Bonusy bukmacherskie na weekend (11.03-13.03)

Jeżeli pytasz, jaki jest najbardziej hojny okres w zakładach bukmacherskich, to nie mamy wątpliwości, że to piątek, sobota oraz niedziela. Zobacz dostępne bonusy bukmacherskie na weekend od 11 do 13 marca 2022 roku.

Bonusy na MŚ w lotach w Vikersund – cashback STS do 50 zł!

Ciekawy bonus z okazji Mistrzostw Świata w lotach narciarskich przygotowały zakłady bukmacherskie STS. Od 11 do 13 marca, a więc podczas trwania imprezy w Vikersund możesz skorzystać z cashbacku aż do 50 złotych. Jak go zdobyć? Przygotuj kupon z zakładami na żywo, na którym musi znaleźć się przynajmniej jeden zakład z MŚ w lotach o kursie min. 1.50. Jeżeli przegrasz, otrzymasz zwrot 50% stawki. Maksymalny cashback wynosi 50 zł.

Odbierz bonus STS

Podwojenie wygranych w forBET! Ekstraklasa, Premier League i Serie A

bonusy bukmacherskie na weekend

Równie interesująco wygląda bonus od forBET. Jest to MaxiZysk, a więc podwojenie wygranych na kuponach, zawierających zdarzenia z Ekstraklasy, Premier League lub Serie A. Żeby dołączyć do akcji, musisz wpłacić co najmniej 20 złotych, a następnie przygotować kupon z czterema dowolnymi zdarzeniami ze wskazanych rozgrywek. Zanim go wyślesz, zaznacz opcję “MaxiZysk Weekend”. Otrzymasz podwojenie zysku do maksymalnie 200 złotych. Maksymalna wygrana na kuponie bonusowym może wynieść 2279 złotych.

Odbierz bonus forBET

Weekend z Betbuilderem – bonus od 60 zł we Fortunie!

Bonusy bukmacherskie na weekend zostały przygotowane także na stronie Fortuny. Jest to nawet 60 zł zwrotu za przegrany zakład. Przygotuj swój kupon, korzystając z Betbuildera. Pamiętaj o minimalnej stawce 20 złotych. Możesz zagrać zakłady przedmeczowe lub zakłady na żywo. Jak wolisz.

Odbierz bonus Fortuny

bonusy bukmacherskie

Klasyczne 300 zł na weekend – promocja LVBET!

Na zakończenie mamy dla Ciebie jeszcze jeden bonus bukmacherski. Tym razem kierujemy się w stronę LVBET. Wpłać depozyt w kwocie co najmniej 20 zł w ciągu weekendu, a otrzymasz dodatkowe 50% w formie bonusu. Maksymalny bonus to 300 zł, który przysługuje za depozyt 600 zł lub wyższy. Skorzystaj ze środków bonusowych na obstawianie ulubionych meczy, także MŚ w lotach narciarskich czy tenisowego Indian Wells.

Odbierz bonus LVBET

Bonusy bukmacherskie na weekend – podsumowanie

Oto cztery, naszym zdaniem najlepsze bonusy bukmacherów na trwający weekend.

  • Cashback do 50 zł na MŚ w lotach od STS
  • MaxiZysk do 200 zł na forBET (Ekstraklasa, Premier League, Serie A)
  • Zwrot z Betbuilderem do 60 zł w zakładach Fortuna
  • Bonus 50% do 300 zł od depozytu na LVBET

Sam wybierz, która promocja bukmacherska jest dla Ciebie najlepsza, albo nie krępuj się i bierz wszystkie z nich po kolei!

0 0 votes
Article Rating