Arged Malesa Ostrów – Falubaz Zielona Góra typy, kursy i transmisja (9.09.2023)

Przed nami interesująco zapowiadający się półfinał 1. Ligi Żużlowej – z tej okazji przedstawiamy wam Arged Malesa Ostrów – Falubaz Zielona Góra typy. Koniecznie przeanalizujcie naszą prognozę na ten pojedynek.

Arged Malesa Ostrów – Falubaz Zielona Góra typy i przewidywania

Arged Malesa Ostrów – Falubaz Zielona Góra typy na spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim zostały już przez nas przedstawione. Teraz czas je omówić. Być może niektórzy stawiają na to, że ostrowianie zdołają pokonać u siebie ekipę z Winnego Grodu. My tymczasem jesteśmy zdania, że Falubaz poradzi sobie z Arged Malesą i udanie wejdzie w półfinałowe zmagania w 1. Lidze Żużlowej.

Arged Malesa Ostrów - Falubaz Zielona Góra typy

Falubaz ma tak mocny skład, że powinien wygrać to spotkanie. Zielonogórzanie w tym sezonie dwukrotnie mierzyli się z Arged Malesą i każdorazowo wygrywali. Uważamy, że jest to bardzo wymowna statystyka. Na pewno ekipa spod znaku “Myszki Miki” raz jeszcze jest w stanie rozprawić się z tym przeciwnikiem.

Prognozujemy, że solidnie w ekipie z Zielonej Góry pojedzie Krzysztof Buczkowski. Ten zawodnik ma bardzo duże doświadczenie, co powinien wykorzystać w trakcie tego pojedynku. Uważamy, że jak najbardziej jest w stanie wywalczyć 10 punktów.

Nie ma przypadku w tym, że Falubaz jest wskazywany jako murowany faworyt półfinału z Arged Malesą. To drużyna, którą niektórzy w zasadzie już widzą w wyższej klasie rozgrywkowej. Zapewne Falubaz zawita do PGE Ekstraligi. Do tej pory zielonogórzanie szli jak burza przez rozgrywki 1. ligi.

Arged Malesa Ostrów – Falubaz Zielona Góra składy awizowane

Jak przedstawiają się składy awizowane na pierwszy półfinał 1. Ligi Żużlowej Arged Malesa Ostrów – Falubaz Zielona Góra? Zerknijmy na zestawienia zgłoszone przez oba sztaby szkoleniowe.

Enea Falubaz Zielona Góra

1.Przemysław Pawlicki

2.Luke Becker

3.Rasmus Jensen

4.Rohan Tungate

5.Krzysztof Buczkowski

6.Michał Curzytek

7.Maksym Borowiak

Arged Malesa Ostrów

9.Tobiasz Musielak

10.Francis Gusts

11.Grzegorz Walasek

12.Matias Nielsen

13.Oliver Berntzon

14.Jakub Krawczyk

15.Sebastian Szostak

Arged Malesa Ostrów – Falubaz Zielona Góra bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwie ekipy spotkały się 2 lipca 2023 roku. Wtedy Falubaz Zielona Góra wygrał z Arged Malesą Ostrów 54:36.

  • Falubaz Zielona Góra – Arged Malesa Ostrów 54:36
  • Arged Malesa Ostrów – Falubaz Zielona Góra 34:55

Wcześniej natomiast ostrowianie musieli przełknąć gorycz porażki przy okazji starcia na domowym owalu. U siebie przegrali z Falubazem 34:55. Taki wynik padł 11 czerwca 2023 roku.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Arged Malesa Ostrów – Falubaz Zielona Góra? Transmisja

Kiedy Arged Malesa Ostrów – Falubaz Zielona Góra i o której godzinie? To spotkanie przewidziane zostało na 9 września 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi o 16:30.

A gdzie dostępna będzie transmisja? Przekaz live pojawi się na kanale Canal+ Sport 5. Będzie też stream online – tradycyjnie na Canal+ online.