Landshut Devils – ROW Rybnik typy, kursy i transmisja (28.05.2023)

W siódmej kolejce 1. Ligi Żużlowej dojdzie do konfrontacji Trans MF Landshut Devils z ROW-em Rybnik. Przed tym pojedynkiem przedstawiamy godne uwagi Landshut Devils – ROW Rybnik typy.

Landshut Devils – ROW Rybnik typy i przewidywania

Pora szerzej omówić przygotowane przez nas Landshut Devils – ROW Rybnik typy. Przeczuwamy, że to spotkanie zakończy się triumfem niemieckiego zespołu. “Diabły” pokazały już, że jak najbardziej są w stanie wygrywać i wydaje się, że tym razem wykorzystają do tego atut własnego toru.

Landshut Devils - ROW Rybnik typy

Poza tym prognozujemy, że solidnie w barwach Landshut Devils pojedzie Jonas Jeppesen. Według naszych przewidywań, zdobędzie on przynajmniej 8 punktów. Ten zawodnik zdążył już udowodnić, że stać go na wiele. Później gdzieś się zagubił, a teraz, po wypożyczeniu do Landshut Devils, chyba zyskuje nowe “żużlowe życie”. Czas pokaże, czy zdoła w pełni spłacić kredyt zaufania.

Ten mecz będzie niewątpliwie bardzo istotny dla układu w dolnych rejonach tabeli. Aktualnie ekipy z Landshut i Rybnika sąsiadują ze sobą w zestawieniu pierwszej ligi. Obie te drużyny po dwa razy wygrywały i zaliczyły po cztery porażki. Rybniczanie zajmują szóstą lokatę, a ekipa “Diabłów” jest siódma.

Landshut Devils – ROW Rybnik składy awizowane

A jak przedstawiają się składy na konfrontację Landshut Devils – ROW Rybnik? Rzućcie okiem na zestawienia zgłoszone przez sztaby obu ekip.

ROW Rybnik

1. Brady Kurtz
2. Patryk Wojdyło
3. Matej Zagar
4. Lech Chlebowski
5. Patrick Hansen
6. Paweł Trześniewski
7. Kacper Tkocz

Landshut Devils 

9. Kai Huckenbeck
10. Jonas Jeppesen
11. Marius Hildebrand
12. Kim Nilsson
13. Dimitri Berge
14. Erik Bachhuber
15. Norick Bloedorn

Landshut Devils – ROW Rybnik bezpośrednie mecze

Jakimi wynikami kończyły się ostatnie bezpośrednie starcia tych dwóch ekip? Rzućmy okiem.

  • Landshut Devils – ROW Rybnik 52:38
  • ROW Rybnik – Landshut Devils 53:37

Po raz ostatni te dwie drużyny spotkały się 17 lipca 2022 roku. Wtedy Landshut Devils wygrało z ROW-em Rybnik 52:38. Wcześniej te ekipy rywalizowały w dniu 16 kwietnia 2022 roku, gdy było 53:37 dla rybniczan.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Landshut Devils – ROW Rybnik? Transmisja

Konfrontacja Trans MF Landshut Devils z ROW-em Rybnik została przewidziana na 28 maja 2023 roku. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00. Wiesz już zatem, kiedy Landshut Devils – ROW Rybnik i o której godzinie.

A czy będzie prowadzona transmisja “na żywo”? Niestety, nie mamy dobrej informacji dla tych, którzy chcieliby obejrzeć to spotkanie w telewizji. Przekaz live tym razem nie został przewidziany. Zmagania zobaczą więc tylko ci, którzy pojawią się na stadionie w Landshut.

Niestety, telewizja Canal+ aktualnie omija Landshut. Jest to oczywiście poniekąd zrozumiałe, bo dojechanie na tamtejszy stadion oznacza niemałe koszty. A przecież są też pewnie inne wydatki m.in. logistyczne, o których polscy kibice nawet nie zdają sobie sprawy.