GKM Grudziądz – Motor Lublin typy, kursy i transmisja (4.06.2023)

W ósmej kolejce PGE Ekstraligi GKM Grudziądz zmierzy się z Motorem Lublin. Sprawdźcie wyborne GKM Grudziądz – Motor Lublin typy na to spotkanie.

GKM Grudziądz – Motor Lublin typy i przewidywania

Poznaliście już nasze GKM Grudziądz – Motor Lublin typy? Jeżeli tak, to doskonale. Czas więc szerzej o nich opowiedzieć. Zanim jednak to uczynimy, musimy uważnie przeanalizować sytuację w tabeli PGE Ekstraligi.

GKM Grudziądz - Motor Lublin typy

Obecnie liderem zestawienia jest Sparta Wrocław, która ma na koncie komplet 14 punktów. Motor Lublin zajmuje drugie miejsce, z dorobkiem 10 “oczek”. “Koziołki” pięciokrotnie wygrywały, a poza tym poniosły dwie porażki.

W totalnym dołku znajduje się GKM Grudziądz. Grudziądzki zespół ma jeden jedyny punkcik, wywalczony za sprawą remisu. Poza tym ta ekipa sześciokrotnie przegrywała. GKM okupuje ostatnie miejsce tabeli PGE Ekstraligi.

Przeczuwamy, że w Grudziądzu lepszy okaże się Motor. Ten zespół pokonywał GKM aż w czterech poprzednich meczach. W pierwszym pojedynku w tym sezonie lubelska ekipa triumfowała nad GKM-em aż 55:35. To chyba mówi samo za siebie.

Liderem Motoru powinien być Bartosz Zmarzlik. Mistrz świata nie spuszcza z tonu i przeczuwamy, że w tym meczu zdobędzie przynajmniej 13 punktów.

GKM Grudziądz – Motor Lublin składy awizowane

Warto uważnie przeanalizować awizowane składy GKM-u Grudziądz i Motoru Lublin. Tak naprawdę próżno szukać niespodzianek. Motor po raz kolejny nie zdecydował się na to, by wystawić do boju fińską torpedę – Anttiego Voulasa. Za Dominika Kuberę w składzie znów pojawił się Kacper Grzelak.

ZOOleszcz GKM Grudziądz 
9. Max Fricke
10. Gleb Czugunow
11. Wadim Tarasienko
12. Frederik Jakobsen
13. Nicki Pedersen
14. Kacper Łobodziński
15. Kacper Pludra
16.

Platinum Motor Lublin 
1. Jarosław Hampel
2. Jack Holder
3. Fredrik Lindgren
4. Kacper Grzelak
5. Bartosz Zmarzlik
6. Bartosz Bańbor
7. Mateusz Cierniak
8.

GKM Grudziądz – Motor Lublin bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwie drużyny rywalizowały ze sobą w dniu 26 maja 2023 roku. Wtedy górą był Motor Lublin, wygrywając 55:35.

  • Motor Lublin – GKM Grudziądz 55:35
  • GKM Grudziądz – Motor Lublin 35:55
  • Motor Lublin – GKM Grudziądz 57:33

Motor Lublin pokonywał GKM Grudziądz w czterech poprzednich pojedynkach. “Koziołki” niewątpliwie udowodniły, że stać ich na osiąganie fantastycznych rezultatów w starciach z rywalem z Grudziądza.

Kiedy, o której i gdzie oglądać GKM Grudziądz – Motor Lublin? Transmisja

Konfrontacja ZOOleszcz GKM Grudziądz – Platinum Motor Lublin dojdzie do skutku w ramach ósmej kolejki PGE Ekstraligi 2023. To spotkanie odbędzie się na owalu w Grudziądzu.

Kiedy GKM Grudziądz – Motor Lublin i o której godzinie? Starcie przewidziano na 4 czerwca 2023 roku. Pierwszy bieg ruszy natomiast o 16:30.

A gdzie będzie można oglądać mecz GKM Grudziądz – Motor Lublin? Ci, których zabraknie na stadionie, będą mogli skorzystać z transmisji na Eleven Sports 1. Poza tym dostępny będzie stream online – znajdziesz go między innymi na platformie Pilot WP.