PZBuk bonus na start 2024 – 2023 zł

Chcesz od PZBuk bonus na start? Podpowiemy Ci, jak zgarnąć najwyższy bonus!

PZBuk bonus na start w 2024 roku – wszystkie oferty

PZBuk bonusy Wysokość bonusu Odbierz

Cashback

do 1000 zł

Odbierz bonus

Bonusy od kolejnych depozytów

25% do 1000 zł

Odbierz bonus

Freebet

23 zł

Odbierz bonus

Regularny cashback

12% zwrotu

Odbierz bonus

Jak otrzymać w PZBuk bonus powitalny? Zobacz instrukcję

W powyższej tabeli wyczytałeś, jak wygląda na PZBuk bonus za rejestrację, a teraz pozwól, że etap po etapie przedstawimy Ci, jak odebrać swoją premię.

 • Przejdź na stronę bukmachera PZBuk (użyj do tego linku z naszej strony)
 • W formularzu rejestracyjnym wprowadź swoje prawdziwe dane
 • Użyj PZBuk kod bonusowy: PZMAX
 • Zdeponuj środki.
 • Przygotuj kupon wielokrotny o stawce min. 50 zł.
 • Kurs min. to 1.40 dla każdego zdarzenia.
 • Jeżeli nie wejdzie, PZBuk zwróci stawkę.

Nic trudnego, nieprawdaż? Aby niczego nie pominąć i żeby przypadkiem w PZBuk bonus na start nie przepadł, zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami promocji, które opisujemy w dalszej części naszej recenzji.

Bonus powitalny w PZBuk: cashback do nawet 1000 złotych

Tak jak już zdążyłeś przeczytać, w PZBuk bonus na start to zakład ubezpieczony do kwoty nawet 1000 złotych. Warunki zostały opisane szczegółowo na stronie bukmachera,  jednak żeby wszystko było jasne, pozwól, że je pokrótce omówimy.

Żeby otrzymać ubezpieczenie zakładu musisz pamiętać o trzech rzeczach: minimalnej stawce zakładu, minimalnej liczbie zdarzeń oraz minimalnym kursie. I tak po kolei: minimalna stawka to 50 złotych, minimalna liczba zdarzeń to 2, a minimalny kurs to 1.40 dla każdego zdarzenia zawartego na kuponie.

Bonus powitalny w PZBuk

Czy spełniłeś te trzy wymogi? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, to w razie przegranej, bukmacher zwróci Ci stawkę pierwszego zakładu. I tutaj miło Cię zaskoczymy. W PZBuk bonus na start jako cashback wraca na konto depozytowe. Nie musisz więc nim obracać i możesz od ręki podjąć decyzję o wypłacie lub też próbować swojego szczęścia ponownie.

Zapamiętaj tylko powyższe warunki, a jeśli nie jesteś pewien, przeczytaj je raz jeszcze, żeby niczego omyłkowo nie przegapić, bo bukmacher będzie bezlitosny. Jeśli zagrasz za mniej, niż wymaga PZBuk lub kurs nie będzie odpowiednio wysoki, to zwrotu nie otrzymasz.

Przykład otrzymania zakładu ubezpieczonego od PZBuk

Postawiłeś pierwszy kupon –  zakład wielokrotny za 60 zł na dwa mecze: Polska – Francja (2, 1.41) oraz Czechy – Walia (1, 1.78). W pierwszym spotkaniu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami wygrała Francja, w drugim jednak zamiast wygranej Czechów, mecz zakończył się remisem. Kupon został rozliczony jako przegrany, ale bukmacher dokona zwrotu. Dlatego, że spełniłeś wszystkie trzy wymogi, które postawił przed Tobą PZBuk bonus na start: minimalna stawka 50 zł (zagrałeś za 60 zł), minimalna liczba zdarzeń: 2 (postawiłeś 2) oraz minimalny kurs 1.40 (u Ciebie to 1.41 oraz 1.78).

Przykład, kiedy zakład ubezpieczony w PZBuk przepada

Mówiąc wprost, jeżeli Twój pierwszy kupon okaże się zwycięski, to cashback przepadnie. Nic w tym dziwnego. Zakład ubezpieczony może także Cię ominąć, nawet jeśli przegrasz pierwszy kupon. Kiedy? Wtedy, kiedy nie spełnisz wymogów, co do minimalnego kursu (1.40 na selekcję), minimalnej stawki (50 zł) oraz kiedy zamiast zakładu wielokrotnego, postawisz zakład pojedynczy.

