GKM Grudziądz – Motor Lublin typy i kursy (14.04.2024)

Czas na kolejne mecze PGE Ekstraligi 2024. W pierwszej kolejce nowego sezonu czeka nas dobrze zapowiadający się pojedynek w Grudziądzu. Poniżej zamieściłem GKM Grudziądz – Motor Lublin typy.

BONUS: KURS 100.00 na zwycięzcę meczu w STS! (rejestracja z kodem STSMAX, wpłata min. 50 zł i akceptacja zgód marketingowych, max. wygrana 200 zł) 

ODBIERZ BONUS

GKM Grudziądz – Motor Lublin typy bukmacherskie

Wydaje mi się, że GKM Grudziądz – Motor Lublin typy na mecz pierwszej kolejki PGE Ekstraligi nie są większą kontrowersją. “Koziołki” przystępują do rozgrywek z chęcią obrony mistrzowskiego tytułu, zaś sukcesem ZOOleszcz GKM-u Grudziądz będzie wjechanie do play-offów.

GKM Grudziądz - Motor Lublin typy

Różnica priorytetów, ale i potencjałów sprawiają, że uważam, iż tutaj lepszy okaże się Orlen Oil Motor Lublin. Bez wątpienia “Koziołki” mają duże szanse na to, by zdobyć Grudziądz. 

Jednocześnie prognozuję, że Jason Doyle zdobędzie więcej punktów od Jacka Holdera. Doyle w tym sezonie powinien być liderem grudziądzkiej drużyny. Holder to raczej solidna druga linia Motoru, choć oczywiście może zaskoczyć. Generalnie jednak na papierze widoczne są dysproporcje między tymi zawodnikami – głównie w kontekście doświadczenia.

GKM Grudziądz – Motor Lublin składy awizowane

Jak przedstawiają się składy awizowane na mecz ZOOleszcz GKM Grudziądz – Orlen Oil Motor Lublin? Poniżej zestawienia zgłoszone przez oba sztaby szkoleniowe.

Orlen Oil Motor Lublin:
1. Dominik Kubera
2. Jack Holder
3. Fredrik Lindgren
4. Mateusz Cierniak
5. Bartosz Zmarzlik
6. Wiktor Przyjemski
7. Bartosz Bańbor

ZOOleszcz GKM Grudziądz:
9. Max Fricke
10. Kacper Pludra
11. Jaimon Lidsey
12. Wadim Tarasienko
13. Jason Doyle
14. Kacper Łobodziński
15. Kevin Małkiewicz

GKM Grudziądz – Motor Lublin kursy bukmacherskie

Warto zauważyć, że kursy bukmacherskie podpowiadają, iż faworytem tego meczu jest Motor Lublin. Taki stan rzeczy nie powinien nikogo dziwić.

Generalnie Motor znów zmontował mocny skład i będzie walczyć o bardzo wysokie cele. Kurs na wygraną tego zespołu to tylko 1,30, co nikogo nie powinno zaskakiwać. “Koziołki” powinny zdobyć Grudziądz, choć wydaje się, że przeciwna drużyna postawi mocne warunki. GKM prawie na pewno tanio skóry podczas tego spotkania nie sprzeda. Będzie się działo, oj będzie!

GKM Grudziądz – Motor Lublin bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W tym sezonie obie ekipy jeszcze nie jechały w meczach oficjalnych. Odbyły się tylko sparingi.

Jeżeli chodzi zaś o ostatnie bezpośrednie starcia tych dwóch ekip, to dwa razy triumfował Motor Lublin (55:35 x2), a raz górą był GKM Grudziądz – 53:34. Grudziądzanie triumfowali w dn. 4 czerwca 2023 roku.

Gdzie oglądać GKM Grudziądz – Motor Lublin? Transmisja i godzina

Mecz ZOOleszcz GKM Grudziądz – Orlen Oil Motor Lublin odbędzie się w ramach pierwszej kolejki PGE Ekstraligi. Spotkanie przewidziano na 14 kwietnia 2024 roku. Początek rywalizacji o godz. 16:30.

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja z tego widowiska. Spotkanie obejrzysz na Canal+ Sport. Wolisz śledzić mecz w internecie? Będzie to możliwe przez Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