 zł za drugi depozyt

Kiedy zdecydujesz się na 2. depozyt w LVBET, możesz otrzymać 50% swojej wpłaty w bonusie aż do 1000 zł. Kolejny raz na swoje konto musisz przelać co najmniej 10 złotych, ale warto rozważyć wyższą kwotę, bowiem przy dyszce, bonus wyniesie zaledwie 5 złotych.

 1. Wpłać na drugi raz co najmniej 10 zł.
 2. Otrzymasz 50% aż do 1000 zł.
 3. Obróć bonusem 3-krotnie na kuponach o kursie łącznym, co najmniej 1.75.
 4. Zrób to w maksymalnie 30 dni.

Warunki obrotu wyglądają niemal identycznie. Z racji tego, że to 50% bonus, a nie 100%, jak w przypadku pierwszego depozytu, to LVBET zmniejszył obrót z 4-krotności na 3-krotność.

LVBET Cashback aż do 333 zł

Za trzeci depozyt otrzymasz zakład bez ryzyka, a kwota zwrotu może sięgnąć nawet 333 złotych. Tym razem warto zwrócić uwagę nie tylko na minimalną kwotę trzeciego depozytu, ale też warunki kuponu, który zostanie objęty cashbackiem.

 1. Złóż trzeci depozyt, minimum 25 zł.
 2. Postaw kupon z kursem łącznym, co najmniej 1.75.
 3. Automatycznie zostanie objęty cashbackiem.
 4. Maksymalny możliwy zwrot to 333 zł netto.
 5. Wymagany obrót zwrotem to 1x na kursie łączny, co najmniej 1.75.

Bukmacher zwraca stawkę tylko pierwszy nieudany zakład po trzecim depozycie. Wygrywając taki zakład, nie otrzymasz zwrotu, co jest naturalne.

Zakłady bez podatku przez 14 dni

Dodatkowo nowi gracze w LVBET objęci są ofertą zakładów bez podatku, która przekłada się na wygrane wyższe o 14%. Spokojnie, podatek nie wyparuje w powietrze, a odprowadzi go za Ciebie bukmacher.

 • Obstawiaj bez podatku przez 14 dni po rejestracji, pamiętając o tym jakie kupony kwalifikują się do oferty.
 • To kupony wielokrotne z minimum 3 zakładami i kursem łącznym, co najmniej 2.40.

Jak obrócić bonus LVBET? Warunki obrotu

Spójrz na zasady obrotu wszystkich bonusów w LVBET.

Bonus LVBET Warunki obrotu

Darmowy zakład 20 zł

2x kurs min. 2.00

100% do 1500 zł

4x kurs min. 1.75

50% do 500 zł

3x kurs min. 1.75

Cashback 333 zł

1x kurs min. 1.75

Jak i gdzie wpisać w LVBET kod promocyjny? Rejestracja konta

Kod promocyjny LVBET dotyczy wyłącznie nowych klientów, którzy dopiero co rejestrują konto. Dlatego możesz go wykorzystasz wyłącznie w formularzu rejestracji. Zakładanie konta jest proste i szybkie. W związku z tym, na stronie LVBET rejestracja nie powinna zająć Ci więcej, niż dwie minuty.

 • Przejdź na stronę LVBET.
 • Wprowadź swoje dane do formularza rejestracyjnego.
 • Wpisz w pole kod promocyjny LVBET: BEST20.
 • Aktywuj konto i zweryfikuj swoją tożsamość (warunek konieczny do otrzymania bonusu 20 zł bez depozytu).
 • Zaloguj się i odbieraj bonusy po kolei!

W tym miejscu warto wyszczególnić, jakich danych przy rejestracji wymaga bukmacher LVBET. Będą to imię, nazwisko, PESEL, numer tel. komórkowego, e-mail, nazwa użytkownika, hasło i wspomniany już wcześniej kod promocyjny LVBET, który co prawda nie jest obowiązkowy, ale szkoda zamykać sobie drogę do wyższych bonusów, przez nie wypełnienie tego pola.

Rejestracja konta lvbet

Jak zweryfikować tożsamość w LVBET?

Aktywacja konta stałego jest procedurą równie prostą, co sam proces zakładania konta. Zaloguj się podaną nazwą użytkownika i hasłem, a następnie przejdź do swojego profilu. Uzupełnij brakujące dane i wgraj skany dowodu osobistego lub paszportu. W ciągu kilkunastu minut możesz spodziewać się weryfikacji. Chyba, że przesłane skany będą nieczytelne, to bukmacher poprosi Cię o dostarczenie nowych.

