Eliminacje Ligi Konferencji 2022/23: Raków – Astana Kiedy gra? Gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

raków liga konferencji

Jako ostatni do walki o kolejną rundę eliminacji Ligi Konferencji przystąpią zawodnicy z Częstochowy. Czego można spodziewać się po ich potyczce z sześciokrotnym mistrzem Kazachstanu? Raków – Astana o której, gdzie i kiedy transmisja. Serdecznie zapraszamy.

Jak wyglądają przewidywania dotyczące starcia Raków – Astana?

FC Astana to drużyna, która zapisała się wielkimi zgłoskami na kartach historii kazachskiej piłki nożnej. Klub z siedzibą w Nur-Sułtanie przed kilkoma laty stał się pierwszym przedstawicielem tego kraju w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Od tego czasu żółt0-niebiescy miewali lepsze oraz gorsze momenty, jednak niemal co roku udaje im się podejmować próbę rywalizacji z najlepszymi zespołami w Europie.

W kampanii 2022/2023 na ich drodze po marzenia stanął Raków Częstochowa. Podopieczni Marka Papszuna to swoisty wzór dla pozostałych drużyn z PKO Ekstraklasy. Jasna Góra bywała bowiem w kilku poprzednich sezonach miejscem, w którym oprócz cudów bożych zdarzały się także sensacyjne rozstrzygnięcia z udziałem najlepszych ekip w kraju.

Teraz pora powtórzyć podobne dokonania także na europejskich arenach. W roku ubiegłym sposób na popularnych Krzyżowców znalazło dopiero belgijskie Gent w IV rundzie eliminacyjnej. Jak będzie w tegorocznej odsłonie rywalizacji? O tym przekonamy się już niebawem.

Kiedy gra Raków – Astana ? O której

Wedle ogólnodostępnej rozpiski pojedynek częstochowian powinien rozpocząć się punktualnie o godz. 21:00 w dniu 21 lipca 2022 roku.

Gdzie obejrzeć Raków – Astana transmisję?

Ze starcia Raków – Astana transmisja będzie rzecz jasna dostępna na antenie TVP Sport. Stacja ta weszła bowiem w posiadanie praw do relacjonowania wszystkich potyczek z udziałem polskich drużyn w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji.