Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń typy, kursy i transmisja (23.09.2023)

Przed nami rewanżowy mecz o III miejsce w rozgrywkach PGE Ekstraligi 2023. W związku z tym prezentujemy wam bardzo interesujące Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń typy na pojedynek w Częstochowie.

Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń typy i przewidywania

Za momencik przeanalizujemy nasze Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń typy na ten pojedynek. Zanim jednak to uczynimy, musimy oczywiście nawiązać do tego, co działo się 17 września 2023 roku. Właśnie wówczas doszło do starcia For Nature Solutions KS Apator Toruń – Tauron Włókniarz Częstochowa.

Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń typy

Spotkanie w Grodzie Kopernika w ramach pierwszego pojedynku o brązowy medal PGE Ekstraligi 2023 zagwarantowało bardzo dużo emocji. Finalnie lepiej spisały się toruńskie “Anioły”. Spotkanie zakończyło się wynikiem 50:40.

Najwięcej punktów dla Apatora wywalczył Emil Sajfutdinow. Poszło mu wręcz perfekcyjnie – zmagania zakończył z dorobkiem kompletu 15 “oczek”. Solidne zawody odjechał też między innymi Robert Lambert, autor 12 punktów. Jeżeli chodzi zaś o Włókniarza, to najsolidniej pojechał Leon Madsen, zdobywca 9 punktów i jednego “oczka” bonusowego.

Przeczuwamy, że to właśnie Madsen będzie liderem Włókniarza Częstochowa w trakcie rewanżowego meczu o III miejsce PGE Ekstraligi. Uważamy, że ten zawodnik powinien wykorzystać swoje doświadczenie do tego, by wywalczyć przynajmniej 11 punktów. Na pewno ma ku temu wszelkie argumenty.

Poza tym przewidujemy, że Włókniarz wykorzysta atut własnego toru, by wygrać to spotkanie. Naszym zdaniem są na to ogromne szanse. Raczej “Lwy” dobrze czują się na własnej nawierzchni, co powinno być tutaj kluczowe.

Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń składy awizowane

A jak przedstawiają się składy awizowane na mecz Tauron Włókniarz Częstochowa – For Nature Solutions KS Apator Toruń? Poniżej przedstawiamy zestawienia zgłoszone przez obie ekipy:

TAURON Włókniarz Częstochowa
9. Mikkel Micheslen
10. Maksym Drabik
11. Leon Madsen
12. Jakub Miśkowiak
13. Kacper Woryna
14. Franciszek Karczewski
15. Kajetan Kupiec

For Nature Solutions KS Apator Toruń
1
. Robert Lambert
2. Patryk Dudek
3. Wiktor Lampart
4. Paweł Przedpełski
5.. Emil Sajfutdinow
6. Mateusz Affelt
7. Oskar Rumiński

Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwie drużyny spotkały się 17 września 2023 roku, o czym już wspomnieliśmy. Wówczas wygrał toruński Apator.

  • Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa 50:40
  • Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa 44:46
  • Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń 49:41

Prędzej dwa mecze z rzędu wygrał Włókniarz. 25 czerwca 2023 roku było 46:44 dla częstochowian, zaś 28 maja 2023 roku Włókniarz zwyciężył 49:41.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń? Transmisja

Kiedy Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń i o której godzinie? To spotkanie zostało zaplanowane na 23 września 2023 roku. Początek rywalizacji nastąpi natomiast o godzinie 19:15. W ciemno można zakładać, że emocji będzie naprawdę sporo. Zanosi się na pasjonujące ściganie!

A gdzie dostępna będzie bezpośrednia transmisja? Stream live znajdziecie na platformie Pilot WP (online), a także na kanale Eleven Sports 1.