Superbet czy Betclic? Porównanie bukmacherów. Który lepszy?

Wyjaśnijmy które zakłady bukmacherskie są lepsze: Superbet czy Betclic. Sprawdź porównanie obu bukmacherów i dowiedz się, gdzie lepiej zagrać.

Bonusy na start lepsze w Superbet czy Betclic? 2024 – SUPERBET wygrywa

Nie mamy wątpliwości, że lepszy bonus powitalny znajdziesz w Superbet. Łączna oferta powitalna za Superbet kod promocyjny to bowiem aż 3755 złotych, w tym między innymi ogromny cashback do 3500 zł oraz dwa darmowe zakłady. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie Betclic bonus powitalny jest tylko jeden. Jest to cashback do 200 złotych.

Superbet czy Betclic
Kwota bonusu
Odbierz bonus

Betclic

BETCLIC

 

Bonus Powitalny 200 zł

 
ODBIERZ BONUS

Superbet

SUPERBET

Bonus Powitalny 3754 zł

ODBIERZ BONUS

Jeżeli wybierzesz drugi bonus, zarejestruj Betclic kod promocyjny. Naszym zdaniem tak, jak wspomnieliśmy wygrywa Superbet. Nie tylko łączna kwota bonusu  jest zdecydowanie wyższa, ale bukmacher ma też zróżnicowane promocje dla nowych graczy. Betclic ma nieco przyjemniejszy obrót bonusem, ale ponad trzy tysiące różnicy w ofercie powitalnej względem Superbet to jednak przepaść.

Bonusy na start lepsze w Superbet

 

BONUS POWITALNY SUPERBET: ⭐⭐⭐

BONUS POWITALNY BETCLIC:

Oferowane sporty, rynki i kursy bukmacherskie – BETCLIC wygrywa

W zakresie oferowanych sportów dwaj przedstawieni bukmacherzy idą praktycznie łeb w łeb. Zatem patrząc tylko na to, nie moglibyśmy rozstrzygnąć pojedynku Superbet vs Betclic. Bowiem jak u jednego, tak i u drugiego możesz obstawiać najpopularniejsze dyscypliny oraz nieco anonimowych w Polsce sportów. Są tu wszystkie rozgrywki i praktycznie rozkładówka od niskich klas rozgrywkowych, aż po tej najwyższe. Na całe szczęście nasze porównanie bukmacherów oparliśmy o równie ważną kwestię rynków bukmacherskich. A tutaj, rysuje się już wyraźna przewaga jednego z nich. W Betclic masz do wyboru więcej rodzajów zakładów bukmacherskich. Najlepsze zakłady w ofercie Betclic to blisko 500 różnych opcji postawienia betu, przy około 120-130 rynkach po stronie Superbet. Jak widać, Betclic wygrywa tutaj o dwie klasy.

W przypadku kursów bukmacherskich musimy postawić na remis. Nasze porównanie bukmacherów oparliśmy o wielogodzinną analizę oferty Superbet i Betclic. I wyszło tyle, że raz lepszy jest Superbet (zwłaszcza na koszykówce i siatkówce), a drugim razem Betclic (piłka nożna i tenis). Choć są też wyjątki od tej reguły. Zatem stawiamy na remis i sugerujemy własnoręczne porównanie kursów bukmacherskich dla interesujących Ciebie sportów czy rozgrywek.

Betclic jest lepszy jeżeli chodzi o maksymalną wygraną na pojedynczym kuponie. W zakładach online tego bukmachera to 800 000 złotych dla jednego kuponu, a w Superbet maksymalna wygrana wynosi 650 000 złotych.

OFERTA SUPERBET:

OFERTA BETCLIC: ⭐⭐

Promocje bukmacherskie dla obecnych klientów – SUPERBET wygrywa

W Betclic bonus powitalny jest porównywalny do Superbet bonus na start, ale wskazaliśmy w porównaniu na Superbet. Różnica była naprawdę niewielka. W przypadku promocji dla obecnych klientów, zauważamy wyraźną przewagę po stronie Superbet. Na jakiej podstawie stwierdziliśmy czy Superbet czy Betclic jest lepszy? Spójrz poniżej.

Promocje bukmacherskie dla obecnych klientów - SUPERBET wygrywa

ODBIERZ BONUS

Betclic w ofertach promocyjnych ma regularną opcję Multi+, gwarantującą wyższe wygrane na AKO oraz pojawiające się raz za razem rankingi graczy. Sporadycznie (zwłaszcza przy okazji ważnych wydarzeń sportowych) wyskakują też inne promocje. Więcej ofert napotkasz w Superbet i to zdecydowanie. Bukmacher ten posiada coś na wzór Koła Fortuny, którym możesz kręcić raz dziennie w poszukiwaniu bonusów. Do tego Superbet proponuje kilka innych promocji, które co jakiś czas się zmieniają. Najczęściej są to cashbacki, freebety i okazje na wyższe wygrane. Zdecydowanie zatem, twierdzimy, że oferta Superbet jest dużo bardziej kompletna, niż Betclic. I przede wszystkim możesz wybierać spośród większej liczby bonusów.

PROMOCJE SUPERBET: ⭐⭐⭐

PROMOCJE BETCLIC:

Urozmaicenia i funkcje na zakładach bukmacherskich

Żeby nasze porównanie bukmacherów Superbet i Betclic było jak najbardziej miarodajne, musimy też spojrzeć na to, co oprócz bonusów, promocji i zakładów potrafią Ci dwaj operatorzy. Jak urozmaicają obstawianie meczy i czy ich strony spełniają oczekiwania graczy?

