Speed Car Motor sprzedaje karnety. Ruszył sklep kibica

175 zł – tyle będzie kosztował karnet na rundę zasadniczą Speed Car Motoru Lublin. Karnety w pierwszej kolejności trafiły do sprzedaży dla zakładów pracy, wkrótce będą dostępne także dla kibiców w sprzedaży bezpośredniej.

– Każdy zakład pracy może zgłosić do nas chęć zakupu pakietu karnetów dla swoich pracowników, a my złożymy taką ofertę – mówi Piotr Więckowski, menadżer Speed Car Motor Lublin. – W wielu firmach istnieją fundusze socjalne, z których można zakupić karnety. Zachęcamy naszych kibiców, aby zgłaszali zapotrzebowanie na karnety do swoich pracodawców. W ten sposób można nabyć karnet, nie wydając z własnej kieszeni złotówki – dodaje Więckowski.

Karnet będzie upoważniał do wejścia na stadion na wszystkie siedem spotkań sezonu zasadniczego 2018 Nice 1. Ligi Żużlowej. Każdy dorosły, który zakupi karnet, będzie miał możliwość bezpłatnego wprowadzenia na stadion dzieci w wieku szkolnym. Karnety trafią także do sprzedaży bezpośredniej. – Chcemy, aby tak się stało na początku grudnia. Karnet na nowy sezon będzie doskonałym prezentem świątecznym – zapewnia Piotr Więckowski.

NABÓR DO SZKÓŁKI ŻUŻLOWEJ

Speed Car Motor Lublin zaprasza dzieci i młodzież do szkółki żużlowej. – Zapraszamy dzieci w wieku 13-16 lat. Obecnie prowadzimy przygotowania na sali gimnastycznej, a na wiosnę rozpoczniemy treningi na motocyklach – mówi menadżer.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu pod okiem doświadczonych trenerów. Treningi są bezpłatne.

RUSZYŁ SKLEP KIBICA

Speed Car Motor Lublin otworzył sklep kibica. Od wtorku (28 listopada) na stronie sklep.kmcross.pl działa oficjalny sklep internetowy. W ofercie znajdują się pamiątki klubowe i ubrania: m.in. czapki, szaliki, koszulki i smycze. Klub nie będzie natomiast prowadził sprzedaży stacjonarnej, wszystkie produkty będą dostępne jedynie drogą elektroniczną.