Alcaraz – Djoković typy i kursy bukmacherskie (1/2 finału Roland Garros 2023)

Hit nad hity! Tak można określić półfinał Roland Garros 2023, Alcaraz – Djoković. Typy, kursy i analizy sprawdzisz w poniższym tekście. Dowiedz się też gdzie oglądać i o której grają.

Carlos Alcaraz – Novak Djoković typy i kursy (09.06.2023)

Wydaje się, że nikt nie mógł wyobrazić sobie lepszego półfinału Rolanda Garrosa, aniżeli pojedynek Carlosa Alcaraza i Novaka Djokovicia. Hiszpan, a więc lider rankingu i wciąż wschodząca gwiazda, która ma rządzić i dzielić tenisem na lata kontra Novak Djoković, który w tej dyscyplinie dokonał wszystkiego, ale chce jeszcze wygrać 23. wielkoszlemowy turniej w karierze i zostać samodzielnym liderem rankingu wszechczasów. Marzenia jednego z nich prysną jednak w piątek, 9 czerwca. Którego? Przygotowaliśmy na mecz Alcaraz – Djoković typy i spoglądamy w kursy bukmacherskie.

Alcaraz - Djoković typy
Icon Sport

Bukmacherzy faworyzują Carlosa Alcaraza i nie można się dziwić. Hiszpan wygrał w tym sezonie trzy turnieje na mączce, w tym niezwykle prestiżowe imprezy w Madrycie i Barcelonie. Novak Djoković zaznał z nim porażki właśnie na wspomnianym turnieju w stolicy Hiszpanii, gdzie musiał uznać wyższość Alcaraza w półfinale, przegrywając 1:2. Mecz rozegrany 7 maja ubiegłego roku trwał ponad trzy i pół godziny i dostarczył dwóch tie-breaków.

Naszym zdaniem, co pokazują Alcaraz – Djoković typy, wygra Hiszpan. I może to być moment, w którym Carlos Alcaraz zacznie się stawać niekwestionowanym numerem jeden, a gwiazda Djokovicia zacznie delikatnie przygasać. Alcaraz jest młodszy, czuje się w Paryżu znakomicie i powinien to wykorzystać. Wie, jak posyłać asy, więc naturalnymi typami wydają się także te na over 5.5 asa w meczu. Poza tym, można spróbować zaryzykować dokładny wynik 3:1 dla Alcaraza. Gdyż nie wierzymy, że Djoković, który stracił w pięciu meczach w Paryżu tylko jednego seta, nie będzie w stanie urwać partii Hiszpanowi.

Kiedy mecz Alcaraz – Djoković? O której godzinie?

Kiedy Alcaraz – Djoković? Mecz zaplanowano na piątek, 9 czerwca 2023 roku i rozpocznie się około godziny 14:45.

Gdzie oglądać mecz Alcaraz – Djoković? Transmisja na żywo

Półfinał Roland Garros 2023, Alcaraz – Djoković będzie można oglądać na Eurosporcie oraz w Betclic. W drugim przypadku to darmowa transmisja online, gdzie wymagana jest rejestracja. W zamian możesz oglądać wszystkie mecze Roland Garros na żywo.

OGLĄDAJ TUTAJ