LVBET promocje dla starych klientów

Niestety, nie jest dostępny w zakładach bukmacherskich LVBET kod promocyjny dla stałych klientów. Niemniej jednak, obecni klienci – w tym także Ty, po rejestracji, mogą liczyć także na kolejne promocje bukmacherskie. Przygotuj się, bowiem jest ich całkiem sporo.

BEZPIECZNY KUPON

Pierwszy bonus LVBET dla stałych klientów, to zwrot do 50 złotych za nieudany kupon. Musisz przygotować kupon z co najmniej 5 zakładami, o kursie łącznym co najmniej 3.00 i stawce nie niższej, niż 20 złotych. Na wypadek przegranej otrzymasz zwrot. Oferta odnawia się co każdy tydzień.

lvbet bonus

KOMBI BOOST

W tej ofercie nagradzani są gracze, wysyłający taśmy. Te w LVBET zaczynają się już od trzech zakładów na jednym kuponie, za które otrzymasz 3% bonusu do wygranej. Bonus stopniowo wzrasta wraz z liczbą zakładów na kuponie aż do wartości 75% dla kuponów, składających się z 13+ zakładów.

50% DO 300 ZŁ NA KARTY I WIRTUALE

Zdeponuj co najmniej 20 złotych i odbierz 50% bonusu aż do 300 złotych na zakłady na gry karciane i sporty wirtualne. Środki bonusowe wymagają 6-krotnego obrotu, po kursie łącznym co najmniej 1.75, w ciągu maksymalnie 30 dni, rozpoczynając od dnia przyznania bonusu.

CODZIENNY CASHBACK 50%

Zapisz się do promocji na początku każdego tygodnia i utoruj sobie drogę do zwrotu 50% aż do 25 zł. Celem aktywacji promocji należy dokonać depozytu w kwocie minimum 50 zł, a następnie jeszcze tego samego dnia zagrać za niego w ofercie sportowej. Jeśli Twój pierwszy zakład po wpłacie okaże się przegrany, otrzymasz zwrot.

50 ZŁ ZA KARNET

LVBET jest znanym mecenasem sportu. W ramach współpracy sponsorskiej z kilkoma klubami, oferuje ich kibicom dedykowane bonusy. Chodzi konkretnie o Stal Mielec, Wisłę Kraków, Śląsk Wrocław i Unię Leszno. Jeśli masz karnet na mecze jednej z tych drużyn, zgłoś się po LVBET freebet 50 zł bez depozytu.

lvbet bonus bez depozytu

VARYFIKACJA W EKSTRAKLASIE

Kolejna promocja dla wszystkich, którzy zarejestrowali w LVBET kod promocyjny lub o nim zapomnieli, to Varyfikacja. Jeśli przegrałeś zakład wskutek weryfikacji VAR, zgłoś się do LVBET, a otrzymasz zwrot stawki zakładu. Maksymalna kwota cashbacku wynosi w tym przypadku 100 złotych.

DWIE DYCHY NA SPORTY WIRTUALNE

Obstaw sporty wirtualne w ciągu jednego tygodnia za co najmniej 100 zł, a w nagrodę otrzymasz od LVBET bonus 20 zł. Minimalny kurs przy obstawianiu wynosi 1.50, a promocja odnawia się każdego tygodnia.

GRUBY KUPON

Skorzystaj z gotowej propozycji LVBET i zagraj kupon z kursem podwyższonym nawet o 20%.

LV PUNKTY

Za każde wydane 25 złotych na zakłady na stronie LVBET, otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Kiedy uzbierasz już ich wystarczającą ilość, możesz zamienić 100 punktów lojalnościowych na 5 złotych. Dlatego warto być aktywnym graczem.

Metody płatności: wpłaty i wypłaty

Zakłady bukmacherskie LVBET oferują kilka wygodnych metod płatności. Kwota minimalnego depozytu to 1 złotówka, a wypłaty rozpoczynają się od 25 złotych. Warto dodać, że buk nie pobiera opłat i nie nalicza jakichkolwiek prowizji od transakcji dokonywanych na jego stronie.

Depozyt

Wpłacaj do LVBET za pośrednictwem kart płatniczych, BLIK-a, przelewów czy e-walletów. Minimalny depozyt wynosi 1 zł.

