ATP Waszyngton 2022 – typy, kursy i zakłady bukmacherskie

kiedy gra Hurkacz

W kompleksie Williama H.G. FitzGeralda ulokowanym w stolicy Stanów Zjednoczonych wystartował właśnie turniej tenisowy zaliczany do cyklu ATP 500. Czego należy się po nim spodziewać i jakie szanse na odniesienie sukcesu ma w nim Hubert Hurkacz? ATP Waszyngton 2022 typy, zakłady, nagrody.

ATP Waszyngton 2022 – u którego bukmachera warto obstawiać?

Lista bukmacherów, którzy oferują naprawdę interesujące zakłady na turniej ATP Waszyngton jest bardzo długa. Każda z tych firm przygotowała dla swoich klientów coś specjalnego. Tylko od Was zależy ostatecznie, z usług którego podmiotu zdecydujecie się skorzystać.

Wimbledon 2022 bukmacher
Bonusy
Kody promocyjne

STS Kod Promocyjny

 

do 1640 złotych

BETCLIC

 

cashback do 200 zł

ofertą Fortuny

 

do 810 zł + 20 zł freebet

eWinner

 

do 610 złotych

Polskie Zakłady Bukmacherskie - PZBuk

 

do 1050 złotych

Kolejny z najlepsi bukmacherzy to LVBET

 

do 3333 zł + 20 zł freebet

Faworyci turnieju w Waszyngtonie – typy na zwycięzcę

ATP Waszyngton typy na zwycięzcę są rzecz jasna jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz związanych z tym prestiżowym turniejem. Znaczna część bukmacherów posiada oczywiście w swojej ofercie takie zakłady. Na których z nich warto skupić swoją uwagę w szczególności? Mamy kilka ciekawych propozycji.

ATP Waszyngton typy na faworytów

ATP Waszyngton 2022 drabinka wskazuje jasno, iż najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w tych zmaganiach jest Andrey Rublev. Ósmy zawodnik światowych list będzie występował na kortach w Waszyngtonie w roli tzw. jedynki. Rosjanin zaliczył w tym sezonie kilka imponujących występów i wedle wielu znawców tenisa ma spore szanse na triumf w USA.

sinner kyrgios typy

Drugim najczęściej wymienianym zawodnikiem przy okazji hasła ATP Waszyngton faworyci jest Nick Kyrgios. Australijski tenisista z greckim paszportem jest graczem należącym do grona zawodników, których się kocha bądź też nienawidzi. Mimo sympatii lub też antypatii jednego odmówić mu nie można. Mowa tu rzecz jasna o solidnych umiejętnościach tenisowych. Jeśli uda mu się trafić z formą, to ATP Waszyngton drabinka nie znajdzie się absolutnie żaden gracz, który byłby w stanie mu zagrozić.

Hubert Hurkacz typy bukmacherskie na ATP w Waszyngtonie 2022

Po niemal miesięcznej przerwie do rywalizacji z najlepszymi tenisistami na świecie wraca także Hubert Hurkacz. Dla Polaka turniej w USA ma szczególna wartość sentymentalną, gdyż przed czterema laty to właśnie w tym miejscu wrocławianin wygrał swoją premierową imprezę rangi ATP.

forbet kursy waszyngton

Jak widać bukmacher forBET nie daje Hubiemu większych szans na powtórzenie tego sukcesu także w tegorocznej odsłonie omawianego turnieju. Jak to mówią, nadzieja umiera jednak ostatnia. Liczymy więc na to, że Polak zaskoczy wszystkich wokoło i wykręci naprawdę dobry wynik.

ATP Waszyngton 2022 pula nagród

Mimo iż w sporcie każdy z zawodników zapewnia, że jego głównym celem jest ciągły rozwój, to nie da się ukryć, że ostatecznie największe znaczenie i tak mają pieniądze. Podczas ATP Waszyngton 2022 pula nagród jest bardzo okazała.

Organizatorzy turnieju zdecydowali, że do podziału pomiędzy graczy będzie tym razem dokładnie 1 953 285 dolarów. Stanowi to wzrost o dokładnie 3,06% względem ubiegłorocznej edycji. Zwycięzca zmagań 342 800 $. Jak przedstawiają się nagrody z podziałem na każdą z rund rywalizacji? Oto krótkie zestawienie:

  • zwycięstwo – $342,800
  • finał – $182,825
  • półfinał – $94,840
  • 3. runda – 26,095
  • 2. runda – $14,280
  • 1. runda – $7,620