Unia Leszno – Stal Gorzów typy, kursy i transmisja (4.06.2023)

Unia Leszno – Stal Gorzów typy, kursy i transmisja (4.06.2023)

Mamy dla was kapitalne Unia Leszno – Stal Gorzów typy. Koniecznie sprawdźcie nasze przewidywania przed meczem w Lesznie.

Unia Leszno – Stal Gorzów typy i przewidywania

Zanim omówimy nasze Unia Leszno – Stal Gorzów typy, musimy oczywiście przypomnieć rezultat pierwszego starcia tych dwóch ekip. 28 maja 2023 roku w Gorzowie było 57:33 dla Stali. Zespół Stanisława Chomskiego ma zatem naprawdę pokaźną zaliczkę.

Unia Leszno - Stal Gorzów typy

Przed rewanżem prognozujemy, że ze zwycięstwa ponownie cieszyć się będzie gorzowska Stal. Ta ekipa powinna wykorzystać to, że ma mocniejszy skład, ale i kwestię tego, że leszczynianie borykają się z ogromem problemów. Niewątpliwie kontuzje dwóch podstawowych zawodników to gigantyczny kłopot. Warto również spostrzec, że Stal wygrała cztery z ostatnich pięć spotkań z Unią.

Poza tym przeczuwamy, że mocnym ogniwem Stali podczas meczu w Lesznie będzie Martin Vaculik. Ten niezwykle doświadczony zawodnik nie powinien mieć większych problemów z wywalczeniem co najmniej 11 punktów.

Unia Leszno – Stal Gorzów składy awizowane

Niewątpliwie warto przeanalizować awizowane zestawienia na pojedynek Unia Leszno – Stal Gorzów. W zespole gości nie doszło do żadnych roszad. Stanisław Chomski w swoim składzie umieścił choćby Oskara Fajfera, który zanotował upadek w meczu ligi szwedzkiej.

U zawodnika nie doszło do złamań, ale pewnie przez jakiś czas będzie odczuwać skutki tej kraksy. Czas pokaże, jak zaprezentuje się w Lesznie.

Stal na pewno będzie chciała wykorzystać problemy kadrowe leszczyńskiej Unii. Trzeba przyznać, że “Byki” mają mnóstwo pecha. Stracili Chrisa Holdera, a potem kontuzji nabawił się też Grzegorz Zengota.

Wobec perturbacji, zakontraktowano Adriana Miedzińskiego, który w pierwszym meczu po ciężkiej kontuzji pojechał bardzo słabo. Być może przed szansą debiutu w starciu ze Stalą stanie młody Maurice Brown.

Fogo Unia Leszno
9. Bartosz Smektała
10. Janusz Kołodziej
11. Adrian Miedziński
12. Maurice Brown
13. Jaimon Lidsey
14. Antoni Mencel
15. Damian Ratajczak
16.

ebut.pl Stal Gorzów
1. Szymon Woźniak
2. Wiktor Jasiński
3. Martin Vaculik
4. Oskar Fajfer
5. Anders Thomsen
6. Oskar Paluch
7. Mateusz Bartkowiak
8.

Unia Leszno – Stal Gorzów bezpośrednie mecze

Po raz ostatni Stal Gorzów pokonała Unię Leszno w dniu 28 maja 2023 roku. Wówczas padł wynik 57:33.

  • Stal Gorzów – Unia Leszno 57:33
  • Stal Gorzów – Unia Leszno 47:43
  • Unia Leszno – Stal Gorzów 46:44

Wcześniej również górą byli gorzowianie. 24 lipca 2022 roku wygrali u siebie 47:43. 17 kwietnia 2022 roku Stal uległa natomiast Unii Leszno 44:46.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Unia Leszno – Stal Gorzów? Transmisja

Kiedy Unia Leszno – Stal Gorzów i o której godzinie? To starcie zostało zaplanowane na 4 czerwca 2023 roku. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:15. Na pewno warto wygospodarować sobie trochę czasu, by śledzić leszczyńsko-gorzowską konfrontację.

Oczywiście będzie dostępna bezpośrednia transmisja z tego meczu. Spotkanie obejrzysz na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.