Stal Gorzów – Wilki Krosno typy i kursy (09.06.2023)

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz 9. kolejki PGE Ekstraligi 2023, do którego dojdzie w Gorzowie Wielkopolskim. Przed tym pojedynkiem przedstawiamy kapitalne Stal Gorzów – Wilki Krosno typy.

Stal Gorzów – Wilki Krosno typy i przewidywania

Zapewne już przeanalizowaliście nasze Stal Gorzów  – Wilki Krosno typy. Czas zatem napisać o nich nieco więcej. Przede wszystkim w kontekście tego starcia przewidujemy triumf gorzowian, którzy ostatnio znaleźli się na fali. Wygrali trzy spotkania z rzędu, co chyba mówi samo za siebie. Krośnianie natomiast tkwią w dołku i chyba nie wiedzą, jak się z niego wykaraskać. Przegrywają mecz za meczem.

Stal Gorzów - Wilki Krosno typy

Uważamy, że Stal wykorzysta zarówno dobry bilans, jak i znajomość domowej nawierzchni. Te dwa czynniki mogą ponieść gorzowski zespół po wygraną w starciu z walecznym beniaminkiem z Krosna.

Przeczuwamy jednocześnie, że Wilki tanio skóry nie sprzedadzą. Ta drużyna zdążyła już udowodnić, że stać ją na wiele. Dorobek punktowy tego co prawda nie obrazuje, jednak krośnianie naprawdę pokazali pazur. Być może niebawem za ich walecznością pójdą również wyniki.

Solidnym ogniwem Cellfast Wilków podczas starcia w Gorzowie Wielkopolskim może być między innymi Jason Doyle. To zawodnik, który z niejednego pieca chleb jadł i ma ogromne doświadczenie. Gorzowski tor na pewno zna bardzo dobrze, co powinno mu pomóc w wykręceniu dobrego rezultatu. Zakładamy, że uzyska co najmniej dwucyfrowy wynik.

Stal Gorzów – Wilki Krosno składy awizowane

Jak przedstawiają się awizowane zestawienia, które zostały zgłoszone przez sztaby szkoleniowe tych dwóch ekip? Składy prezentujemy poniżej. Warto się z nimi uważnie zapoznać.

ebut.pl Stal Gorzów 
9. Szymon Woźniak
10. Oskar Fajfer
11. Martin Vaculik
12. Wiktor Jasiński
13. Anders Thomsen
14. Oskar Paluch
15. Mateusz Bartkowiak

Cellfast Wilki Krosno
1. Jason Doyle
2. Mateusz Świdnicki
3. Vaclav Milik
4. Krzysztof Kasprzak
5. Andrzej Lebiediew
6. Krzysztof Sadurski
7. Denis Zieliński

Stal Gorzów – Wilki Krosno bezpośrednie mecze

Do tej pory na poziomie ekstraligowym doszło do jednego meczu ebut.pl Stali Gorzów z Cellfast Wilkami Krosno. Miał on miejsce 21 maja 2023 roku w Krośnie.

  • Wilki Krosno – Stal Gorzów 26:28

Mecz pierwszej rundy PGE Ekstraligi 2023 pomiędzy Wilkami i Stalą na pewno bardzo mocno rozczarował. Ze względu na kondycję krośnieńskiego toru nie udało się odjechać całych zawodów, a Stal wygrała dwoma punktami. Rewanż może być niezwykle ciekawy!

Kiedy, o której i gdzie oglądać Stal Gorzów – Wilki Krosno? Transmisja

Kiedy Stal Gorzów – Wilki Krosno i o której godzinie? To spotkanie odbędzie się 9 czerwca 2023 roku o godzinie 20:30. Na pewno warto zarezerwować sobie trochę czasu, by śledzić rywalizację gorzowsko-krośnieńską.

Transmisja dostępna będzie na kanale Eleven Sports 1. Jeżeli nie masz tego kanału w telewizorze, to żaden problem. Możesz skorzystać z alternatywnej wersji, jaką jest dostęp do Eleven Sports 1 za pośrednictwem internetu. Kanał znajdziesz choćby na platformie Pilot WP.