Apator Toruń – Motor Lublin typy, kursy i transmisja (21.05.2023)

Pora przedstawić Apator Toruń – Motor Lublin typy na mecz w ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi 2023. Zanosi się na naprawdę duże emocje. 

Apator Toruń – Motor Lublin typy i przewidywania

Znacie już przygotowane przez nas Apator Toruń – Motor Lublin typy na spotkanie w Grodzie Kopernika. Uważamy, że ten pojedynek zakończy się triumfem Motoru Lublin. “Koziołki” solidnie rozpoczęły ten sezon i po pięciu kolejkach mają na swoim koncie cztery zwycięstwa. Ponieśli też porażkę w starciu z bardzo mocną Betard Spartą Wrocław.

Apator Toruń - Motor Lublin typy

Motor wygrywał cztery z ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynków z Apatorem. To niewątpliwie kolejna wymowna statystyka, którą warto mieć na uwadze w kontekście meczu na toruńskiej MotoArenie. Apator w tym sezonie, w przeciwieństwie do Motoru, nie radzi sobie zbyt dobrze. Do tej pory wywalczył tylko dwa zwycięstwa. Poza tym przegrał trzy mecze.

Na pewno sporym problemem Apatora jest to, że słabo jedzie m.in. Patryk Dudek, który notuje fatalny początek sezonu. W składzie Motoru wszyscy prezentują podobny poziom. Solidnie spisuje się m.in. Mikkel Michelsen. Przeczuwamy, że w Toruniu wywalczy przynajmniej 10 punktów.

Swoją drogą, to Motor też ma trochę problemów. W tym przypadku chodzi przede wszystkim o absencję Dominika Kubery, który nabawił się urazu kręgosłupa podczas kwalifikacji przed Grand Prix Polski w Warszawie.

Apator Toruń – Motor Lublin składy awizowane

Jak przedstawiają się składy awizowane na spotkanie For Nature Solutions Apator Toruń – Platinum Motor Lublin? Poniżej przedstawiamy zestawienia zgłoszone przez oba sztaby szkoleniowe.

Platinum Motor Lublin:
1. Jarosław Hampel
2. Jack Holder
3. Fredrik Lindgren
4. Kacper Grzelak
5. Bartosz Zmarzlik
6. Bartosz Bańbor
7. Mateusz Cierniak

For Nature Solutions KS Apator Toruń:
9. Paweł Przedpełski
10. Robert Lambert
11. Patryk Dudek
12. Wiktor Lampart
13. Emil Sajfutdinow
14. Krzysztof Lewandowski
15. Mateusz Affelt

Apator Toruń – Motor Lublin bezpośrednie mecze

Ostatni mecz z udziałem tych dwóch ekip odbył się 4 września 2022 roku. Wtedy lubelskie “Koziołki” pokonały toruńskiego Apatora 54:36.

  • Motor Lublin – Apator Toruń 54:36
  • Apator Toruń – Motor Lublin 50:40
  • Motor Lublin – Apator Toruń 55:35

Wcześniej Apator Toruń okazał się lepszy od Motoru Lublin. 2 września 2022 roku “Anioły” pokonały u siebie “Koziołki” 50:40. 3 lipca 2022 roku było natomiast 55:35 dla Motoru.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Apator Toruń – Motor Lublin? Transmisja

Mecz szóstej kolejki PGE Ekstraligi 2023 pomiędzy For Nature Solutions Apatorem Toruń i Platinum Motorem Lublin został przewidziany na 21 maja 2023 roku. Kiedy Apator Toruń – Motor Lublin i o której godzinie? Starcie w Grodzie Kopernika czeka nas już w niedzielę o godz. 19:15.

Oczywiście zaplanowana została transmisja z meczu Apator Toruń – Motor Lublin. Spotkanie będzie można śledzić na Canal+ Sport 5. Prowadzona będzie również transmisja za pośrednictwem internetu. Mecz zobaczysz na platformie Canal+ online.