Francja – Maroko: dwie kontuzje w ekipie Didiera Deschampsa?

Argentyna - Francja wirus

Media donoszą, że mnożą się problemy w ekipie Trójkolorowych przed meczem Francja – Maroko w półfinale Mistrzostw Świata 2022. Didier Deschmaps drży o występ swoich dwóch kluczowych piłkarzy. Mowa o Adrienie Rabiot i Dayocie Upamecano.

Mecz Francja – Maroko bez Rabiota i Upamecano?

Zarówno Adrien Rabiot, jak i Dayot Upamecano nie wzięli udziału w ostatnim treningu reprezentacji Francji. Podstawowy obrońca i pomocnik Trójkolorowych walczą z przeziębieniem. Na ten moment nie wiadomo, jak mocne to przeziębienie, bowiem z obozu Francuzów docierają bardzo skąpe infromacje.

Gdyby nieobecność Rabiota i Upamecano się potwierdziła, to obrońcy tytułu mistrzowskiego mogą mówić o prawdziwym pechu. Na Mundial 2022 nie pojechali między innymi Kante i Pogba, tuż przed MŚ 2022 kontuzji nabawił się Benzema, a w pierwszym meczu wypadł Theo Hernandez. Póki co Trójkolorowi radzą sobie z tymi wszystkimi kontuzjami. Jak będzie w meczu Francja – Maroko? Didier Deschamps wierzy, że zarówno Rabiot, jak i Upamecano będą do jego dyspozycji od pierwszej do ostatniej minuty. W przeciwnym razie zaboleć może brak zwłaszcza tego pierwszego, gdyż to on odpowiada w dużej mierze za poczyniania w środku pola.