Ajax – Alkmaar typy, kursy, przewidywania 12/12/2021

W tym sezonie pokonanie popularnych Godenzonen to zadanie niemal niemożliwe. Do tej pory ta sztuka udała się tylko dwóm zespołom. PSV w Superpucharze Holandii oraz Utrechtowi w rozgrywkach Eredivisie. Czy Kaaskoppen będą w stanie zostać tym trzecim z kolei? Ajax – Alkmaar typy, kursy, przewidywania. Zapraszamy do lektury.

Ajax – Alkmaar typy warte uwagi

W tego typu pojedynkach poszukiwanie ciekawych propozycji to prawdziwa przyjemność. Jeśli jesteście ciekawi efektów naszej pracy, to sprawdźcie trzy Ajax – Alkmaar typy:

ajax-alkmaar-typy

Więcej niż 3.5 bramki

Czy jest się fanem Ajaxu, czy też nie, to te 48 zdobytych bramek musi robić wrażenie. Gdy dodamy do tego fakt, że stało się to na przestrzeni zaledwie piętnastu ligowych gier, to rezultat ten jeszcze bardziej trafia do świadomości. Jeśli jeszcze Wam mało, to nadmienimy, że Synowie Bogów rozegrali w grudniu już dwa mecze. Wiecie, ile strzelili w nich goli? Dokładnie dziewięć! Może rzeczywiście kiedyś wreszcie wyhamują. Nie stanie się to jednak raczej w trakcie starcia z AZ.

Ajax strzeli gola w obu połowach

Zatrzymanie tak mocarnej ofensywy jak ta amsterdamska, to misja niemal niemożliwa. Druga z propozycji w akapicie Ajax – Alkmaar typy, która mówi, iż gospodarze zdołają zdobyć bramkę w każdej z połów jest więc bardzo, ale to bardzo możliwa. Na przestrzeni całego sezonu taka sztuka udała im się w 60% spotkań. Coś nam się zdaję, że ta średnia z uwagi na wynik niedzielnej potyczki nie będzie zaniżona.

Powyżej 8.5 rzutów rożnych

Być może część z Was nie jest tego świadomych, jednak my z doświadczenia wiemy, że zakładanie się o rzuty rożne w spotkaniach z udziałem holenderskiej czołówki jest stosunkowo opłacalne. Podczas naszej bukmacherskiej przygody podobne propozycje wielokrotnie lądowały na naszych kuponach. Uważamy, że o pokrycie bardzo dużej części powyższej linii postara się sam Ajax. Jako że Alkmaar również nabija średnio pięć kornerów w meczu, to o pozytywne rozstrzygnięcie tego typu jesteśmy bardzo spokojni.

Ajax – Alkmaar kursy

Tak przedstawiają się natomiast kursy bukmacherskie na to starcie:

Bukmacher Ajax Remis Alkmaar
Fortuna 1.23 6.05 11.00
STS 1.23 6.50 12.00
Betclic 1.24 6.80 10.00
LVBET 1.25 6.50 10.00
forBET 1.24 6.80 10.00

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Ajax pewnie zwycięży to spotkanie. Skąd taka pewność? Spójrzcie tylko na ich ostatnie wyniki:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Ajax – Alkmaar 2:0 (25 kwietnia 2021)
Alkmaar – Ajax 0:3 (31 stycznia 2021)
Alkmaar – Ajax 0:1 (20 stycznia 2021)
5 ostatnich spotkań Ajaxu
Ajax – Sporting 4:2
Ajax – Willem II 5:0
Sparta – Ajax 0:1
Besiktas – Ajax 1:2
Waalwijk – Ajax 0:5
5 ostatnich spotkań Alkmaar
Alkmaar – Randers 1:0
Alkmaar – Sparta 3:1
Alkmaar – Sittard 2:1
Vitesse – Alkmaar 0:0
Jablonec – Alkmaar 1:1

Ajax – Alkmaar składy

Informacje, jakie udało nam się pozyskać, są niemal jednoznaczne. Tak powinny przedstawiać się wyjściowe jedenastki obydwu zespołów:

AJAX: Pasveer; Mazraoui, Timber, Martinez, Blind; Alvarez, Gravenberch, Berghuis; Antony, Tadic, Haller

ALKMAAR: Vindahl; Wijndal, Martins Indi, Chatzidiakos, Sugawara; Midtsjo, Reijnders, De Wit; Karlsson, Pavlidis, Gudmundsson

Po imponujących dokonaniach w Lidze Mistrzów przyszedł czas na powrót do szarej rzeczywistości. Wiele wskazuje na to, że o  kolejne zwycięstwo Ajaxu na krajowym podwórku powalczy prawdopodobnie niemal najsilniejsza jedenastka. Jeśli przyjezdni nie otrzymają nagle jakichś nadludzkich mocy, to końcowy wynik powinien być raczej formalnością. Kandydat na gracza meczu? W ciemno Sebastian Haller.

Ajax – Alkmaar przewidywania

Liga holenderska pojawia się na naszych łamach po raz pierwszy, lecz od razu jest to potyczka, która może zainteresować naprawdę wielu. Co prawda każdy inny rezultat niż wysokie zwycięstwo będzie rozpatrywany w tym przypadku w kategoriach olbrzymiej sensacji, lecz mimo wszystko liczymy na naprawdę interesującą batalię. Wszak z podopiecznymi Erika ten Haga nie można się przecież nudzić.

Ajax – Alkmaar pytania graczy

  • Gdzie obejrzę spotkanie Ajax Amsterdam – AZ Alkmaar?

W chwili tworzenia tego artykułu nie mogliśmy doszukać się informacji, jakoby którakolwiek z polskich telewizji miała zamiar transmitować to starcie.

  • Ajax – Alkmaar typy, o co się zakładać?

Wszystkie nasze najciekawsze propozycje znajdziecie w akapicie Ajax – Alkmaar typy. Dziś dość monotonnie, ale to “wina” gospodarzy. Ich forma nie pozostawia bowiem zbytnich złudzeń.

0 0 votes
Article Rating