Roland Garros 2023 wyniki meczów na żywo (09.06.2023)

W grze o wygraną na paryskich kortach pozostała już tylko czołowa czwórka. Oto Roland Garros 2023 wyniki meczów na żywo, dzięki którym poznamy szczęśliwców mających sposobność zmierzyć się w bezpośredniej rywalizacji o końcowy triumf.

Roland Garros 2023 wyniki meczów (09.06.2023)

Sensacyjnie Karolina Muchova oraz zgodnie z planem, lecz nie bez problemów Iga Świątek. Już w tym momencie Roland Garros wyniki meczów z udziałem Pań dały nam odpowiedź co do składu wielkiego finału. Niewiadomą pozostają zatem tylko nazwiska zawodników, którzy będą walczyć o kultową statuetkę w zmaganiach Panów.

Piątek 9 Czerwca

French Open

Zakończony

Carlos Alcaraz Garfia

3

7

1

1

1

Novak Djokovic

6

5

6

6

3

Zakończony

Casper Ruud

6

6

6

3

Alexander Zverev

3

4

0

0

wyniki-na-zywo-09-06-2023
fot. Icon Sport

W przed turniejowych typowaniach to właśnie Carlos Alcaraz oraz Novak Djokovic wskazywani byli jako Ci gracze, którzy zmierzą się w boju o główną wygraną. Drabinka French Open skonstruowana została jednak w ten sposób, że drogi Hiszpana oraz Serba skrzyżują się dokładnie rundę wcześniej. Wyniki Roland Garros 2023 finalnie mogą być zatem niezwykle zaskakujące. Szczególnie gdy ten półfinałowy bój będzie trwał cztery bądź pięć setów, a tak typuje dość spore grono obstawiających.

Gdyby takie Roland Garros wyniki meczów miały się ziścić, to wygrany z pary Ruud – Zverev miałby w finale nieco ułatwione zadanie w związku ze sporym zmęczeniem rywala. Czy przypadkiem drugi z półfinałów nie zapowiada się jako potyczka jednakowo wyrównana? Naszym skromnym zdaniem zdecydowanie tak.

Emocji 9 czerwca 2023 roku zabraknąć zatem nie powinno. Prawdziwi fani tenisa ten dzień mogą zapamiętać na bardzo długo. Lepszego przedsmaku finałowych rozstrzygnięć wymarzyć sobie chyba nie mogliśmy drodzy Państwo.