Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów typy, kursy i transmisja (20.08.2023)

Sporo emocji powinien zagwarantować mecz ćwierćfinałowy PGE Ekstraligi 2023 w Częstochowie. Przed tym pojedynkiem przedstawiamy świetne Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów typy.

Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów typy i przewidywania

Przedstawiliśmy wam już nasze Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów typy, które bez wątpienia zasługują na uwagę. Zanim jednak szerzej je omówimy, musimy wrócić do pierwszego ćwierćfinału PGE Ekstraligi z udziałem tych dwóch zespołów.

Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów typy

Na stadionie im. Edwarda Jancarza lepiej spisała się ekipa Włókniarza. Częstochowianie wygrali 49:41. Liderem gospodarzy był Martin Vaculik, autor 14 punktów z bonusem w sześciu startach. Po stronie Włókniarza najlepiej pojechał zaś Leon Madsen. Przy jego nazwisku odnotowaliśmy 11 pkt i bonus.

Szczerze trzeba sobie powiedzieć, że ekipę z Gorzowa Wielkopolskiego z walki o medale praktycznie wyeliminował pech. Co prawda teoretycznie Stal nadal ma szanse na półfinał, ale wywalczenie awansu będzie szalenie trudne. Oczywiście główną przeszkodę stanowi kontuzja Andersa Thomsena, który był ważnym ogniwem Stali.

Właśnie choćby ze względu na kontuzję Thomsena i to, że Włókniarz pojedzie u siebie, typujemy, że częstochowianie odnotują triumf. Na ten moment są silniejszą ekipą i powinni to potwierdzić podczas żużlowych zmagań.

Jednocześnie przeczuwamy, że solidne zawody zaliczy Mikkel Michelsen. Skoro w Gorzowie zdobył 9+1 pkt, to u siebie powinien wskoczyć choćby “oczko” wyżej. “Dyszka” – naszym zdaniem – jak najbardziej jest w jego zasięgu.

Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów składy awizowane

Znamy już składy na mecz Włókniarz – Stal. Koniecznie zerknijcie na zestawienia awizowane przez oba sztaby szkoleniowe.

ebut.pl Stal Gorzów:
1. Szymon Woźniak
2. Wiktor Jasiński
3. Oskar Fajfer
4. Mathias Pollestad
5. Martin Vaculik
6. Oskar Paluch
7. Jakub Stojanowski

Tauron Włókniarz Częstochowa:
9. Kacper Woryna
10. Maksym Drabik
11. Leon Madsen
12. Jakub Miśkowiak
13. Mikkel Michelsen
14. Kacper Halkiewicz
15. Kajetan Kupiec

Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów bezpośrednie mecze

O ostatnim meczu z udziałem tych dwóch ekip już wspomnieliśmy – 13 sierpnia 2023 roku w Gorzowie miejscowa ekipa przegrała 41:49.

  • Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa 41:49
  • Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa 51:38
  • Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów 45:45

Wcześniej gorzowianie pokonali u siebie ekipę z Częstochowy 51:38. Jeszcze prędzej – w Częstochowie – padł remis 45:45. Czas pokaże, jak będzie tym razem.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów? Transmisja

Rewanżowy ćwierćfinał PGE Ekstraligi 2023 pomiędzy Włókniarzem Częstochowa i Stalą Gorzów odbędzie się 20 sierpnia 2023 roku. Początek rywalizacji przewidziany został na godzinę 19:15. Wiesz już zatem, kiedy Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów i o której godzinie.

Spotkanie będzie transmitowane na dość niestandardowym kanale. Ze względu na to, że wszystkie ćwierćfinały ruszą o tej samej porze, mecz Włókniarz – Stal pokazywany będzie na… Canal+ Family.

Spotkanie obejrzysz też za pośrednictwem internetu. Przekaz pojawi się na Canal+ online.