Final Four Ligi Mistrzów: zakłady bukmacherskie, kursy i faworyci

Arcyciekawie zapowiada się rywalizacja w ramach Final Four Ligi Mistrzów. Zmagania zaplanowano na 18 i 19 czerwca. To będzie nie lada gratka dla wszystkich sympatyków piłki ręcznej.  Należy się spodziewać naprawdę pokaźnej dawki emocji!

Final Four Ligi Mistrzów

Zakłady na Final Four Ligi Mistrzów – gdzie obstawiać?

Chcesz obstawiać Final Four Ligi Mistrzów, a nie wiesz, z jakiego bukmachera najlepiej skorzystać? Uważamy, że warto rzucić okiem na tych, którzy gwarantują rozmaite bonusy, jak m.in. cashbacki czy freebety. Szczegółowe informacje na temat dostępnych profitów znajdziesz w poniższej tabeli.

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Zarejestruj się

Betclic

Cashback do 200 zł

Zarejestruj się

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

ZAREJESTRUJ SIĘ

Final Four LM – kursy na mecze

Bukmacherzy zaprezentowali już kursy na mecze półfinałowe w ramach Final Four Ligi Mistrzów. Faworytami są ekipy z Kielc i Barcelony. Jak prezentują się kursy na wspomniane spotkania? Rzućmy okiem:

  • Telekom Veszprem – Łomża Vive Kielce (1: 2,20, X: 8,30, 2: 2,00);
  • THW Kiel – FC Barcelona (1: 3,80, X: 10,00, 2: 1,42).

Faworyci Final Four Ligi Mistrzów

Do rywalizacji w ramach Final Four Ligi Mistrzów przystąpią takie ekipy jak Łomża Vive Kielce, Telekom Veszprem, FC Barcelona i THW Kiel. Tytułu bronią szczypiorniści “Dumy Katalonii”. Kielczanie rozgrywki LM wygrali natomiast w 2016 roku. W latach 2013 i 2015 zajmowali z kolei 3. miejsce. W Final4 LM występowali też w 2019 roku.

Ekipa węgierskiego Veszprem w Final4 wystąpi po raz siódmy. Zawodnicy tego klubu wciąż czekają na wygraną w prestiżowych rozgrywkach. Smak takiego sukcesu poczuli już piłkarze ręczni THW. Triumfowali oni w LM w 2020 roku.

A kto jest faworytem tej edycji? Oto kursy bukmacherów:

  • FC Barcelona – 1,95;
  • Łomża Vive Kielce – 4,50;
  • Telekom Veszprem – 5,00;
  • THW Kiel – 6,50.

Jak obstawiać Final Four Ligi Mistrzów?

Oferta bukmacherów na Final Four Ligi Mistrzów jest dość rozbudowana. Oto kilka przykładowych zakładów, które powinny przykuć uwagę.

Zwycięzca meczu

To najbardziej klasyczny zakład. Chodzi o typowanie w formacie 1-X-2, a więc zwycięstwo umownych gospodarzy lub gości albo remis.

Powyżej/poniżej goli

Można też pokusić się o wskazanie, ile goli padnie w danym spotkaniu. Oczywiście orientacyjnie, np. +/- 63,5.

Połowa z większą liczbą goli

Ciekawy jest też zakład na to, w której połowie padnie więcej bramek. Można wskazać połowę lub postawić na trzecią opcję – “równo”.