Depozyt Minimalna wpłata

VISA, Mastercard

1 zł

BLIK

1 zł

Przelewy24

1 zł

PayPal

1 zł

Paysafecard

1 zł

Plix

1 zł

Nie zapominaj, żeby otrzymać za LVBET kod promocyjny bonus od 1. i 2. depozytu należy wpłacić co najmniej po 10 złotych za każdym razem, a cashback od 3. depozytu aktywuje się po wpłacie co najmniej 25 złotych.

Wypłata

Buk przetwarza wypłaty przelewami natychmiastowymi i księguje je 24 godziny na dobę. Przekłada się to na to, że wygrane możesz otrzymać na swój rachunek bankowy nawet w kilka czy kilkanaście minut. Z pewnością to zadowala.

Wypłaty Minimalna wypłata

Szybki przelew

10 zł

Przelew zwykły

10 zł

Zanim wypłacisz bonus, musisz spełnić warunki obrotu, a dodatkowo wypłata dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy konta stałego (po weryfikacji tożsamości).

Wsparcie dla klientów

Czat online i adres e-mail działają przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Bukmacher postanowił także uprościć części graczy zadanie, udostępniając bardzo obszerny dział pomocy, zawierający w sobie wiele odpowiedzi na często zadawane przez początkujących graczy pytania.

LVBET aplikacja dla telefonu komórkowego

W zakładach LVBET obstawiać z telefonu możesz na dwa sposoby. Pierwszy to wygodna i funkcjonalna strona mobilna, a drugi, dedykowana lvbet aplikacja bukmacherska dla systemów rodziny Android oraz iOS.

lvbet aplikacja

Lvbet aplikacja ma zdecydowanie więcej zalet, niż strona mobilna. Jedyne, czego jej brakuje to bonus na telefon. Masz za to dostęp do wszystkich opisanych w tekście bonusów, a dodatkowo możesz założyć w niej konto, jeszcze szybciej, niż na komputerze. W LVBET zaloguj się jeszcze łatwiej, wpłacaj bez odkładania telefonu z ręki, aktywuj opcję szybkiego zakładu czy oglądaj mecze na telefonie. To część z najważniejszych zalet aplikacji LVBET.

Najczęściej zadawane pytania o LVBET kod promocyjny

 • Czy jest w LVBET kod promocyjny, jeśli tak, to jaki?

Tak. Nasz kod promocyjny to BEST20. Aktywuje on najwyższe bonusy LVBET.

 • Jaki jest bonus LVBET za kod promocyjny?

Bonus bez depozytu – darmowy zakład 20 zł (extra!) oraz pozostałe bonusy powitalne na kwotę 3333 zł!

 • Jakie jeszcze ma LVBET bonusy dla nowych graczy?

Bonusy LVBET na start to: 100% do 1500 zł, 50% do 1500 zł i cashback do 333 zł.

 • Na czym polega bonus cashback w LVBET?

To ubezpieczenie, w ramach którego otrzymasz zwrot pieniędzy za przegrany zakład.

 • Czy muszę zweryfikować swoje konto dowodem osobistym?

Jeżeli chcesz otrzymać za kod promocji LVBET freebet i mieć możliwość wypłaty wygranych, to tak, musisz się zweryfikować.

 • Jaki jest minimalny depozyt i wypłata wygranej?

Depozyt to 1 zł, a wypłata to 10 zł.

 • Mój LVBET kod promocyjny nie działa, co mam zrobić?

Sprawdź, czy przepisałeś kod poprawnie. Jeśli tak, skontaktuj się z bukmacherem i poinformuj o problemach technicznych. Sugerujemy kontakt przez czat na żywo (24/7).

 • Nie otrzymałem bonusu, co w tej sytuacji?

Na samym początku sprawdź, czy spełniłeś wszystkie wymogi, szczególnie minimalny depozyt. Jeśli tak, ponownie skontaktuj się z obsługą klienta na stronie bukmachera.

Podsumowanie

Możemy polecić grę w LVBET. To bukmacher, który śmiało rzuca wyzwanie najlepszym na polskim rynku hazardowym, a jednym z tego dowodów, są atrakcyjne bonusy na start. LVBET oferuje nowym graczom aż 3353 złotych bonusów powitalnych, w tym darmowy zakład 20 zł za kod promocyjny. Poniżej sprawdzisz największe zalety, ale też minusy bukmachera. Będziesz mógł dzięki temu sam podjąć właściwą decyzję, czy warto tutaj zagrać.

Plusy LVBET Minusy LVBET

20 zł bez depozytu na start

ograniczona liczba transmisji online

3333 zł kolejnych bonusów

brak wypłat na kartę płatniczą

wysokie kursy i wiele rynków bukmacherskich

nieco "mroczna" strona internetowa