Wrażenia dla użytkownika – BETCLIC wygrywa

Obie strony postawiły na podobną do siebie identyfikację wizualną, gdzie dominuje biel i czerwień. Oczywiście, drugi kolor w różnych odcieniach. Pozwól jednak, że pominiemy kwestię kolorystyki, a skupimy się na intuicyjności platform bukmacherskich. I tutaj, zarysowuje się minimalna przewaga Betclic. Ba, pokusimy się nawet o stwierdzenie, że strona internetowa Betclic Polska jest najbardziej intuicyjną, a co za tym idzie, najprostszą w obsłudze stroną legalnych bukmacherów.

Notowania Superbet wśród graczy też stoją wysoko, ale na minus działa tu nieco dłuższy o kilka okienek proces rejestracji czy nieco bardziej skomplikowany w obsłudze dział FAQ, który szczególnie interesuje początkujących graczy. I choć ogłaszamy zwycięstwo Betclic, to finał, finałów, Superbet też nie ma się czego wstydzić. Poprawa drobnych niedociągnięć i będzie absolutny top!

WRAŻENIE SUPERBET: ⭐⭐

WRAŻENIE BETCLIC: ⭐⭐

Zakłady na żywo – BETCLIC wygrywa

Obstawianie meczy na żywo działa porównywalnie u obu bukmacherów i dostępne są też te same funkcje, a więc szybki zakład, filtrowanie spotkań czy akceptacja zmian stawki. Wybieramy Betclic, bo jest tu do wyboru zdecydowanie więcej opcji postawienia zakładu na żywo. Krótko i na temat, nic dodać, nic ująć.

ZAKŁADY LIVE SUPERBET: ⭐⭐

ZAKŁADY LIVE BETCLIC: ⭐⭐

Transmisje meczów online – BETCLIC wygrywa

Pociągnijmy jeszcze wątek “na żywo”. Nie mamy też wątpliwości czy Superbet czy Betclic jest lepszy w transmisjach wideo. Odpowiadamy: ten drugi. Betclic ma więcej transmisji online, a dwa streamuje także czołowe ligi piłkarskie. Są to chociażby: Serie A, La Liga, Bundesliga, NBA, NHL. Tu i tu znajdziesz także transmisje na żywo z tenisa ziemnego. W kwestii dostępności do streamów, Betclic i Superbet nie różnią się za wiele. Żeby oglądać stream w Betclic, musisz mieć postawiony dowolny zakład w ciągu ostatnich 24h. W Superbet wystarczy dodatnie saldo konta.

TRANSMISJE SUPERBET:

TRANSMISJE BETCLIC:

Aplikacja dla Android, iOS – SUPERBET wygrywa

Nad aplikacją mobilną nie ma się co zbytnio rozwodzić, bo jej funkcje w Betclic i Superbet to wszystko to, co można robić na stronie www. Aplikacja Superbet podoba nam się bardziej, dzięki elementom społecznościowym.

Aplikacja dla Android, iOS - SUPERBET

Możesz w niej rozmawiać na czacie i dzielić się swoimi kuponami z innymi graczami. Tego nie oferuje jednak Betclic aplikacja. Dlatego to przy aplikacji Superbet stawiamy plusik, jako minimalnie lepszej platformie. Zaś zostając już przy kwestii stricte funkcjonalności płatności, zakładów i intuicyjności trudno wyłonić, która aplikacja jest lepsza: obie są świetne.

APLIKACJA SUPERBET: ⭐⭐⭐

APLIKACJA BETCLIC:

Opcja Cashout – REMIS

Ciężko wyłonić zwycięzcę w kategorii remis. I to nie dlatego, że Superbet czy Betclic są słabymi bukmacherami. Wręcz przeciwnie. Cashout działa tu dokładnie tak, jak powinien. Opcja ta pojawia się na zakładach przedmeczowych, na żywo, single oraz AKO. Kwoty wykupu mogą się różnić, ale z reguły obliczane są na takich samych warunkach. Podobnie zresztą, jak częstotliwość pokazywania się cashout. Mówiąc wprost, jeżeli Superbet i Betclic widzą swój interes w zaproponowaniu Ci cashoutu, to to zrobią. Na podobnych warunkach.

CASHOUT SUPERBET: ⭐⭐⭐

CASHOUT BETCLIC:

Superbet czy Betclic

Podsumowanie plusów i minusów: Superbet vs Betclic

Nasze porównanie bukmacherów Superbet i Betclic kończymy podsumowaniem najważniejszych plusów i minusów, zarówno jednych, jak i drugich zakładów bukmacherskich.

Betclic
Superbet

✅Spora liczba transmisji wideo

✅Wysokie i atrakcyjne kursy bukmacherskie

✅Szeroki wybór zakładów na żywo i zakładów przedmeczowych

✅Tydzień gry bez ryzyka na start

✅Zadowalająca ilość promocji bukmacherskich

✅Dobrze działający cashout

❌Mała liczba okresowych promocji bukmacherskich

❌Brak darmowego zakładu na start

❌Brak czatu online z innymi graczami w aplikacji

❌Średni zakres transmisji wideo

❌Średni wybór zakładów na żywo w porównaniu do konkurenta

❌Kiepski wybór niszowych sportów

Kto lepszy, Superbet czy Betclic? Stawiamy na BETCLIC!

Rozstrzygamy pojedynek Superbet vs Betclic i stawiamy na Betclic! Bukmacher jest naszym zdaniem nieco lepszym wyborem. Zaważyła przede wszystkim lepsza oferta zakładów przedmeczowych, na żywo oraz więcej transmisji wideo. Superbet może pochwalić się lepszymi bonusami na start oraz większą ofertą promocji. To właśnie nad okresowymi promocjami bukmacherskimi powinien nieco popracować Betclic. W Superbet dostrzegamy jeszcze możliwości poprawy zakładów na żywo i transmisji wideo.