Sparta Wrocław – Motor Lublin typy, kursy i transmisja (24.09.2023)

To już ostatni mecz w ramach PGE Ekstraligi 2023! Koniecznie przeanalizujcie, jakie mamy Sparta Wrocław – Motor Lublin typy na ten pojedynek.

Sparta Wrocław – Motor Lublin typy i przewidywania

Znacie już nasze Sparta Wrocław – Motor Lublin typy na pojedynek na Stadionie Olimpijskim. Na pewno wpływ na takie prognozy mają perturbacje kadrowe Spartan. Niestety, pech ich nie oszczędza. Kontuzje sprawiają, że raczej wrocławianie mogą tylko pomarzyć o złocie Drużynowych Mistrzostw Polski. Większe szanse na sukces przypisuje się Motorowi.

Sparta Wrocław - Motor Lublin typy

Ekipę z Lublina do sukcesu poprowadzić powinien Bartosz Zmarzlik. To kolejny udany sezon w wykonaniu tego zawodnika. Przewidujemy, że w trakcie tego pojedynku wykręci przynajmniej 12 punktów. Uważamy, że jak najbardziej go na to stać.

Rewanżowy finał PGE Ekstraligi 2023 odbędzie się 24 września 2023 roku. Wcześniej te dwie ekipy spotkały się w dniu 17 września 2023 roku. Wówczas Motor Lublin wykorzystał znajomość domowego owalu i wygrał 51:39.

W szeregach Motoru najsolidniej pojechali Jarosław Hampel i Bartosz Zmarzlik. Ten pierwszy zawodnik wykręcił 10 punktów i bonus, natomiast Zmarzlik zaliczył 10 “oczek”. Zawiódł zaś Dominik Kubera, który uzbierał tylko 5+1.

A kto szalał po stronie Sparty? Tutaj fenomenalnie spisał się Daniel Bewley, autor 16 punktów z bonusem. Artiom Łaguta zdobył 12 “oczek”, a Piotr Pawlicki – 10. W zasadzie tylko oni punktowali dla drużyny z Wrocławia.

Sparta Wrocław – Motor Lublin składy awizowane

Jak przedstawiają się składy awizowane na rewanżowy mecz Betard Sparta Wrocław – Platinum Motor Lublin w ramach finału PGE Ekstraligi? Poniżej przedstawiamy zestawienia zgłoszone przez oba sztaby:

Platinum Motor Lublin:
1. Jarosław Hampel
2. Dominik Kubera
3. Fredrik Lindgren
4. Jack Holder
5. Bartosz Zmarzlik
6. Mateusz Cierniak
7. Bartosz Bańbor

Betard Sparta Wrocław:
9. Tai Woffinden
10. Piotr Pawlicki
11. Artiom Łaguta
12. Connor Bailey
13. Daniel Bewley
14. Kevin Małkiewicz
15. Bartłomiej Kowalski

Sparta Wrocław – Motor Lublin bezpośrednie mecze

Zerkamy na ostatnie bezpośrednie mecze tych dwóch ekip. Jakie wyniki w nich padały?

  • Motor Lublin – Sparta Wrocław 51:39
  • Sparta Wrocław – Motor Lublin 41:49
  • Motor Lublin – Sparta Wrocław 44:46

Po raz ostatni te drużyny spotkały się 17 września 2023 roku, o czym już wspomnieliśmy. Wcześniej Sparta starła się z Motorem w dniu 9 sierpnia 2023 roku. Wówczas we Wrocławiu górą były “Koziołki”.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Sparta Wrocław – Motor Lublin? Transmisja

Przed nami rewanżowy pojedynek w ramach finału PGE Ekstraligi 2023! Kiedy Sparta Wrocław – Motor Lublin i o której godzinie? To spotkanie zostało przewidziane na 24 września 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi natomiast o godzinie 19:15.

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja. Zmagania będzie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport 5. Poza tym nie zabraknie streamu live. Mecz za pomocą internetu będzie można śledzić na Canal+ online.