SGP Toruń 2023 typy i kursy na Speedway Grand Prix Polski

Przed nami ostatnia runda tegorocznego Speedway Grand Prix. Czas na SGP Toruń 2023. Typy na Grand Prix Polski na żużlu i kursy bukmacherskie sprawdzisz w poniższym tekście. Czy Bartosz Zmarzlik zdobędzie tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu po raz czwarty w karierze?

SGP Toruń 2023 typy i kursy bukmacherskie (30.09.2023)

Ostatnia runda Speedway Grand Prix 2023 zapowiada się iście rewelacyjnie. Wszystko dlatego, że dwa tygodnie temu z rywalizacji w Vojens za nieprzepisowy kombinezon został wykluczony Bartosz Zmarzlik. Polak miał przypieczętować czwarty tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu, a tymczasem Fredrik Lindgren, który w Vojens był drugi zmniejszył do niego stratę do 6 punktów i podczas Speedway Grand Prix Polski w Toruniu 2023 wszystko jest jeszcze możliwe. Nasze SGP Toruń 2023 typy wskazują jednak, że to Bartosz Zmarzlik będzie lepszy od Fredrika Lindgrena i przypieczętuje tytuł IMŚ. Nie ma co ukrywać, Polak będzie niezwykle zmotywowany żeby zmazać plamę po Vojens.  W zeszłym roku podczas rundy Grand Prix w Toruniu, Zmarzlik był drugi, a Lindgren dopiero szósty. Popularny “Fredka” przywiózł wówczas tylko jedną trójkę. Zmarzlik lubi się ścigać w Toruniu na torze, który ma wiele ścieżek.

SGP Toruń 2023 typy
fot. Icon Sport

Nasze drugie Speedway Grand Prix Toruń 2023 typy to Jack Holder lepszy od Dominika Kubery. Cóż, w przypadku Holdera, może dać o sobie znać znajomość toru oraz obycie w cyklu SGP. Każdy doskonale wie, jak ważne jest doświadczenie na tym poziomie. Kubera może błysnąć w pojedynczych biegach, ale w ogólnym rozrachunku to Jack Holder powinien być lepszy. Zwłaszcza, że Jack Holder to czwarty zawodnik klasyfikacji generalnej i będzie walczył podczas Grand Prix w Toruniu o brązowy medal.

Speedway Grand Prix 2023 kursy bukmacherskie na zwycięzcę

Kto wygra Speedway Grand Prix 2023? Kursy bukmacherskie zdecydowanie przemawiają za Bartoszem Zmarzlikiem, który przed ostatnią rundą w Toruniu ma sześć punktów przewagi nad jedynym, który może mu zagrozić, a więc Szwedem Fredrikiem Lindgrenem.

SGP 2023 zwycięzca

Bartosz Zmarzlik

1,12

OBSTAW TUTAJ

Fredrik Lindgren

5,50

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na SGP w Toruniu

WEJDŹ NA STRONĘ