ROW Rybnik – Stal Rzeszów typy i kursy (20.04.2024)

Przed nami druga kolejka Metalkas 2. Ekstraligi. Poniżej przedstawiam ROW Rybnik – Stal Rzeszów typy na świetnie zapowiadający się mecz w Rybniku. Emocji na pewno nie zabraknie. A kto wygra to spotkanie?

ROW Rybnik – Stal Rzeszów typy bukmacherskie

Zanim przeanalizuję ROW Rybnik – Stal Rzeszów typy, muszę wyraźnie podkreślić, że zanosi się na naprawdę dobre widowisko. Wydaje się, że o końcowym rozstrzygnięciu zadecydować mogą tutaj totalne detale. Która drużyna odnotuje triumf?

ROW Rybnik - Stal Rzeszów typy

Uważam, że tutaj z wygranej cieszyć się będzie ekipa Stali Rzeszów. Niektórych może zdziwić taka prognoza, ale absolutnie nie jest ona dziełem przypadku. Takie przeczucia motywuję faktem, że Texom Stal Rzeszów dobrze weszła w sezon i pokazała, że drzemie w niej wręcz ogromny potencjał. Będzie chciała pójść za ciosem i wygrać też w Rybniku.

Jednocześnie zwiastuję, że Krystian Pieszczek wywalczy więcej punktów niż Jakub Jamróg. Wydaje się, że zawodnik ROW-u Rybnik jeszcze nie jest w najwyższej formie, a Pieszczek na inaugurację zrobił 11+1 pkt. Teraz znów może błyszczeć.

ROW Rybnik – Stal Rzeszów składy awizowane

Oczywiście przedstawiciele obu sztabów szkoleniowych zgłosili już składy na ten mecz. W jakich zestawieniach pojadą zespoły z Rybnika i Rzeszowa? Poniżej możemy zobaczyć awizowane składy ROW Rybnik i Stali Rzeszów.

Innpro ROW Rybnik: 9. Rohan Tungate, 10. Brady Kurtz, 11. Jakub Jamróg, 12. Norick Bloedorn, 13. Grzegorz Walasek, 14. Maksym Borowiak, 15. Kacper Tkocz

Texom Stal Rzeszów: 1. Marcin Nowak, 2. Krystian Pieszczek, 3. Jacob Thorssell, 4. Mateusz Świdnicki, 5. Nicki Pedersen, 6. Wiktor Rafalski, 7. Bartosz Curzytek

ROW Rybnik – Stal Rzeszów kursy bukmacherskie

Oczywiście warto przeanalizować kursy bukmacherskie przed meczem w Rybniku. Stanowią one podpowiedź odnośnie do tego, kto jest faworytem.

ROW Rybnik – Stal Rzeszów bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W ostatnich latach nie dochodziło do bezpośrednich starć tych dwóch drużyn. Nie mamy więc do czego nawiązać, jeżeli chodzi o wyniki.

Warto jednak zauważyć, że Stal Rzeszów na inaugurację pokonała łódzkiego Orła 54:36. Zespół ROW-u Rybnik po interesującym starciu odnotował triumf w Poznaniu. Mecz zakończył się wynikiem 48:42 dla “Rekinów”.

Gdzie oglądać ROW Rybnik – Stal Rzeszów? Transmisja i godzina

Spotkanie Innpro ROW Rybnik – Texom Stal Rzeszów odbędzie się 20 kwietnia 2024 roku. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 19:00.

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja. Spotkanie obejrzysz na Canal+ Sport 5. Mecz będzie można śledzić też online na Canal+ online.

Ostatecznie to spotkanie nie dojdzie do skutku w pierwotnie planowanym terminie. Na przeszkodzie stanęły bowiem warunki atmosferyczne. Póki co nie wiadomo, kiedy nastąpi ponowna próba rozegrania tego pojedynku.r

OGLĄDAJ TUTAJ