Ruud – Zverev typy, kursy, gdzie oglądać? (1/2 finału Roland Garros 2023)

Pora na kluczowe rozstrzygnięcia w tegorocznej odsłonie Roland Garros. Oto Ruud – Zverev typy, kursy oraz kilka słów analizy na temat drugiego z półfinałowych starć. Serdecznie zapraszamy.

Casper Ruud – Alexander Zverev typy i kursy (09.06.2023)

Sam udział w najlepszej czwórce turnieju wielkoszlemowego to już olbrzymi sukces. Jak to jednak w sporcie zwykle bywa, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Zarówno Casper Ruud jak i Alexader Zverev przystępują więc do starcia półfinałowego z jednym i tym samym celem – pewną wygraną i awansem do finału.

ruud-zverev-typy
fot. Icon Sport

Norweg na paryskiej mączce czuje się prawdopodobnie wręcz doskonale. Świadczy o tym chociażby ubiegłoroczny bój z Rafą Nadalem, w którym to lepszy okazał się ostatecznie legendarny hiszpański zawodnik. Dla Zvereva tegoroczny pojedynek 1/2 finału to już trzeci tego typu mecz z rzędu. W 2021 oraz 2022 roku ten etap okazywał się jednocześnie ostatnim dla Niemca rosyjskiego pochodzenia. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się już lada chwila.

Czy istnieją idealne i pewne Ruud – Zverev typy na opisywane starcie? Takowe trudno oczywiście znaleźć. My jednak proponujemy skupić się zakładach związanych z liczbą gemów, a także ilością rozegranych setów. Przeczucie podpowiada nam, że tych ostatnich będzie aż pięć.

Kiedy mecz Ruud – Zverev? O której godzinie?

Kiedy Ruud – Zverev? Wedle ogólnodostępnego harmonogramu takie spotkanie powinno rozpocząć się około godz. 17:30, po meczu Alcaraza z Djokoviciem, w dniu 9 czerwca 2023 roku.

Gdzie oglądać mecz Ruud – Zverev? Transmisja na żywo

Opcji na śledzenie opisywanego starcia jest co najmniej kilka. Te najważniejsze to transmisja na antenach stacji Eurosport 1 oraz relacja live w Betclic. Bukmacher ten udostępnia przekaz na żywo wszystkim swoim klientom całkowicie za darmo. Jedynym warunkiem jest wcześniejsze posiadanie konta bądź też jego założenie z niniejszego linku.

OGLĄDAJ TUTAJ