Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów typy, kursy i transmisja (4.06.2023)

W ósmej kolejce 1. Ligi Żużlowej dojdzie do znakomicie zapowiadającego się meczu w Bydgoszczy. Koniecznie sprawdźcie nasze Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów typy.

Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów typy i przewidywania

Pora nieco szerzej omówić przygotowane przez nas Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów typy na pojedynek przy ulicy Sportowej w Bydgoszczy. Przede wszystkim przewidujemy triumf “Gryfów”. Ta drużyna wygrywała u siebie z ostrowianami w dwóch poprzednich meczach i wydaje się być solidniejszą ekipą.

Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa Ostrów typy

Poza tym uważamy, że solidnym ogniem Polonii będzie Wiktor Przyjemski. Ten młody zawodnik nie spuszcza z tonu i jest filarem formacji młodzieżowej bydgoskiego klubu. Tym razem powinien wykręcić co najmniej 8 punktów.

Drugie miejsce w tabeli ligowej aktualnie należy do bydgoskiej Polonii. Na koncie tego zespołu widnieje 8 punktów. Arged Malesa Ostrów ma z kolei 6 “oczek”, ale odjechała mecz mniej niż Polonia. Ostrowianie znajdują się na czwartym miejscu.

Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów składy awizowane

Warto uważnie przeanalizować zestawienia awizowane na pojedynek w Bydgoszczy. Nie wiadomo, kto pojedzie z numerem 12. Na razie nie wskazano żadnego nazwiska, więc poza składem Polonii znajdują się David Bellego i Benjamin Basso.

Jeżeli chodzi o ostrowian, to ten zespół będzie osłabiony. Wszystko ze względu na perturbacje zdrowotne Francisa Gustsa. Teraz pojedzie Victor Palovaara, który jest notowany znacznie niżej niż Łotysz.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
9. Daniel Jeleniewski
10. Szymon Szlauderbach
11. Kenneth Bjerre
12.
13. Andreas Lyager
14. Wiktor Przyjemski
15. Oliwier Buszkiewicz

Arged Malesa Ostrów:
1. Oliver Berntzon
2. Matias Nielsen
3. Victor Palovaara
4. Grzegorz Walasek
5. Tobiasz Musielak
6. Sebastian Szostak
7. Jakub Krawczyk

Arbitrem tego pojedynku będzie Piotr Lis. W rolę komisarza toru wcieli się Krzysztof Guz, natomiast komisarzem technicznym będzie Marcin Bordewicz. Przewodniczący jury tych zawodów to z kolei Marek Wojaczek.

Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwie drużyny rywalizowały 15 sierpnia 2021 roku. Wtedy Ostrovia wygrała u siebie 54:36.

  • Ostrovia Ostrów Wlkp. – Polonia Bydgoszcz 54:36
  • Polonia Bydgoszcz – Ostrovia Ostrów Wlkp. 46:44
  • Polonia Bydgoszcz – Ostrovia Ostrów Wlkp. 58:31

Wcześniej natomiast dwa razy z rzędu wygrała bydgoska Polonia. Ten zespół triumfował na domowym owalu 58:31, a także 46:44. Jak będzie tym razem? Czas pokaże.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów? Transmisja

Konfrontacja Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wlkp. dojdzie do skutku w ramach ósmej kolejki zmagań na zapleczu PGE Ekstraligi. Kiedy Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów? Spotkanie odbędzie się 4 czerwca 2023 roku. Początek zmagań nastąpi natomiast o godzinie 14:00.

Oczywiście prowadzona będzie bezpośrednia transmisja z tego pojedynku. Przekaz live pojawi się na antenie Canal+ Sport 5. Mecz będzie można śledzić również w internecie – na platformie Canal+ online. Jest ona dostępna z poziomu komputerów, nowoczesnych telewizorów, smartfonów i tabletów.