Sparta Wrocław – GKM Grudziądz typy i kursy (09.06.2023)

Mamy dla was atrakcyjne Sparta Wrocław – GKM Grudziądz typy. Koniecznie sprawdźcie, co przeczuwamy w kontekście pojedynku we Wrocławiu.

Sparta Wrocław – GKM Grudziądz typy i przewidywania

Dotychczas ekipa Betard Sparty Wrocław prezentowała bardzo wysoką formę. Ten zespół uzbierał komplet 14 punktów. To efekt siedmiu zwycięstw. Oczywiście wrocławianie są wyraźnym liderem ligowej tabeli. ZOOleszcz GKM Grudziądz zajmuje z kolei siódme miejsce. Ma na koncie jedno zwycięstwo, jeden remis i sześć porażek, co daje w sumie tylko cztery punkty.

Sparta Wrocław - GKM Grudziądz typy

Nasze Sparta Wrocław – GKM Grudziądz typy chyba nikogo nie powinny dziwić. Przeczuwamy, że wicemistrzowie Polski wykorzystają atut własnego owalu do tego, by pewnie rozprawić się z drużyną z Grudziądza. Praktycznie wszystkie argumenty są po stronie Sparty.

Wrocławski zespół do triumfu poprowadzić może Artiom Łaguta. Prognozujemy, że ten zawodnik zapisze na swoim koncie przynajmniej 11 punktów. Ma ogromne doświadczenie, a wrocławski owal zna niczym własną kieszeń, co powinno mu pomóc.

Sparta Wrocław – GKM Grudziądz składy awizowane

Jak przedstawiają się składy awizowane na mecz Sparta Wrocław – GKM Grudziądz? Zestawienia obu ekip zaprezentowaliśmy poniżej. Spójrzcie, na kogo chcą postawić opiekunowie obu ekip:

Betard Sparta Wrocław 
9. Tai Woffinden
10. Daniel Bewley
11. Artiom Łaguta
12. Piotr Pawlicki
13. Maciej Janowski
14. Mateusz Panicz
15. Bartłomiej Kowalski

ZOOleszcz GKM Grudziądz 
1. Nicki Pedersen
2. Gleb Czugunow
3. Frederik Jakobsen
4. Wadim Tarasienko
5. Max Fricke
6. Kacper Pludra
7. Kacper Łobodziński

Sparta Wrocław – GKM Grudziądz bezpośrednie mecze

Musimy oczywiście nieco cofnąć się w czasie, by sprawdzić, jakimi wynikami kończyły się ostatnie pojedynki tych dwóch ekip. Poprzednie starcie GKM Grudziądz – Sparta Wrocław miało miejsce 19 maja 2023 roku w Grudziądzu. Wtedy Sparta wygrała 48:42.

  • GKM Grudziądz – Sparta Wrocław 42:48
  • Sparta Wrocław – GKM Grudziądz 66:24
  • GKM Grudziądz – Sparta Wrocław 49:41

Wcześniej Sparta wręcz rozbiła GKM Grudziądz. 22 lipca 2022 roku wrocławianie pokonali ten zespół aż 66:24. 16 kwietnia 2022 roku było natomiast 49:41 dla grudziądzan.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Sparta Wrocław – GKM Grudziądz? Transmisja

Starcie Betard Sparty Wrocław z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz dojdzie do skutku w ramach dziewiątej kolejki PGE Ekstraligi 2023. Ten mecz został zaplanowany na 9 czerwca 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi natomiast o godz. 18:00

Wiesz już zatem, kiedy Sparta Wrocław – GKM Grudziądz i o której godzinie. Niewątpliwie warto zarezerwować sobie troszkę czasu, by zobaczyć ten mecz. Wyraźnym faworytem jest co prawda Sparta Wrocław, ale GKM Grudziądz udowodnił już, że jest w stanie zaskakiwać. Kto wie, być może grudziądzanie zdołają postawić się zdecydowanie wyżej notowanemu przeciwnikowi.

A gdzie dostępna będzie transmisja z konfrontacji Sparty Wrocław z GKM-em Grudziądz? Ten mecz będzie można oglądać na kanale Eleven Sports 1. Pierwszy bieg, jak wspomnieliśmy, ruszy o godz. 18:00. Przekaz live rozpocznie się natomiast dwa kwadranse wcześniej.

Starcie Sparta Wrocław – GKM Grudziądz będzie można śledzić nie tylko w telewizji. Okazuje się bowiem, że dostępny będzie też stream online. Znajdziesz go na platformie Pilot WP, która pozwala na legalne oglądanie Eleven Sports 1 przez internet.