Orzeł Łódź – ROW Rybnik typy, kursy i transmisja (10.06.2023)

10 czerwca 2023 roku czeka nas kolejny pojedynek w ramach pierwszej ligi żużlowej. Tym razem zmierzą się ekipy z Łodzi i Rybnika. Przedstawiamy najlepsze Orzeł Łódź – ROW Rybnik typy.

Orzeł Łódź – ROW Rybnik typy i przewidywania

Zapewne zdążyliście się już zapoznać z tym, jakie mamy Orzeł Łódź – ROW Rybnik typy. Czas więc je nieco szerzej omówić. Zanim jednak do tego przejdziemy, musimy zerknąć na sytuację w ligowej tabeli. ROW Rybnik aktualnie zajmuje w niej trzecie miejsce. Na koncie “Rekinów” po ośmiu meczach widnieje siedem punktów. Jest to efekt trzech zwycięstw, a także pięciu porażek.

Orzeł Łódź - ROW Rybnik typy

Jeżeli chodzi natomiast o Orła Łódź, to ta ekipa wywalczyła sześć “oczek”, również w ośmiu spotkaniach. Łodzianie trzykrotnie zwyciężali i ponieśli pięć porażek. Bilans mają więc taki sam, jak rybniczanie, ale “Rekiny” dodatkowy punkcik wywalczyły dzięki wygraniu jednego z dwumeczów.

A co z tymi naszymi typami? Przede wszystkim przeczuwamy, że triumf w tym spotkaniu odnotują łodzianie. Uważamy, że kluczem do sukcesu może być tutaj znajomość domowej nawierzchni. Podopieczni Marka Cieślaka niewątpliwie mają spory potencjał i powinni to wykorzystać.

Jednocześnie uważamy, że goście z Rybnika zdołają wysoko zawiesić poprzeczkę. Mocnym ogniwem “Rekinów” może być choćby Matej Zagar. Słoweniec ma niemałe doświadczenie, dzięki któremu może zdobyć co najmniej 9 punktów.

Orzeł Łódź – ROW Rybnik składy awizowane

Oczywiście znamy już składy awizowane na mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – ROW Rybnik. Sprawdźcie, na jakie zestawienia postawili trenerzy obu ekip.

 

Orzeł Łódź – ROW Rybnik bezpośrednie mecze

Jakimi wynikami kończyły się ostatnie bezpośrednie pojedynki tych dwóch ekip? Poprzednie starcie odbyło się 20 maja 2023 roku, kiedy to ROW wygrał 48:42.

  • ROW Rybnik – Orzeł Łódź 48:42
  • ROW Rybnik – Orzeł Łódź 47:43
  • Orzeł Łódź – ROW Rybnik 51:39

Wcześniej te drużyny mierzyły się 23 lipca 2022 roku. Wtedy górą również był ROW. Rybniczanie zwyciężyli 47:43, natomiast 22 kwietnia 2022 roku lepszy okazał się Orzeł Łódź (51:39).

Kiedy, o której i gdzie oglądać Orzeł Łódź – ROW Rybnik? Transmisja

Do starcia H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – ROW Rybnik dojdzie w ramach dziewiątej kolejki 1. Ligi Żużlowej. To spotkanie odbędzie się już lada moment!

Kiedy Orzeł Łódź – ROW Rybnik i o której godzinie? Mecz w Łodzi został zaplanowany na 10 czerwca 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi natomiast o 16:30. Warto wygospodarować sobie trochę czasu, by śledzić losy starcia łódzko-rybnickiego.

Gdzie dostępna będzie bezpośrednia transmisja? Ten mecz będziesz mógł obejrzeć na Canal+ Sport 5. Jeżeli wolisz śledzić rywalizację za pośrednictwem internetu, to takie rozwiązanie również będzie dostępne. Przekaz live pojawi się na Canal+ online.