Kto nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? Kursy, zakłady i typy

Ruszyła lawina spekulacji, kto nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Kursy i zakłady bukmacherskie kto selekcjonerem Polaków są już dostępne! Kto za Michniewicza? Oto jest pytanie. Sprawdź listę kandydatów i faworytów według bukmacherów.

Zakłady, kto nowym selekcjonerem reprezentacji Polski – kursy

Kto nowym selekcjonerem?

Trener zagraniczny

1.50

OBSTAW TUTAJ

Polak

2.45

OBSTAW TUTAJ

Nenad Bjelica

4.75

OBSTAW TUTAJ

Jan Urban

4.75

OBSTAW TUTAJ

Vladimir Petković

4.75

OBSTAW TUTAJ

Marek Papszun

6.75

OBSTAW TUTAJ

Herve Renard

10.00

OBSTAW TUTAJ

Adam Nawałka

18.00

OBSTAW TUTAJ

Paulo Bento

18.00

OBSTAW TUTAJ

Michał Probierz

30.00

OBSTAW TUTAJ

Kto zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? Zakłady i typy

Pewne jest, że z posadą selekcjonera reprezentacji Polski pożegna się Czesław Michniewicz. Od 1 stycznia 2023 kadra zostanie bez trenera, a Cezary Kulesza rozpocznie poszukiwania nowego szkoleniowca. Kim będzie nowy selekcjoner reprezentacji Polski? W mediach panuje w tej chwili przekonanie, że PZPN sięgnie po fachowca spoza kraju. Ma mieć przygotowane nawet na to 2,5 miliona euro rocznie, co będzie rekordową pensją.

Czesław Michniewicz

Opcja zagraniczna ma przeważać poprzez wzgląd na to, z jakimi zawodnikami przyjdzie pracować trenerowi. Czesław Michniewicz pokazał, że nie tylko ma problem z atrakcyjnym futbolem i wykorzystaniem ich pełnego potencjału, ale też z utrzymaniem w ryzach szatni. Wielu mówi, że Michniewiczowi brakowało po prostu autorytetu wśród największych gwiazd kadry.

W związku z lawiną spekulacji, ruszyły już zakłady bukmacherskie kto będzie selekcjonerem reprezentacji Polski. Można obstawiać zarówno na to, czy będzie to krajowy czy zagraniczny trener. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest opcja zagraniczna, co zresztą, mając na uwadze także opinie dziennikarzy i głosy docierające z PZPN-u szczególnie nie dziwi.

Kto nowym selekcjonerem? Kandydaci zagraniczni

Oczywiście dostępne są też kursy na nowego selekcjonera reprezentacji Polski pod kątem konkretnych nazwisk. Początkowo bukmacherzy widzieli faworytów w takich osobach, jak Andrij Szewczenko, z którym Cezary Kulesza już negocjował zanim podpisał kontrakt z Czesławem Michniewiczem. Mocną opcją zdawał się być także były trener Belgów, Roberto Martinez. Obie kandydatury raczej upadły. Szewczenko zdaniem medialnych doniesień nie ma większych szans, a Martinez jest blisko dogadania się z Portugalią.

Cezary Kulesza ma darzyć sporym szacunkiem Nenada Bjelicę, który pracował w Lechu Poznań, a niedawno osiągał sukcesy z Dinamem Zagrzeb, awansując do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. I to w tej chwili Chorwat oraz Vladimir Petković mają być głównymi kandydatami do objęcia fotela nowego selekcjonera reprezentacji Polski, jeżeli mowa o kandydatach zagranicznych.

Wśród kandydatów na selekcjonera reprezentacji Polski wymienia się także Paulo Bento czy Herve Renarda. Na wybranych z nich możesz postawić zakłady kto będzie selekcjonerem reprezentacji Polski. Kursy na nowego selekcjonera Polski widoczne są we wstępie tekstu.

Kto nowym selekcjonerem? Kandydaci krajowi

Jeżeli chodzi o polskiego faworyta bukmacherów, to największe szanse daje się nieoczekiwanie Janowi Urbanowi, którego Cezary Kulesza ma cenić za dobry kontakt z piłkarzami i wiedzę taktyczną. Prezes PZPN zdradził też, że rozważa kandydaturę Michała Probierza, co byłoby jeszcze większym zaskoczeniem.

Wysoko miały stać notowania Macieja Skorży, ale ten podpisał kontrakt z japońskim klubem. Wygląda na to, że odpowiadając na pytanie kto selekcjonerem, raczej nie należy spodziewać się, że będzie nim Marek Papszun. Kulesza przyznał, że chce trenera z reprezentacyjnym doświadczeniem, gdyż praca w klubie a z kadrą to dwie różne sprawy.