PKN ORLEN sponsorem tytularnym 2021 Lublin FIM Speedway Grand Prix of Poland

PKN ORLEN został sponsorem tytularnym dwóch rund 2021 ORLEN Lublin FIM Speedway Grand Prix of Poland. Zawody odbędą się w dniach 6-7 sierpnia na Stadionie Żużlowym przy Al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie.

– Cieszymy się, że PKN ORLEN został sponsorem tytularnym dwóch rund Speedway Grand Prix, które zorganizujemy w Lublinie. Mam nadzieję, że właśnie dzięki współpracy będziemy mogli jeszcze bardziej podnieść poziom organizacyjny i sportowy wydarzenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc mieć w swoim gronie właśnie takiego sponsora, którego podobnie jak nas cechuje dążenie do bycia najlepszym – mówi Jakub Kępa, Prezes Zarządu Speedway Lublin S.A.

Zawody FIM Speedway Grand Prix to największa impreza żużlowa na całym świecie, a także jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń w kraju, które cieszy się niesłabnącą popularnością. Fani żużla z całego kraju, jak i amatorzy tego sportu z zagranicy przyjeżdżają na SGP, by dopingować swoich zawodników i uczestniczyć w najbardziej prestiżowym żużlowym wydarzeniu na świecie.

– Żużel jest jedną z najpopularniejszych motorsportowych dyscyplin w Polsce, posiadającą również rzeszę wiernych fanów poza jej granicami. Od kilku lat jesteśmy z nią związani poprzez sponsoring Żużlowej Reprezentacji Polski, a od dwóch lat poprzez Bartosza Zmarzlika – dwukrotnego Indywidualnego Mistrza Świata i tegorocznego Indywidualnego Mistrza Polski. Poprzez sponsoring zawodników i wydarzeń żużlowych  wzmacniamy skojarzenia marki ORLEN z dyscypliną, która ma w Polsce wielkie tradycje i wspaniałe sukcesy. Jestem przekonana, że FIM Speedway Grand Prix w Lublinie dostarczy kibicom wielu wspaniałych emocji – mówi Agata Pniewska, Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN

PKN ORLEN to nie tylko nowoczesny gracz na rynku paliw i energetyki oraz największa firma w Europie Środkowo-Wschodniej, ale także najaktywniejszy sponsor sportu w Polsce. Poprzez swoje działania wspiera liczne dyscypliny motorsportu, wśród nich żużel, rajdy i wyścigi samochodowe. Koncern angażuje się w siatkówkę, lekkoatletykę, kolarstwo, piłkę ręczną oraz nożną. Jest również sponsorem strategicznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej oraz Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.


Ciekawą ofertę na mecze żużlowe przedstawiają bukmacherzy. Fortuna Kod Promocyjny 2021: Cashback do 2000 zł

0 0 vote
Article Rating