Gdzie oglądać mma? Transmisje online KSW, UFC i inne

gdzie oglądać mma?

Wielu kibiców mieszanych sztuk walki zastanawia się, gdzie oglądać mma. Część gali transmitowana jest za pośrednictwem ogólnodostępnych kanałów telewizyjnych, część w określonym abonamencie, a część w coraz to popularniejszym systemie PPV (pay-per-view). Sprawdźmy  więc, gdzie oglądać KSW, UFC i inne organizacje mieszanych sztuk walki.

Sprawdź, gdzie oglądać MMA

Poniżej zamieszczamy wszelkie legalne źródła, gdzie oglądać mma. Przyglądamy się w szczegółach najpopularniejszym i najlepszym federacjom oraz zbiorczo omawiamy te nieco mniejsze, które także przykuwają uwagę prawdziwych kibiców mieszanych sztuk walk.

Gdzie oglądać KSW?

Jeszcze do niedawna wszystkie gale spod szyldu KSW oglądać można było w Polsacie. Najczęściej był to format pay-per-view, choć sporadycznie niektóre gale dostępne były także na otwartych kanałach. W 2021 roku KSW zdecydowało się na sporą rewolucję, kończąc współpracę z Polsatem. Od tego momentu, także teraz, z KSW transmisja dostępna jest za każdym razem na platformie streamingowej Viaplay.

Chcąc oglądać KSW stream na Viaplay nie trzeba wnosić dodatkowych opłat za samą galę. Wystarczy mieć wykupiony miesięczny dostęp do platformy, który kosztuje 34 zł. W ramach pakietu możesz oglądać nie tylko KSW, ale też niemiecką Bundesligę, inne mecze piłki nożnej czy interesujące filmy i seriale. Posiadacze abonamentu mogą oglądać KSW na żywo, ale też z odtworzenia, włączając transmisję w dowolnym interesującym momencie.

Gdzie oglądać UFC?

Nieco inaczej prawa transmisyjne wyglądają jeśli chodzi o UFC, stream w całości dostępny jest za pośrednictwem UFC Fight Pass (płatny dostęp) oraz u legalnego bukmachera Fortuna. W tym drugim przypadku, wystarczy zarejestrować darmowe konto, a następnie wpłacić dowolną kwotę lub postawić dowolny zakład. Zarówno na UFC Fight Pass, jak i buka Fortuna zobaczysz całe gale UFC, włącznie z kartą wstępną.

Jeśli zaś chodzi o kartę główną, to z UFC transmisja zapewniana jest przez telewizję Polsat, za pośrednictwem kanału Polsat Sport, który dostępny jest w wielu pakietach abonamentowych. Pytając więc, gdzie oglądać UFC, warto zastanowić się, czy chodzi nam o wyłącznie najważniejsze wydarzenia, a więc main card, czy także początek gali. Całe UFC dostępne jest na żywo w internecie, a karta główna posiada zawsze transmisję telewizyjną.

mma transmisja

Gdzie oglądać Fame MMA?

W ostatnim czasie gigantyczną wręcz popularność zyskują freakowe organizacje mieszanych sztuk walki, gdzie przoduje Fame MMA. Stream dostępny jest w systemie PPV, a oglądać możesz go za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Fame MMA TV. Najtańszy dostęp do gali kosztuje 29,99 zł. Jeśli jednak interesuje Cię z Fame MMA transmisja w wyższej rozdzielczości, zapłacisz odpowiednio więcej, w przedziale od 30 do 40 złotych za pojedynczą galę.

Gdzie oglądać inne gale?

Warto też nieco szerzej rzucić okiem, gdzie oglądać mma, jeśli pod lupę weźmiemy inne polskie, a także międzynarodowe organizacje.

ACA – transmisja

Absolute Championship Akhmat, a więc rosyjską organizację mieszanych sztuk walki możesz oglądać w systemie ppv, na ich oficjalnej stronie internetowej: aca-mma.com.

FEN – transmisja

Fight Exclusive Night to organizacja założona przez Pawła Jóźwiaka. Przez wielu uważana jest za drugą, po KSW, najlepszą profesjonalną federacją mma w Polsce. Gale można oglądać zawsze na żywo za pośrednictwem kanałów Grupy Polsat i najczęściej jest to Polsat Sport, dostępny w większości pakietów abonenckich telewizji satelitarnych.

Babilon MMA – transmisja

Galę można oglądać na sportowych kanałach Polsatu oraz w Polsat Box Go.

Armia Fight Night – transmisja

Armia Fight Night to kolejna federacja, która pokazywana jest na sportowych kanałach Polsatu. Najczęściej, podobnie, jak w przypadku FEN, jest to kanał Polsat Sport.

MMA VIP – transmisja

Tym razem to freakowa organizacja, zarządzana przez Marcina Najmana. Zarówno konferencja, jak i gala dostępna jest za pośrednictwem systemu PPV.

High League – transmisja

Organizacja High League to kolejna z gal, która zdecydowała się na transmisje w systemie PPV. Znajdziesz je, a jakżeby inaczej, na oficjalnej stronie High League.

PRIME MMA – transmisja

I ostatnia z bardzo popularnych organizacji, tworzących freak fighty. Zarządzana przez Kasjusza Don Kasjo Życińskiego. I znów zastosowany został ten sam model, co u konkurencji, a więc PPV na oficjalnej stronie internetowej.

Czy można oglądać mma online za darmo?

Wielu też o to pyta. Otóż, są legalne źródła, gdzie można oglądać np. UFC stream online za darmo – jest to bukmacher Fortuna. Niestety, ale pozostałe transmisje online z mma są płatne. Wszystkie tzw. streamy na stronach trzecich, np. KSW stream za darmo, są niestety nielegalne, a zarówno ich udostępnianie, jak i oglądanie może grozić konsekwencjami prawnymi. Podobnie wygląda to w przypadku Fame MMA stream online za darmo.

FAQ

  • Gdzie obejrzeć KSW?

Viaplay. Szczegóły sprawdzisz w naszym tekście.

  • Gdzie oglądać UFC?

UFC Fight Pass, Fortuna, Polsat Sport. Sprawdź, jak uruchomić transmisję w naszym materiale.

  • Gdzie oglądać Fame MMA?

Gala dostępna jest wyłącznie w systemie PPV. Ile kosztuje Fame MMA, jak oglądać? Poznaj odpowiedzi na te i inne pytania.