Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja i stream online, gdzie oglądać? (08.06.2023)

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo. Transmisja i stream online, gdzie oglądać? (08.06.2023)
Icon Sport

Polka zagra w 1/2 finału Roland Garros 2023 przeciwko Beatriz Haddad Mai. Kiedy, o której gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Gdzie oglądać mecz Świątek? Odpowiedzi na wszystkie te pytania poznasz poniżej.

OGLĄDAJ TUTAJ

Mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo, transmisja tv, stream online za darmo (08.06.2023)

Iga Świątek bardzo pewnie wygrała piąty mecz z rzędu na Roland Garros 2023, pokonując tym razem w ćwierćfinale Coco Gauff. Polka nie straciła jeszcze w tym roku w Paryżu ani seta. Co ciekawe, był to także siódmy bezpośredni mecz z Coco, wygrany 2:0. Wróćmy jednak do półfinału Roland Garros 2023. Mecz Świątek dzisiaj 8 czerwca 2023 roku, o godzinie 18:50. Kiedy gra Świątek? O której? Będzie to drugi półfinał dnia. Jako pierwszy ruszy mecz Karoliny Muchovej z Aryną Sabalenką (15:00), a Polka wyjdzie na kort bezpośrednio po jego zakończeniu.

Gdzie oglądać jak gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja

Transmisja telewizyjna meczu Świątek tradycyjnie na Eurosporcie, który posiada prawa do pokazywania Rolanda Garrosa. Jeżeli chodzi o Świątek – Haddad Maia stream online, to Iga Świątek mecz dzisiaj zobaczysz w Betclic.

Jak oglądać? Zarejestruj darmowe konto, a transmisję znajdziesz w zakładce “na żywo”. W Betclic obejrzysz wszystkie mecze tenisa ziemnego za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Przypomnijmy raz jeszcze, że mecz Świątek dzisiaj z Haddad Maią, to półfinał Rolanda Garrosa 2023. Iga znalazła się po raz piąty w wielkoszlemowym półfinale. Jeżeli wygra, to w finale zagra z Aryną Sabalenką lub Karoliną Muchovą.