Przyglądając się ofertom innych bukmacherów, zauważamy, że bonus od PZBuk jest wyjątkowo atrakcyjny. Raz, że opiewa na niezłą sumkę, a dwa bukmacher zwraca środki bez wymogu obrotu, co nie jest takie oczywiste u innych legalnych operatorów. Śmiało można przypuszczać, że bonus w PZBuk jest tym, co przyciągnie niejednego fana zakładów bukmacherskich. Czy także i Ciebie? Najpierw zobacz, co jeszcze ma w zanadrzu PZBuk.

PZbuk darmowy zakład 23 zł

Jeżeli wpłacisz na pierwszy depozyt min 50 złotych, otrzymasz także darmowy zakład, o wartości 23 złotych. Freebet wykorzystasz na kuponie akumulowanym, a więc takim który składa się przynajmniej z dwóch zakładów. Minimalny kurs łączny kuponu musi wynosić 2.00.

Bonusy do 1000 zł od kolejnych depozytów

Nie tylko pierwszy, ale też drugi, trzeci i czwarty depozyt uprawniają do odbioru bonusów. Jest to 25% do 250 zł od drugiego, 25% do 350 zł od trzeciego i 25% do 400 zł od czwartego depozytu. Za każdym razem musisz wpłacić minimum 25 zł.

Sklep Gracza w PZBuk, czyli szansa na kolejne bonusy

Za rejestrację z kodem promocyjnym w PZBuk otrzymasz 20 000 pkt. lojalnościowych, ale punkty możesz zbierać także samemu, a później wymieniać je na mniej lub bardziej cenne bonusy. Zasada programu lojalnościowego w PZBuk jest bardzo prosta. Punkty zbierasz za opisaną poniżej aktywność:

 • Weryfikacja adresu e-mail i numeru telefonu  – 600 punktów lojalnościowych
 • Logowanie – 25 punktów za pierwsze logowanie w danym dniu
 • Weryfikacja tożsamości – 500 punktów
 • Pierwsza wpłata środków – 100 punktów
 • Każda kolejne wpłata pieniędzy – 1 punkt za każde 1 zł

Jeżeli uzbierasz wystarczającą ilość punktów, możesz wówczas odebrać od PZBuk bonus w Sklepie Gracza. Ile minimum punktów potrzeba, aby otrzymać bonus? Najniższa cena to 5000 punktów lojalnościowych, za które możesz wykupić bonus od depozytu 20% do 50 zł. Oczywiście, im więcej punktów lojalnościowych PZBuk na Twoim koncie, tym atrakcyjniejsze nagrody możesz wychwycić. Przykładowo za 60 000 punktów możesz zakupić darmowy zakład o wartości 50 zł. Najcenniejsza zdobycz to darmowy zakład 500 zł, za który trzeba zapłacić 350 000 punktów lojalnościowych. Jak widzisz, opłaca się być aktywnym i kolekcjonować punkty za lojalność.

Poza opisywanymi powyżej promocjami, PZBuk dość często oferuje swoim klientom także tzw. tymczasowe promocje. Mogą się one pojawiać na stronie bukmachera, ale równie dobrze bezpośrednio na Twojej skrzynce e-mail czy telefonie komórkowym. Pod warunkiem, że wyrazisz stosowną zgodę na treści marketingowe. Jeżeli już zarejestrujesz się w PZBuk, to naszym zdaniem, warto to zrobić, żeby trzymać rękę na pulsie.

Poznaj najlepsze powody, dla których warto zarejestrować się w PZBuk

Skoro dotarłeś do tego momentu naszej recenzji, to mniemamy, że spodobał się Tobie w PZBuk bonus na start. To dobrze, bo ten zakład bez ryzyka to fajna sprawa. Czy wciąż masz wątpliwości, czy warto zarejestrować się w PZBuk? Spójrz na największe zalety bukmachera i sam podejmij decyzję, czy to jest to, czego oczekujesz po zakładach bukmacherskich.

Dobre kursy bukmacherskie i oferta zakładów

Nie ma co tamto, ale w PZBuk oferta zakładów jest naprawdę bogata. Możesz tu obstawiać wiele różnych sportów i ciekawe rynki bukmacherskie. Kursy też wyglądają w porządku i są mocno konkurencyjne na tle większości bukmacherów. Dodatkowo bukmacher posiada w stałej ofercie kilka promocji, dzięki którym możesz jeszcze bardziej podbić wspomniane kursy – czy to na kuponach solo lub na kuponach wielokrotnych.

