Wilki Krosno – Stal Gorzów typy, kursy i transmisja (21.05.2023)

Niezwykle ciekawie zapowiada się konfrontacja krośnieńskich Wilków z rywalem z Gorzowa Wielkopolskiego. Ten mecz może mieć spore znaczenie w kontekście walki o play-offy. Sprawdźcie nasze Wilki Krosno – Stal Gorzów typy!

Wilki Krosno – Stal Gorzów typy i przewidywania

Zastanawiacie się, dlaczego prezentujemy takie, a nie inne Wilki Krosno – Stal Gorzów typy przed meczem szóstej kolejki PGE Ekstraligi? Już wyjaśniamy. Prognozując zwycięstwo gospodarzy, na uwadze mamy fakt, że krośnianie pojadą na własnym torze. To może być ich wielkim atutem. Ważne jest też to, że składy tych dwóch ekip mają podobny potencjał. Gorzowianie na pewno będą się skupiać głównie na tym, by punktować u siebie.

Wilki Krosno - Stal Gorzów typy

Generalnie między Wilkami Krosno i Stalą Gorzów powinna rozegrać się walka o play-offy PGE Ekstraligi 2023. Zanosi się na zaciętą rywalizację. W Krośnie Wilki na pewno będą chciały pokazać swoją wyższość, w czym pomóc może Jason Doyle. To bardzo doświadczony zawodnik, który powinien być w tym sezonie wyraźnym faworytem krośnieńskiej watahy. Przeczuwamy, że tym razem może wykręcić co najmniej 12 punktów.

Warto wygospodarować trochę czasu, by “na żywo” śledzić starcie Wilków Krosno ze Stalą Gorzów. Podkreślmy, że ten mecz odbędzie się w dniu 21 maja 2023 roku. Początek o 16:30. Będą emocje, będzie się działo!

Do tej pory ebut.pl Stal Gorzów wywalczyła trzy punkty. W dorobku ma jedno zwycięstwo, jeden remis i trzy porażki. Z takim bilansem znajduje się na siódmym miejscu w tabeli PGE Ekstraligi. Cellfast Wilki Krosno zajmują z kolei szóstą lokatę, mając cztery “oczka”. To efekt dwóch zwycięstw i trzech porażek.

Wilki Krosno – Stal Gorzów składy awizowane

Jak prezentują się awizowane składy na spotkanie w Krośnie? Rzućmy okiem na zestawienia zaprezentowane poniżej.

ebut.pl Stal Gorzów:
1. Szymon Woźniak
2. Wiktor Jasiński
3. Martin Vaculik
4. Oskar Fajfer
5. Anders Thomsen
6. Mateusz Bartkowiak
7. Oskar Paluch

Cellfast Wilki Krosno:
9. Andrzej Lebiediew
10. Mateusz Świdnicki
11. Vaclav Milik
12. Krzysztof Kasprzak
13. Jason Doyle
14. Krzysztof Sadurski
15. Miłosz Grygolec

Wilki Krosno – Stal Gorzów bezpośrednie mecze

W ostatnich latach nie dochodziło do oficjalnych starć Wilków ze Stalą. Nie mamy zatem do czego się odnieść.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Wilki Krosno – Stal Gorzów? Transmisja

Kiedy Wilki Krosno – Stal Gorzów i o której godzinie? To spotkanie zaplanowane zostało na 21 maja 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi z kolei o godzinie 16:30. Zanosi się na wielkie widowisko.

Transmisja prowadzona będzie na kanale Canal+ Sport 5. Wolisz oglądać mecz Wilki Krosno – Stal Gorzów za pośrednictwem internetu? Żaden problem. Przekaz live znajdziesz na platformie Canal+ online. Dostęp do tej aplikacji mają wyłącznie subskrybenci, co oczywiście warto mieć na uwadze.