Najlepsze Kupony Bukmacherskie i Najwyższe Wygrane 2022

O ogromnej wygranej w zakładach bukmacherskich marzy każdy gracz, który rozpoczyna przygodę z obstawianiem meczy. Jedni mówią, że to niemożliwe, a drudzy, że owszem, jest to jak najbardziej realne. Potwierdzają to najlepsze kupony bukmacherskie. Poniżej prezentujemy najciekawsze oraz najwięsze wygrane w legalnych zakładach bukmacherskich.

Oto najlepsze kupony bukmacherskie . Tych wygranych zazdrości każdy

Choć najczęściej gracze wygrywają od dwukrotności do dziesięciokrotności stawki zakładu, to zdarzają się też przypadki, kiedy wrzucone na kupon zaskórniaki spowodowały przypływ prawdziwej fortuny. Spójrz na poniższe najlepsze kupony bukmacherskie.

Oskubał Fortunę na około 1,5 miliona złotych!

fortuna

Odbierz bonus

Ten przypadek to absolutny hit. Gracz postawił trzy identyczne kupony, za około 165 złotych każdy. Na samym początku wyjaśnijmy, dlaczego tak zrobił. Otóż limit wygranej we Fortunie na pojedynczym kuponie wynosi 601 000 zł, co po odjęciu podatku bukmacherskiego daje około 540 000 złotych. Gracz postanowił zagrać trzy identyczne kupony, żeby oskubać bukmachera na ponad 1 500 000 złotych. I co ciekawe, sztuka ta mu się udała!

Na kuponie zamieszczono 14 różnych meczy, z czego część z nich w usłudze Betbuilder, gdzie na każde wydarzenie zawarto kilka zakładów łączonych. Dodatkowo, Fortuna naliczyła bonus 30% za wysłanie taśmy, w ramach promocji AKO. Reasumując, gracz postawił łącznie na trzech kuponach niecałe 500 zł, a jego wygrana wyniosła łącznie ponad 1 500 000 zł. Cóż za złoty strzał, aż pozazdrościć! Przedstawiając, jak wyglądają najlepsze kupony bukmacherskie, nie mogliśmy zacząć inaczej, niż od wskazania właśnie tego, dość świeżego przypadku z kwietnia roku.

najlepsze kupony bukmacherskie

Ponad 2 miliony na czterech kuponach w Fortunie!

Można zażartować, że Fortuna nie ma ostatnimi laty szczęścia do graczy. Bukmacher ten co rusz wypłaca pokaźne wygrane. Tak samo było w listopadzie 2019 roku, kiedy gracz oskubał buka na ponad 2 000 000 złotych. Gracz wysłał cztery jednakowe kupony o stawce 120 złotych. Na każdym z nich wygrał około 524 000 zł. Co ciekawe, na kuponie znalazło się kilkanaście wydarzeń związanych wyłącznie z Ligą Europy UEFA. Gracz nie ryzykował nazbyt mocno, jeżeli można użyć takiego sformułowania przy taśmie. Większość zdarzeń opierała się o zakłady podwójną szansę, a więc w tym konkretnym przypadku 1X lub X2. Okazało się to bardzo trafną strategią, która przyniosła wygraną życia.

14 kuponów i wygrana 1,25 mln złotych w STS!

Najlepsze kupony bukmacherskie odnoszą się także do tego, co wydarzyło się na stronie bukmachera STS. Jeden z graczy w dniu 27 lutego 2019 roku, postanowił wysłać 14 kuponów akumulowanych. Łączna stawka ich wszystkich wyniosła 76 złotych, a wygrana około 1 250 000 złotych. Za najlepszy kupon należy uznać niewątpliwie ten, zagrany za stawkę 3 złote. Znalazło się na nim 25 zakładów, a wygrana wyniosła blisko 250 tysięcy złotych. Gracz skoncentrował się na zakładach na piłkę nożną, ale nie trzymał się kurczowo jednej rozgrywki, łącząc ze sobą różne ligi, a nawet europejskie puchary. Co ciekawe, na kuponie znalazło się też jedno wydarzenie z polskiej ekstraklasy, a mianowicie mecz Górnika Zabrze z Lechią Gdańsk, gdzie typer poprawnie wytypował, że obie drużyny strzelą gola. Zdecydowana większość zdarzeń opierała się jednak o wygrane gospodarzy, po stosunkowo niewielkim kursie. Przysłowiową robotę zrobiła mnogość aż 25 zakładów. Podobnie sytuacja wyglądała na pozostałych trzynastu kuponach. Wszystkie z nich, tak jak wspomnielismy można uznać za najlepsze kupony bukmacherskie w historii STS. Przyniosły łączną wygraną ponad 1,25 miliona złotych. Także możesz spróbować powalczyć o taką kasę, rejestrując STS Kod , za który otrzymasz najwyższy bonus na start.

STS Kod Promocyjny

Odbierz bonus

306 identycznych kuponów w Betclic z łączną wygraną ponad 466 tysięcy złotych!

Najlepsze kupony bukmacherskie to nie zawsze najwyższe wygrane, ale też pomysłowość. A taką wykazał się klient Betclic, chociaż jego wygrana – ponad 466 tysięcy złotych również robi piorunujące wrażenie. Gracz ten postanowił zagrać więcej, niż niekonwencjonalnie. Wysłał 306(!) identycznych kuponów bukmacherskich, za średnią stawkę 28,50 zł. Przyniosły mu one wygraną w kwocie łączej 466 tysięcy złotych. Jak to się stało? Przepisem na sukces okazała się odpowiednia kombinacja zakładów na piłkę nożną, koszykówkę i baseball. Na kuponach znalazło się od kilku do kilkunastu zdarzeń, a kursy wcale nie były niskie. Średni kurs to w granicach 1.40. Chcesz spróbować swoich sił? Założ konto, wpisz w formularzu Betclic code i ruszaj po bonus powitalny.

Logo BETCLIC

Odbierz bonus

Wysokie kursy receptą na ponad 158 tysięcy w LVBET!

Jak widać, rózne mogą być najlepsze kupony bukmacherskie. Jedni grają za niską stawkę wiele kuponów i zdarzeń, a inni szukają niespodzianek. Tak właśnie zrobił gracz zakładów bukmacherskich LVBET. Klient obstawił kupon za 40 zł, na którym zawarł tylko cztery zakłady. Przyniosły mu one jednak gigantyczną wygraną ponad 158 000 zł. Wszystko dzięki temu, że grał na niespodzianki. Kursy na każde ze zdarzeń wahały się od 3.45 aż do 4.80.

Logo LVBET

Odbierz bonus

Zapoznaj się również z informacjami na temat eWinner Kod Promocyjny .

0 0 votes
Article Rating