Częste akcje promocyjne, w tym darmowe zakłady

Na ten temat weszliśmy już nieco przy okazji kursów, ale pozwól, że pociągniemy go dalej, bo promocje w PZBuk to codzienność. Darmowy bonus? A czemu by nie! Bukmacher często wrzuca na swoją stronę lub na e-maile graczy (którzy wyrażą zgodę na treści marketingowe) nowe oferty promocyjne. Do zgarnięcia są freebety i cashbacki. Zazwyczaj, kiedy w sporcie dzieje się coś emocjonującego, PZBuk trzyma rękę na pulsie i wypuszcza bonusy.

Szybka rejestracja bez zbędnych formalności

Dodatkowo w PZBuk rejestracja nie wymaga od Ciebie siedzenia przez kilka lub kilkanaście minut przed monitorem. Wystarczy około 90 sekund byś stworzył od postaw konto gracza. Możesz zaczynać bez weryfikacji, a bukmacher upomni się o nią przy pierwszej próbie wypłaty wygranych. Zatem śmiało możesz zarejestrować się w PZBuk, to tylko chwila,  a sam będziesz mógł przekonać się, jak tam jest i czy to odpowiednie dla Ciebie miejsce.

pzbuk aplikacja

Najczęściej zadawane pytania o PZBuk bonus na start

Czy w PZBuk bonus otrzyma każdy?

Aby odebrać 2023 złotych w bonusach powitalnych podaj kod promocyjny: PZMAX.

Jak obrócić bonus od PZBuk?

Cashback nie wymaga obrotu!

Czy jest w PZBuk freebet?

W ofercie powitalnej nie ma, ale darmowe zakłady pojawiają się w promocjach okresowych. Śledź więc ofertę PZBuk.

Nie dostałem bonusu od PZBuk, co robić?

Po pierwsze sprawdź czy spełniłeś warunki promocji. Jeśli tak, skontaktuj się z bukmacherem i opisz swój problem.

Czy jest na PZBuk bonus mobilny?

W PZBuk aplikacja jest pożyteczna i funkcjonalna, ale na ten moment nie ma żadnego bonusu mobilnego.

Poznaj o PZBuk opinie: bonus, zakłady i inne

W PZBuk bonus na start to cashback 1000 zł, 25% do 1000 zł i 23 zł frebet. Na tle innych bukmacherów cashback jest wysoki, nie ma zbyt skomplikowanych warunków, a zwrot trafia na saldo depozytowe (dostępne do wypłaty). Jednym słowem, to dobra oferta, dla której warto się zarejestrować i sprawdzić co jeszcze ma do zaproponowania PZBuk. Jest tutaj szereg różnych zakładów, sprawnie funkcjonująca aplikacja mobilna i dobre wsparcie klienta. Wśród minusów musimy wymienić dwie rzeczy – brak transmisji wideo, brak freebetu powitalnego (chociaż trafia się w promocjach okresowych)

 • Dobry bonus na start aż do 2023 zł
 • Częste promocje okresowe (w tym darmowe zakłady!)
 • Szereg zakładów bukmacherskich (nie tylko na sport)
 • Sprawnie działające wsparcie klienta (czat online, e-mail)

Zobacz oferty innych bukmacherów, jeśli nie zdecydowałeś się na PZBuk

PZBuk czy inni bukmacherzy? Którzy z nich są najlepsi? Naturalnie każdemu z graczy nasuwa się pytanie, zwłaszcza, jeżeli chodzi o bonusy powitalne. Poniżej zamieszczamy kilka zakładów bukmacherskich, które można uznać za bezpośrednią konkurencję PZBuk. Zobacz co na ten moment oferują dla nowych graczy.

 • STS
 • Fortuna
 • Betclic

W zakładach bukmacherskich STS i Fortuna znajdziesz aż po trzy bonusy na start. Są to: bonus 100%, cashback oraz freebet. W przypadku bukmachera STS łącznie możesz odebrać 1255 złotych, a we Fortunie, jako nowy klient możesz wycelować w 2220 złotych. Trzeci z opisywanych przez nas konkurentów PZBuk, Betclic oferuje nowym klientom cashback, a więc ubezpieczenie zakładu do 550 złotych. Promocja ma dość przystępne zasady.

Sam zadecyduj gdzie chcesz zagrać, ale też równie dobrze możesz wybrać nie jednego, a dwóch, albo i trzech bukmacherów. Przykładowo: najpierw odebrać od PZBuk bonus na start, a następnie zrobić to samo w STSie, Fortunie i Betclicu. I samemu porównać, który bukmacher jest lepszy, bo ilu graczy, tyle też różnych opinii. Tobie może spodobać się PZBuk, Wieśkowi STS, a Andżelice jeszcze inny buk: Betclic lub Fortuna.