Eliminacje Ligi Konferencji 2022/23: Pogoń – Broendby Kiedy gra? Gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Eliminacje Ligi Konferencji 2022/23: Pogoń – Broendby Kiedy gra? Gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Potyczka Pogoń – Broendby to prawdopodobnie najciekawsze ze starć z udziałem polskiej drużyny podczas II rundy eliminacji Ligi Konferencji. Kiedy i gdzie je oglądać i czego można spodziewać się po zespole popularnych Bordowych? Kilka słów na ten temat w poniższym tekście. Serdecznie zapraszamy.

Wielkie emocje będą towarzyszyć spotkaniu Pogoń – Broendby

Portowcy to ekipa, która ma zdecydowanie najmniej szczęścia w tegorocznych losowaniach. O ile bowiem szczecinianom uda się pokonać rywali z odległej Danii, to w kolejnej fazie zmagań będzie prawdopodobnie czekał zaprawiony w międzynarodowych bojach FC Basel. Ewentualny awans będzie wymagał zatem nie lada poświęceń.

Grosik i spółka sprawiają wszak wrażenie zespołu, który jest w stanie sprawić miłą niespodziankę swoim fanom. Miejsca w czołówce ligowych zmagań na przestrzeni paru ostatnich lat wyraźnie to potwierdzają. Wszystkie kluczowe osoby skupione wokół Dumy Pomorza wielokrotnie już deklarowały, że drużyna na pewno nie będzie pękać. Nawet w bataliach z teoretycznie lepszymi od siebie.

Nam pozostaje więc uważnie obserwować poczynania podopiecznych Jensa Gustafssona i mocno ściskać za nich kciuki. Im więcej polskich ekip w kolejnej rundzie kwalifikacyjnej tym lepiej!

Kiedy gra Pogoń – Broendby ? O której

Często w sieci można spotkać się z pytaniami dotyczącymi pojedynku Lech – Broendby. O której to takie, które pojawia się zdecydowanie najczęściej. Pierwotnie rozpoczęcie tej rywalizacji zaplanowano więc na godz. 18:30. Samo starcie będzie miało oczywiście miejsce w dniu 21 lipca 2022 roku. Tak jak zresztą pozostałe trzy potyczki z udziałem drużyn występujących na co dzień w PKO Ekstraklasie.

Gdzie obejrzeć Pogoń – Broendby transmisję?

Jeśli chodzi o spotkanie Lech – Broendby transmisja z tej potyczki ma mieć miejsce na antenach stacji TVP Sport. Telewizja Polska relacjonuje bowiem na żywo wszystkie spotkania rodzimych zespołów z II rundy eliminacji, o ile są one rozgrywane na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.